Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal pakt leiding in groep van PSV door zege op Sevilla

Arsenal pakt leiding in groep van PSV door zege op Sevilla

SEVILLA (ANP) - Arsenal heeft zijn tweede zege geboekt in groep B van de Champions League. De ploeg van coach Mikel Arteta won met 2-1 bij Sevilla in de groep waarin PSV met 1-1 gelijkspeelde bij RC Lens.

Arsenal is door de zege op 6 punten gekomen uit drie wedstrijden en gaat daarmee aan de leiding in de groep. RC Lens staat tweede met 5 punten en PSV en Sevilla volgen met 2 punten.

De Londenaren vielen aan bij Sevilla, maar dat leidde lang niet tot doelpunten. De thuisploeg kreeg een kans via Youssef En-Nesyri. Vlak voor de rust kwam Arsenal alsnog op voorsprong. Gabriel Jesus stuurde Gabriel Martinelli weg. Die omspeelde keeper Ørjan Nyland en schoot binnen.

Meteen in de tweede helft kreeg aanvoerder Martin Ødegaard de kans om de marge te verdubbelen, maar slaagde daar niet in. Jesus deed dat even later wel. Vanaf links draaide hij naar binnen en schoot in de rechterhoek raak. Sevilla kwam terug via Nemanja Gudelj. Die kopte raak uit een corner van Ivan Rakitic. Maar de Spanjaarden slaagden er niet meer in gelijk te komen.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

29 minuten geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

43 minuten geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

1 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

1 uur geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

1 uur geleden
PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

5 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

9 uur geleden