Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal schakelt Benfica uit in Europa League

Arsenal schakelt Benfica uit in Europa League

PIRAEUS (ANP) - Arsenal heeft Benfica uitgeschakeld in de Europa League. De Engelse club versloeg in de return de Portugese ploeg met 3-2 in een enerverende wedstrijd. Dat was na de remise vorige week in de eerste wedstrijd (1-1) voldoende voor een plek in de achtste finales.

Pierre-Emerick Aubameyang zette Arsenal in de 21e minuut op voorsprong. Vlak voor de rust maakte Diogo Gonçalves gelijk. Na ruim een uur nam Benfica de leiding door een treffer van Rafa Silva. Amper 5 minuten later bracht Kieran Tierney de spanning terug (2-2). Het was opnieuw Aubameyang die in de 87e minuut Arsenal naar de volgende ronde kopte. Bij beide treffers van de Gabonees kwam de assist van Bukayo Saka.

Het thuisduel van Arsenal werd in het Griekse Piraeus gespeeld vanwege de reisbeperkingen in de huidige coronapandemie. Björn Kuipers fungeerde als arbiter. Hij deelde één gele kaart uit, aan Adel Taarabt (Benfica).

Napoli

Napoli redde het niet tegen Granada CF. De Italiaanse club won op eigen veld weliswaar met 2-1, maar dat was na de nederlaag van 2-0 in Spanje niet genoeg. Voor Napoli kwamen Piotr Zielinski (1-0) en Fabián Ruiz (2-1) tot scoren. De kostbare treffer van Granada kwam in de 25e minuut op naam van Angel Montoro.

Napoli plaatste zich als poulewinnaar bij de laatste 32. In dezelfde groep wist AZ zich als nummer drie niet te kwalificeren voor de knock-outfase. Granada eindigde achter PSV als tweede in de poule.

Rangers won ook de tweede wedstrijd tegen Antwerp: 5-2. Sjachtar Donetsk klopte Maccabi Tel Aviv voor de tweede keer: 1-0. Ook Villarreal versloeg tegenstander Red Bull Salzburg opnieuw (2-1). Hoffenheim liet zich op eigen veld verrassen door Molde (0-2). Het eerste duel was in 3-3 geëindigd.

Meer uit Voetbal

Toonaangevende vrouwenvoetbalclubs over grens 150 miljoen euro

LONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.

6 uur geleden
Taylor in eerste thuisduel met Lazio hard onderuit tegen Como

ROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.

18 uur geleden
Ajax-trainer Grim verwacht open duel met 'gevaarlijk' Villarreal

VILA-REAL (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim denkt dat het een open wedstrijd wordt uit tegen Villarreal in de Champions League. "Het wordt een interessante wedstrijd van twee teams die uitspreken dat ze voor de winst gaan en heel graag willen winnen", aldus de coach op de persconferentie een dag voor het duel in Spanje.

21 uur geleden
Marokko klimt naar achtste plek FIFA-ranglijst, Senegal twaalfde

ZÜRICH (ANP) - Marokko klimt naar plek acht in de maandag verschenen update van de wereldranglijst van voetbalbond FIFA. De verliezend finalist van de Afrika Cup is drie plekken gestegen en staat nu een plek lager dan het Nederlands elftal, dat zevende blijft. Senegal, dat Marokko zondag in een tumultueuze finale in Rabat versloeg, klimt naar plek twaalf.

22 uur geleden
PEC Zwolle verlengt contract Mbayo en verhuurt hem aan Lavallois

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het contract van Dylan Mbayo verlengd en verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan het Franse Stade Lavallois, dat uitkomt in de Ligue 2. Dat meldt de club maandag. Het contract van Mbayo loopt nu tot de zomer van 2027, met een optie tot de zomer van 2028.

23 uur geleden
Marokkaan Díaz diepbedroefd na missen strafschop in finale

RABAT (ANP/AFP) - De Marokkaanse aanvaller Brahim Díaz is door het stof gegaan na het missen van een strafschop in de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. De aanvaller van Real Madrid had Marokko in blessuretijd naar de eerste titel in vijftig jaar kunnen schieten, maar de zege ging in de verlenging naar Senegal.

23 uur geleden
Manchester City neemt verdediger Guéhi over van Crystal Palace

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de Engelse verdediger Marc Guéhi overgenomen van Crystal Palace. De international heeft bij de ploeg van trainer Pep Guardiola een contract getekend tot medio 2031.

1 dag geleden