Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal redt het net in Europa League

Arsenal redt het net in Europa League

LUIK (ANP) - Met veel moeite heeft Arsenal zich geplaatst voor de volgende ronde van de Europa League. De Londense club, bezig aan een bijzonder moeizaam seizoen, voorkwam uitschakeling in de groepsfase door bij Standard Luik in het laatste kwartier een achterstand van twee doelpunten weg te werken. De 2-2 was voor Arsenal voldoende om zich op eigen kracht te plaatsen én nog als groepswinnaar te eindigen ook.

De formatie van interim-coach Fredrik Ljungberg krijgt bij de laatste 32 gezelschap van Eintracht Frankfurt. De Duitsers verloren op de laatste speeldag van de groepsfase thuis weliswaar van Vitória Guimarães (2-3), maar konden zich dat permitteren.

Standard kwam op een voorsprong van 2-0 door doelpunten van Samuel Bastien en Selim Amallah. De formatie van Michel Preud’homme, oud-trainer van onder meer FC Twente, gaf de plek in de volgende ronde in het slotkwartier weg. Voor Arsenal scoorden Alexandre Lacazette en Bukayo Saka.

Ontslag Emery

Afgelopen maandag won Arsenal in de Premier League van West Ham. Dat was de eerste zege na negen duels, in meerdere competities, zonder overwinning. De slechte reeks leidde onder meer tot het ontslag van de Spaanse coach Unai Emery.

Vitória boog bij Eintracht in de laatste 5 minuten een achterstand van 1-2 om in een voorsprong van 3-2. Dat was te danken aan treffers van Al Motasim Al Musrati en Marcus Edwards.

Meer uit Voetbal

Frankrijk wil afwezige Deschamps trots maken in WK-duel met Noren

FOXBOROUGH (ANP/AFP) - De Franse ploeg wil bondscoach Didier Deschamps een hart onder de riem steken tijdens de laatste WK-groepswedstrijd tegen Noorwegen op vrijdagavond. Dat zei middenvelder Aurélien Tchouaméni tijdens de persconferentie voor het duel. Deschamps ontbreekt bij de wedstrijd in Boston Stadium vanwege de uitvaart van zijn moeder.

19 minuten geleden
Ajax haalt Marokkaanse vleugelverdediger Zahouani

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft overeenstemming bereikt over de transfer van vleugelverdediger Fouad Zahouani van het Marokkaanse Union Touarga Sportif. De 20-jarige Marokkaan tekent na het afronden van de laatste formaliteiten een contract tot medio 2029. Dat meldt Ajax op de eigen website.

20 minuten geleden
Club Hercules uit medeleven met nabestaanden 'held' Grotenbreg

UTRECHT (ANP) - De Utrechtse amateurvoetbalclub USV Hercules bevestigt dat oud-speler Mats Grotenbreg (28) donderdag is overleden. Hij werd door een boot aangevaren toen hij aan het zwemmen was bij de Mookerplas in het noorden van Limburg. Hercules noemt Grotenbreg een held en wenst zijn nabestaanden "alle kracht dit verlies te dragen".

2 uur geleden
Telecombedrijf KPN verlengt sponsorovereenkomst met KNVB

ROTTERDAM (ANP) - Telecombedrijf KPN heeft de sponsorovereenkomst met de KNVB verlengd. Het nieuwe contract loopt van 1 juli tot en met 30 juni 2030. Dat maakte KPN vrijdag bekend in een persbericht.

3 uur geleden
Doelman Room denkt er op volgende WK weer bij te zijn met Curaçao

PHILADELPHIA (ANP) - Eloy Room (37) denkt over vier jaar opnieuw als doelman van Curaçao naar het WK voetbal te gaan. "Natuurlijk kunnen we het WK nog een keer halen", zei de keeper na de uitschakeling van de kleinste deelnemer ooit in Philadelphia. "Ik ben er dan gewoon weer bij. Ik ga nog veel meer jongens overhalen om mee te doen. Waarom zou je niet voor Curaçao willen spelen?"

4 uur geleden
Renard heeft geen spijt van rol als interim bij Tunesië op WK

KANSAS CITY (ANP) - Hervé Renard heeft geen spijt dat hij na de nederlaag in het eerste WK-duel met Zweden (5-1) aan de slag is gegaan als interim-bondscoach van Tunesië.

4 uur geleden
Gaari: Advocaat mag als bondscoach van Curaçao heel trots zijn

PHILADELPHIA (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat mag heel trots zijn op wat hij met Curaçao heeft bereikt. Dat zei verdediger Juriën Gaari (32) in Philadelphia nadat Curaçao op het WK was uitgeschakeld door een 2-0-nederlaag tegen Ivoorkust. "We hebben twee jaar met Advocaat gewerkt. Zijn energie was ondanks zijn leeftijd altijd goed. We hadden een goede connectie. We zijn ook trots op hem. Het is jammer als hij stopt, maar zo is het voetbal. En wie weet gaat hij wel door. Je weet het met deze coach nooit."

4 uur geleden