Arsenal opent Premier League met zege op Fulham
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft het nieuwe seizoen in de Premier League afgetrapt met een makkelijke uitzege op Fulham: 0-3. Doelpuntenmakers op Craven Cottage in Londen waren Alexandre Lacazette, Gabriel Magalhães en topschutter Pierre-Emerick Aubameyang.
Kenny Tete, overgekomen van Olympique Lyon, ontbrak nog in de wedstrijdselectie van Fulham, dat afgelopen seizoen promoveerde uit de Championship. Bij Arsenal debuteerden de Braziliaanse aanwinsten Willian en Gabriel en beide spelers hadden hun aandeel in de winst. Coach Mikel Arteta had voor de Duitser Mesut Özil zelfs geen plek op de reservebank ingeruimd.
Lacazette opende de score na negen minuten. Hij schoot eerst nog de bal tegen doelman Marek Rodak van Fulham aan, maar in de rebound was het raak. Debutant Gabriel kopte 5 minuten na rust de 2-0 binnen uit een corner van Willian. Nog geen tien minuten later lag de derde erin. Aubameyang trapte de bal in de verre hoek. Het was zijn 55e goal in de Premier League.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
8 uur geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.
9 uur geleden