Arsenal speelt in Europa League gelijk bij Sporting Portugal
LISSABON (ANP) - Arsenal heeft in de eerste wedstrijd van de achtste finales van de Europa League gelijkgespeeld tegen Sporting Portugal. De koploper van de Premier League deed dat in het stadion van de nummer 4 van Portugal in een afwisselend duel met 2-2.
Na een minuut of 20 kopte William Saliba Arsenal op voorsprong, na een voorzet van Fábio Vieira. Na iets meer dan een half uur was het alweer gelijk. Gonçalo Inácio scoorde ook met het hoofd, na een hoekschop van Marcus Edwards.
Na de hervatting zette Paulinho de Portugezen op voorsprong, door in de rebound binnen te tikken. Door een wat ongelukkig eigen doelpunt werd het door Hidemasa Morita kort later alweer gelijk. Jeremiah St. Juste, onder meer oud-Feyenoorder, speelde van het begin mee met Sporting.
AS Roma versloeg Real Sociedad. In de eigen stad deden de Italianen dat met 2-0. De doelpunten tegen de Spaanse formatie kwamen op naam van Stephan El Shaarawy en Marash Kumbulla.
Rick Karsdorp speelde de hele wedstrijd bij Roma. Trainer José Mourinho liet de sinds kort weer herstelde Georginio Wijnaldum na een uur invallen.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft zaterdag een 1-0-thuiszege geboekt op Hull City. Martin Ødegaard maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het is de negende overwinning van Arsenal dit seizoen, dat met 27 punten aan de leiding gaat in de Premier League. Nummer 2 Manchester City heeft 21 punten en komt later op zaterdag nog in actie. Het gepromoveerde Hull blijft steken op 11 punten en staat dertiende.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard en Telstar hebben zaterdag met 2-2 gelijkgespeeld in de Eredivisie. Alle doelpunten vielen in de eerste helft. Fortuna komt door het punt op 20 punten en staat daarmee nog altijd zesde. Telstar heeft 10 punten uit twaalf wedstrijden en is de nummer 16.
3 uur geledenMAINZ (ANP) - Bayern München blijft koploper in de Bundesliga. De landskampioen won bij Mainz 05 met 2-1 en heeft net als concurrent Borussia Dortmund 21 punten. Het doelsaldo van Bayern, waar trainer Vincent Kompany nog altijd werd vervangen door Aaron Danks, is echter beter.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Verdedigers Eric García en Andreas Christensen keren na blessures terug in de selectie van FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft het duo opgenomen in zijn selectie voor het uitduel van zondag met Atlético Madrid.
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom kijkt uit naar de thuiswedstrijd van FC Twente tegen Ajax. "Ik verwacht een boeiend duel tussen twee teams die elkaar weinig ontlopen. Het is een wedstrijd om de bovenste plaatsen en dat zijn de wedstrijden die je graag wilt spelen", vertelt hij zaterdag op de website van zijn club.
7 uur geledenZWOLLE (ANP) - Alex Pastoor is de nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle. De 60-jarige oefenmeester tekent volgens zijn nieuwe club een contract dat aan het einde van dit seizoen afloopt.
11 uur geledenCASTRIES (ANP) - Gianni Infantino kan volgend jaar maart tijdens de verkiezingen voor een voorzitter van de FIFA ook rekenen op de steun van de Caribische Voetbal Unie (CFU). De organisatie staat unaniem achter de Zwitserse baas van de wereldvoetbalbond. Dat bleek na een vergadering op het eiland Saint Lucia.
11 uur geleden