Arsenal speelt in Europa League gelijk bij Sporting Portugal
LISSABON (ANP) - Arsenal heeft in de eerste wedstrijd van de achtste finales van de Europa League gelijkgespeeld tegen Sporting Portugal. De koploper van de Premier League deed dat in het stadion van de nummer 4 van Portugal in een afwisselend duel met 2-2.
Na een minuut of 20 kopte William Saliba Arsenal op voorsprong, na een voorzet van Fábio Vieira. Na iets meer dan een half uur was het alweer gelijk. Gonçalo Inácio scoorde ook met het hoofd, na een hoekschop van Marcus Edwards.
Na de hervatting zette Paulinho de Portugezen op voorsprong, door in de rebound binnen te tikken. Door een wat ongelukkig eigen doelpunt werd het door Hidemasa Morita kort later alweer gelijk. Jeremiah St. Juste, onder meer oud-Feyenoorder, speelde van het begin mee met Sporting.
AS Roma versloeg Real Sociedad. In de eigen stad deden de Italianen dat met 2-0. De doelpunten tegen de Spaanse formatie kwamen op naam van Stephan El Shaarawy en Marash Kumbulla.
Rick Karsdorp speelde de hele wedstrijd bij Roma. Trainer José Mourinho liet de sinds kort weer herstelde Georginio Wijnaldum na een uur invallen.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen zocht niet naar excuses na de nederlaag van Ajax tegen Galatasaray in de Champions League (0-3). "Het is gewoon niet goed genoeg", stelde de aanvoerder. "Het is soms een kwartiertje goed of een halfuur. Maar we slagen er maar niet in een hele wedstrijd te domineren. En we hebben dit seizoen niet alleen maar tegen Real Madrid gevoetbald."
32 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga denkt dat de directie en spelers van Ajax nog steeds achter hem staan. "Ik voel nog steeds vertrouwen", zei hij na de nederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Ik blijf strijdbaar en ik zal nooit zelf vertrekken. Ik ben een jongen van de club. Ik zal altijd blijven strijden voor Ajax."
56 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De fanatieke supporters van Ajax hebben geen vertrouwen meer in John Heitinga en dringen aan op het vertrek van de hoofdtrainer. "Wij roepen Alex Kroes en de andere technische beleidsbepalers op om nu direct met een oplossing te komen en actie te ondernemen", schrijft de AFCA Supportersclub in een statement vlak na de thuisnederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Dit is niet langer houdbaar. Het sportieve verval moet nu echt een halt worden toegeroepen."
1 uur geledenBRUGGE (ANP) - FC Barcelona heeft in een spectaculaire wedstrijd bij Club Brugge voor de tweede keer puntenverlies geleden in de Champions League. De ploeg van Oranje-international Frenkie de Jong bleef in het Jan Breydelstadion steken op 3-3. Oud-Ajacied Carlos Forbs speelde met twee doelpunten en een assist een hoofdrol bij de thuisploeg.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft de slechtst presterende club in de Champions League. De ploeg van trainer John Heitinga hield bijna een uur stand tegen Galatasaray, maar vervolgens scoorde Victor Osimhen met een kopbal en benutte de spits twee strafschoppen in de Johan Cruijff ArenA (0-3).
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook het vierde duel in de Champions League verloren. De club ging onderuit tegen Galatasaray in de Johan Cruijff ArenA (0-3). Victor Osimhen maakte alle drie de doelpunten voor de kampioen van Turkije.
2 uur geledenBAKOE (ANP) - Chelsea heeft in zijn vierde wedstrijd in de Champions League genoegen moeten nemen met een gelijkspel tegen het verrassend sterke Qarabag uit Azerbeidzjan. Het duel in Bakoe eindigde in 2-2. Jorrel Hato speelde een ongelukkige eerste helft. De voormalige Ajacied leidde met fouten twee doelpunten van de tegenstander in. Chelsea en Qarabag zijn allebei met het behaalde punt op 7 punten gekomen.
4 uur geleden