Arsenal steviger aan kop in Premier League na winst op Wolves
LONDEN (ANP) - Arsenal staat steviger aan kop in de Engelse Premier League door een overwinning op Wolverhampton Wanderers. In eigen huis won de ploeg van trainer Mikel Arteta met 2-1.
Al na zes minuten was het Bukayo Saka die de openingstreffer maakte. Na een snelle aanval vanaf rechts kwam de 22-jarige aanvaller oog in oog met de keeper, waarna hij hard binnenschoot. Snel daarna tekende aanvoerder Martin Ødegaard al voor de 2-0 na een prachtige aanval over verschillende schijven.
Daarna wist Wolverhampton het achterin een stuk beter dicht te houden. Arsenal bleef sterker, maar kwam niet meer tot scoren. Dat lukte Wolves nog wel. Vijf minuten voor tijd verdedigde Oleksandr Zinchenko matig uit, waardoor Wolverhampton-aanvaller Matheus Cunha hard de 2-1 binnenschoot. Kort daarna raakte Arsenal nog de paal, waardoor de eindstand na een paar benauwde slotminuten uiteindelijk 2-1 bleef.
Arsenal heeft nu een voorsprong van 4 punten, maar directe concurrenten Manchester City en Liverpool komen zondag nog in actie.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
5 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
14 uur geleden