Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal pakt leiding in groep van PSV door zege op Sevilla

Arsenal pakt leiding in groep van PSV door zege op Sevilla

SEVILLA (ANP) - Arsenal heeft zijn tweede zege geboekt in groep B van de Champions League. De ploeg van coach Mikel Arteta won met 2-1 bij Sevilla in de groep waarin PSV met 1-1 gelijkspeelde bij RC Lens.

Arsenal is door de zege op 6 punten gekomen uit drie wedstrijden en gaat daarmee aan de leiding in de groep. RC Lens staat tweede met 5 punten en PSV en Sevilla volgen met 2 punten.

De Londenaren vielen aan bij Sevilla, maar dat leidde lang niet tot doelpunten. De thuisploeg kreeg een kans via Youssef En-Nesyri. Vlak voor de rust kwam Arsenal alsnog op voorsprong. Gabriel Jesus stuurde Gabriel Martinelli weg. Die omspeelde keeper Ørjan Nyland en schoot binnen.

Meteen in de tweede helft kreeg aanvoerder Martin Ødegaard de kans om de marge te verdubbelen, maar slaagde daar niet in. Jesus deed dat even later wel. Vanaf links draaide hij naar binnen en schoot in de rechterhoek raak. Sevilla kwam terug via Nemanja Gudelj. Die kopte raak uit een corner van Ivan Rakitic. Maar de Spanjaarden slaagden er niet meer in gelijk te komen.

Meer uit Voetbal

PSV'er Saibari twee keer trefzeker bij ruime oefenzege Marokko

RABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.

5 uur geleden
België boekt oefenzege in Kroatië in aanloop naar WK voetbal

RIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.

5 uur geleden
Ajax bevestigt komst Spaanse trainer Míchel voor twee seizoenen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.

7 uur geleden
Burgemeester verbiedt oefenduel Congo - Chili in Spanje om ebola

LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.

7 uur geleden
Noorse bond sluit zich aan bij klacht tegen FIFA-baas om Trump

OSLO (ANP/RTR) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft zich formeel aangesloten bij een officiële klacht tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit. Dat verklaarde voorzitter Lise Klaveness van de NFF tijdens een persconferentie.

8 uur geleden
Voetbalclub Fulham neemt na vijf jaar afscheid van trainer Silva

LONDEN (ANP) - Fulham neemt deze zomer afscheid van trainer Marco Silva. De 48-jarige Portugees was sinds 2021 de eindverantwoordelijke bij de club uit Londen.

8 uur geleden
Tennisser Zverev eenvoudig naar halve finales Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich voor de vijfde keer geplaatst voor de halve finales van Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld versloeg in Parijs de Spanjaard Rafael Jódar met 7-6 (3) 6-1 6-3. Hij speelt tegen de winnaar van de partij tussen de Braziliaan João Fonseca en de Tsjech Jakub Menšík om een plaats in de finale.

9 uur geleden