Arsenal steviger aan kop in Premier League na winst op Wolves
LONDEN (ANP) - Arsenal staat steviger aan kop in de Engelse Premier League door een overwinning op Wolverhampton Wanderers. In eigen huis won de ploeg van trainer Mikel Arteta met 2-1.
Al na zes minuten was het Bukayo Saka die de openingstreffer maakte. Na een snelle aanval vanaf rechts kwam de 22-jarige aanvaller oog in oog met de keeper, waarna hij hard binnenschoot. Snel daarna tekende aanvoerder Martin Ødegaard al voor de 2-0 na een prachtige aanval over verschillende schijven.
Daarna wist Wolverhampton het achterin een stuk beter dicht te houden. Arsenal bleef sterker, maar kwam niet meer tot scoren. Dat lukte Wolves nog wel. Vijf minuten voor tijd verdedigde Oleksandr Zinchenko matig uit, waardoor Wolverhampton-aanvaller Matheus Cunha hard de 2-1 binnenschoot. Kort daarna raakte Arsenal nog de paal, waardoor de eindstand na een paar benauwde slotminuten uiteindelijk 2-1 bleef.
Arsenal heeft nu een voorsprong van 4 punten, maar directe concurrenten Manchester City en Liverpool komen zondag nog in actie.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.
1 uur geledenATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
12 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.
14 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
1 dag geleden