Arsenal opent Premier League met zege op Fulham
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft het nieuwe seizoen in de Premier League afgetrapt met een makkelijke uitzege op Fulham: 0-3. Doelpuntenmakers op Craven Cottage in Londen waren Alexandre Lacazette, Gabriel Magalhães en topschutter Pierre-Emerick Aubameyang.
Kenny Tete, overgekomen van Olympique Lyon, ontbrak nog in de wedstrijdselectie van Fulham, dat afgelopen seizoen promoveerde uit de Championship. Bij Arsenal debuteerden de Braziliaanse aanwinsten Willian en Gabriel en beide spelers hadden hun aandeel in de winst. Coach Mikel Arteta had voor de Duitser Mesut Özil zelfs geen plek op de reservebank ingeruimd.
Lacazette opende de score na negen minuten. Hij schoot eerst nog de bal tegen doelman Marek Rodak van Fulham aan, maar in de rebound was het raak. Debutant Gabriel kopte 5 minuten na rust de 2-0 binnen uit een corner van Willian. Nog geen tien minuten later lag de derde erin. Aubameyang trapte de bal in de verre hoek. Het was zijn 55e goal in de Premier League.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
13 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
15 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
19 uur geleden