Arsenal steviger aan kop in Premier League na winst op Wolves
LONDEN (ANP) - Arsenal staat steviger aan kop in de Engelse Premier League door een overwinning op Wolverhampton Wanderers. In eigen huis won de ploeg van trainer Mikel Arteta met 2-1.
Al na zes minuten was het Bukayo Saka die de openingstreffer maakte. Na een snelle aanval vanaf rechts kwam de 22-jarige aanvaller oog in oog met de keeper, waarna hij hard binnenschoot. Snel daarna tekende aanvoerder Martin Ødegaard al voor de 2-0 na een prachtige aanval over verschillende schijven.
Daarna wist Wolverhampton het achterin een stuk beter dicht te houden. Arsenal bleef sterker, maar kwam niet meer tot scoren. Dat lukte Wolves nog wel. Vijf minuten voor tijd verdedigde Oleksandr Zinchenko matig uit, waardoor Wolverhampton-aanvaller Matheus Cunha hard de 2-1 binnenschoot. Kort daarna raakte Arsenal nog de paal, waardoor de eindstand na een paar benauwde slotminuten uiteindelijk 2-1 bleef.
Arsenal heeft nu een voorsprong van 4 punten, maar directe concurrenten Manchester City en Liverpool komen zondag nog in actie.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
10 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
18 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
18 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
19 uur geleden