Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal pakt leiding in groep van PSV door zege op Sevilla

Arsenal pakt leiding in groep van PSV door zege op Sevilla

SEVILLA (ANP) - Arsenal heeft zijn tweede zege geboekt in groep B van de Champions League. De ploeg van coach Mikel Arteta won met 2-1 bij Sevilla in de groep waarin PSV met 1-1 gelijkspeelde bij RC Lens.

Arsenal is door de zege op 6 punten gekomen uit drie wedstrijden en gaat daarmee aan de leiding in de groep. RC Lens staat tweede met 5 punten en PSV en Sevilla volgen met 2 punten.

De Londenaren vielen aan bij Sevilla, maar dat leidde lang niet tot doelpunten. De thuisploeg kreeg een kans via Youssef En-Nesyri. Vlak voor de rust kwam Arsenal alsnog op voorsprong. Gabriel Jesus stuurde Gabriel Martinelli weg. Die omspeelde keeper Ørjan Nyland en schoot binnen.

Meteen in de tweede helft kreeg aanvoerder Martin Ødegaard de kans om de marge te verdubbelen, maar slaagde daar niet in. Jesus deed dat even later wel. Vanaf links draaide hij naar binnen en schoot in de rechterhoek raak. Sevilla kwam terug via Nemanja Gudelj. Die kopte raak uit een corner van Ivan Rakitic. Maar de Spanjaarden slaagden er niet meer in gelijk te komen.

Meer uit Voetbal

Mbappé kan spelen voor Real tegen ManCity, Bellingham nog niet

MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.

7 uur geleden
SC Cambuur na zege stap dichter bij promotie naar Eredivisie

HELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.

7 uur geleden
Timber mist duel van Arsenal met Leverkusen in Champions League

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.

14 uur geleden
Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

14 uur geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

1 dag geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

1 dag geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

1 dag geleden