Arsenal profiteert van blunders Southampton
SOUTHAMPTON (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League geprofiteerd van blunders van Southampton. Arsenal won de uitwedstrijd met 2-0 en aan beide doelpunten ging een fout van de thuisploeg vooraf.
Bij de 0-1 ging Southampton-keeper Alex McCarthy in de fout. Na een terugspeelbal probeerde hij een verdediger in te spelen, maar hij schoot de bal op knullige wijze tegen Eddie Nketiah aan, waarna de bal richting het doel ging en Nketiah de bal alleen nog maar binnen hoefde te tikken.
Ook de 0-2 kwam tot stand door gestuntel. Na een beroerde terugspeelbal haalde Jack Stephens de doorgebroken Pierre-Emerick Aubameyang naar de grond. De vrije trap die volgde werd in tweede instantie binnengeschoten door Joe Willock.
Voor Arsenal was het de eerste zege na de coronapauze. De duels tegen Manchester City (3-0) en Brighton & Hove Albion (2-1) gingen verloren. Arsenal staat negende, op grote afstand van de top vier.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
6 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
14 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
15 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
15 uur geleden