Arsenal steviger aan kop in Premier League na winst op Wolves
LONDEN (ANP) - Arsenal staat steviger aan kop in de Engelse Premier League door een overwinning op Wolverhampton Wanderers. In eigen huis won de ploeg van trainer Mikel Arteta met 2-1.
Al na zes minuten was het Bukayo Saka die de openingstreffer maakte. Na een snelle aanval vanaf rechts kwam de 22-jarige aanvaller oog in oog met de keeper, waarna hij hard binnenschoot. Snel daarna tekende aanvoerder Martin Ødegaard al voor de 2-0 na een prachtige aanval over verschillende schijven.
Daarna wist Wolverhampton het achterin een stuk beter dicht te houden. Arsenal bleef sterker, maar kwam niet meer tot scoren. Dat lukte Wolves nog wel. Vijf minuten voor tijd verdedigde Oleksandr Zinchenko matig uit, waardoor Wolverhampton-aanvaller Matheus Cunha hard de 2-1 binnenschoot. Kort daarna raakte Arsenal nog de paal, waardoor de eindstand na een paar benauwde slotminuten uiteindelijk 2-1 bleef.
Arsenal heeft nu een voorsprong van 4 punten, maar directe concurrenten Manchester City en Liverpool komen zondag nog in actie.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper stond in eigen stadion tegen hekkensluiter FSV Mainz kort voor tijd zelfs op achterstand, maar wist er alsnog 2-2 van te maken.
39 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City blijft goed presteren in de Premier League. Het elftal van trainer Pep Guardiola boekte bij Crystal Palace de vierde achtereenvolgende zege: 0-3. Manchester City houdt zo 2 punten achterstand op koploper Arsenal, dat zaterdag moeizaam won van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (2-1).
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft genoten van het spel van Ajax in het thuisduel met Feyenoord (2-0). "Het was misschien niet de meest sprankelende wedstrijd, van beide kanten. Maar als je zo speelt, dan gaan hier weinig teams van ons winnen" , zei de aanvoerder tijdens een flashinterview vlak na de tweehonderdste editie van de klassieker. "Ik heb een echte ploeg gezien. Hard werken hoort erbij, dat is de basis. Als je zo met 2-0 wint en je voelt de hele sfeer hier, dan krijg ik kippenvel."
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de problemen van Feyenoord vergroot. De ploeg van interim-trainer Fred Grim bezorgde de bezoekers uit Rotterdam de zesde nederlaag in de laatste acht wedstrijden. Davy Klaassen en Jorthy Mokio maakten de doelpunten (2-0).
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in de Eredivisie overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer John van den Brom was dankzij twee doelpunten van Sam Lammers met 2-0 te sterk voor de Deventenaren. De score had hoger uit kunnen vallen.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie de thuiswedstrijd tegen Feyenoord met 2-0 gewonnen. Davy Klaassen opende in de dertiende minuut de score in de Johan Cruijff ArenA, waar de Zuid-tribune leeg bleef vanwege een grote vuurwerkactie tijdens een duel met FC Groningen. Jorthy Mokio bepaalde in blessuretijd de eindstand.
3 uur geleden