Arsenal redt het net in Europa League
LUIK (ANP) - Met veel moeite heeft Arsenal zich geplaatst voor de volgende ronde van de Europa League. De Londense club, bezig aan een bijzonder moeizaam seizoen, voorkwam uitschakeling in de groepsfase door bij Standard Luik in het laatste kwartier een achterstand van twee doelpunten weg te werken. De 2-2 was voor Arsenal voldoende om zich op eigen kracht te plaatsen én nog als groepswinnaar te eindigen ook.
De formatie van interim-coach Fredrik Ljungberg krijgt bij de laatste 32 gezelschap van Eintracht Frankfurt. De Duitsers verloren op de laatste speeldag van de groepsfase thuis weliswaar van Vitória Guimarães (2-3), maar konden zich dat permitteren.
Standard kwam op een voorsprong van 2-0 door doelpunten van Samuel Bastien en Selim Amallah. De formatie van Michel Preud’homme, oud-trainer van onder meer FC Twente, gaf de plek in de volgende ronde in het slotkwartier weg. Voor Arsenal scoorden Alexandre Lacazette en Bukayo Saka.
Ontslag Emery
Afgelopen maandag won Arsenal in de Premier League van West Ham. Dat was de eerste zege na negen duels, in meerdere competities, zonder overwinning. De slechte reeks leidde onder meer tot het ontslag van de Spaanse coach Unai Emery.
Vitória boog bij Eintracht in de laatste 5 minuten een achterstand van 1-2 om in een voorsprong van 3-2. Dat was te danken aan treffers van Al Motasim Al Musrati en Marcus Edwards.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
9 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
15 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
17 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
18 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
19 uur geleden