Arsenal pakt leiding in groep van PSV door zege op Sevilla
SEVILLA (ANP) - Arsenal heeft zijn tweede zege geboekt in groep B van de Champions League. De ploeg van coach Mikel Arteta won met 2-1 bij Sevilla in de groep waarin PSV met 1-1 gelijkspeelde bij RC Lens.
Arsenal is door de zege op 6 punten gekomen uit drie wedstrijden en gaat daarmee aan de leiding in de groep. RC Lens staat tweede met 5 punten en PSV en Sevilla volgen met 2 punten.
De Londenaren vielen aan bij Sevilla, maar dat leidde lang niet tot doelpunten. De thuisploeg kreeg een kans via Youssef En-Nesyri. Vlak voor de rust kwam Arsenal alsnog op voorsprong. Gabriel Jesus stuurde Gabriel Martinelli weg. Die omspeelde keeper Ørjan Nyland en schoot binnen.
Meteen in de tweede helft kreeg aanvoerder Martin Ødegaard de kans om de marge te verdubbelen, maar slaagde daar niet in. Jesus deed dat even later wel. Vanaf links draaide hij naar binnen en schoot in de rechterhoek raak. Sevilla kwam terug via Nemanja Gudelj. Die kopte raak uit een corner van Ivan Rakitic. Maar de Spanjaarden slaagden er niet meer in gelijk te komen.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda moet het ook tegen Excelsior nog zonder Lewis Holtby stellen. De nummer 16 van de Eredivisie had voor de tweede keer bezwaar gemaakt tegen de schorsing van de Duitse middenvelder, maar ook dat beroep is afgewezen.
27 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
13 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
13 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
15 uur geleden