Arsenal opent Premier League met zege op Fulham
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft het nieuwe seizoen in de Premier League afgetrapt met een makkelijke uitzege op Fulham: 0-3. Doelpuntenmakers op Craven Cottage in Londen waren Alexandre Lacazette, Gabriel Magalhães en topschutter Pierre-Emerick Aubameyang.
Kenny Tete, overgekomen van Olympique Lyon, ontbrak nog in de wedstrijdselectie van Fulham, dat afgelopen seizoen promoveerde uit de Championship. Bij Arsenal debuteerden de Braziliaanse aanwinsten Willian en Gabriel en beide spelers hadden hun aandeel in de winst. Coach Mikel Arteta had voor de Duitser Mesut Özil zelfs geen plek op de reservebank ingeruimd.
Lacazette opende de score na negen minuten. Hij schoot eerst nog de bal tegen doelman Marek Rodak van Fulham aan, maar in de rebound was het raak. Debutant Gabriel kopte 5 minuten na rust de 2-0 binnen uit een corner van Willian. Nog geen tien minuten later lag de derde erin. Aubameyang trapte de bal in de verre hoek. Het was zijn 55e goal in de Premier League.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).
6 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.
6 uur geledenDORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.
8 uur geledenSITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.
8 uur geleden