Arsenal opent Premier League met zege op Fulham
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft het nieuwe seizoen in de Premier League afgetrapt met een makkelijke uitzege op Fulham: 0-3. Doelpuntenmakers op Craven Cottage in Londen waren Alexandre Lacazette, Gabriel Magalhães en topschutter Pierre-Emerick Aubameyang.
Kenny Tete, overgekomen van Olympique Lyon, ontbrak nog in de wedstrijdselectie van Fulham, dat afgelopen seizoen promoveerde uit de Championship. Bij Arsenal debuteerden de Braziliaanse aanwinsten Willian en Gabriel en beide spelers hadden hun aandeel in de winst. Coach Mikel Arteta had voor de Duitser Mesut Özil zelfs geen plek op de reservebank ingeruimd.
Lacazette opende de score na negen minuten. Hij schoot eerst nog de bal tegen doelman Marek Rodak van Fulham aan, maar in de rebound was het raak. Debutant Gabriel kopte 5 minuten na rust de 2-0 binnen uit een corner van Willian. Nog geen tien minuten later lag de derde erin. Aubameyang trapte de bal in de verre hoek. Het was zijn 55e goal in de Premier League.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
3 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
4 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
7 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
20 uur geleden