Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal redt het net in Europa League

Arsenal redt het net in Europa League

LUIK (ANP) - Met veel moeite heeft Arsenal zich geplaatst voor de volgende ronde van de Europa League. De Londense club, bezig aan een bijzonder moeizaam seizoen, voorkwam uitschakeling in de groepsfase door bij Standard Luik in het laatste kwartier een achterstand van twee doelpunten weg te werken. De 2-2 was voor Arsenal voldoende om zich op eigen kracht te plaatsen én nog als groepswinnaar te eindigen ook.

De formatie van interim-coach Fredrik Ljungberg krijgt bij de laatste 32 gezelschap van Eintracht Frankfurt. De Duitsers verloren op de laatste speeldag van de groepsfase thuis weliswaar van Vitória Guimarães (2-3), maar konden zich dat permitteren.

Standard kwam op een voorsprong van 2-0 door doelpunten van Samuel Bastien en Selim Amallah. De formatie van Michel Preud’homme, oud-trainer van onder meer FC Twente, gaf de plek in de volgende ronde in het slotkwartier weg. Voor Arsenal scoorden Alexandre Lacazette en Bukayo Saka.

Ontslag Emery

Afgelopen maandag won Arsenal in de Premier League van West Ham. Dat was de eerste zege na negen duels, in meerdere competities, zonder overwinning. De slechte reeks leidde onder meer tot het ontslag van de Spaanse coach Unai Emery.

Vitória boog bij Eintracht in de laatste 5 minuten een achterstand van 1-2 om in een voorsprong van 3-2. Dat was te danken aan treffers van Al Motasim Al Musrati en Marcus Edwards.

Meer uit Voetbal

Titelverdediger Portugal naar kwartfinale Nations League

PORTO (ANP) - Titelverdediger Portugal heeft zich zondagavond als eerste geplaatst voor de kwartfinales van de Nations League, die in maart plaatsvinden. De Portugezen wonnen thuis met 2-1 van Noorwegen, dezelfde uitslag als een week eerder in Oslo. Na vier wedstrijden heeft Portugal 12 punten en kan het niet lager dan als tweede eindigen in groep 4 van de A-divisie.

18 minuten geleden
Ierland en Israël spelen gelijk in tweede deel veelbesproken duel

BAČKA TOPOLA (ANP) - In de B-divisie van de Nations League vond zondag de tweede wedstrijd in het veelbesproken tweeluik tussen Ierland en Israël plaats. De 'thuiswedstrijd' van de Ieren op neutraal terrein in Servië eindigde in 1-1. Oud-AZ-spits Troy Parrott benutte een strafschop. Dor Perez maakte gelijk voor Israël.

19 minuten geleden
Griekenland en Duitsland spelen gelijk, Oranje naar eerste plaats

THESSALONIKI (ANP) - Griekenland en Duitsland hebben zondagavond gelijkgespeeld in de Nations League. In Thessaloniki werd het 0-0. Door dat resultaat neemt Oranje, dat met 2-1 won van Servië, de leiding in groep 2 van de A-divisie over van de Grieken. Nederland en Griekenland hebben allebei 8 punten, een gelijk onderling resultaat en hetzelfde doelsaldo. Oranje gaat op basis van het aantal gemaakte doelpunten aan kop. Duitsland staat derde met 5 punten.

1 uur geleden
Oranje behaalt tegen Servië eerste thuiszege onder Xavi

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zondagavond het thuisduel met Servië in de Nations League met 2-1 gewonnen. Teun Koopmeiners en Joshua Zirkzee maakten in Eindhoven de doelpunten voor Oranje. Het elftal van bondscoach Xavi Hernández heeft 8 punten uit vier wedstrijden in groep 2 van de A-divisie.

1 uur geleden
Dumfries passeert Kluivert, Bergkamp, Van Bommel en De Vrij

EINDHOVEN (ANP) - Denzel Dumfries begint zondag tegen Servië aan zijn tachtigste wedstrijd voor het Nederlands elftal. De 30-jarige vleugelverdediger van Real Madrid passeert daarmee Patrick Kluivert, Dennis Bergkamp, Mark van Bommel en Stefan de Vrij, die allemaal op 79 interlands bleven steken.

2 uur geleden
Van Dijk speelt 100e interland en ontvangt gouden schaal

EINDHOVEN (ANP) - Virgil van Dijk ontvangt zondag na de thuiswedstrijd van het Nederlands elftal tegen Servië in de Nations League een gouden schaal van Marianne van Leeuwen, directeur betaald voetbal van de KNVB. De 35-jarige aanvoerder begint om 20.45 uur aan zijn honderdste interland.

2 uur geleden
Oranje start tegen Servië met Koopmeiners als centrale verdediger

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint de thuiswedstrijd tegen Servië in de Nations League met Teun Koopmeiners in het basiselftal. De speler van Juventus staat samen met aanvoerder Virgil van Dijk in het centrum van de verdediging. Jurriën Timber, die donderdag bij Griekenland (2-2) nog basisspeler was, zit in het Philips Stadion op de reservebank.

2 uur geleden