Arsenal neemt Poolse verdediger Kiwior over van Spezia
LONDEN (ANP) - Arsenal neemt de Poolse verdediger Jakub Kiwior over van de Italiaanse club Spezia. De koploper uit de Premier League laat weten dat het de 22-jarige Pool voor meerdere seizoenen heeft vastgelegd.
Kiwior kwam 43 keer uit voor Spezia dat sinds 2020 in de Serie A speelt. De verdediger maakte ook deel uit van de Poolse ploeg op het WK in Qatar.
"Het is geweldig dat Jakub bij onze ploeg komt", zegt Arsenal-trainer Mikel Arteta. "Hij is een jonge wendbare verdediger die enorme potentie en kwaliteiten heeft laten zien bij Spezia en als international bij Polen."
Arsenal is de koploper in de Premier League. De club uit Londen heeft 5 punten meer dan titelverdediger Manchester City.
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Koploper Arsenal heeft in de Premier League punten verspeeld. De Londenaren moesten bij Sunderland genoegen nemen met een gelijkspel. Invaller Brian Brobbey zorgde in blessuretijd op acrobatische wijze voor de 2-2 namens Sunderland.
3 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Heracles blijft goed presteren onder leiding van interim-trainer Hendrie Krüzen. De Almeloërs wonnen met 2-1 bij Excelsior en zijn daarmee in de Eredivisie bijna van de laatste plaats af. Heracles heeft nu net als nummer 17 Telstar na twaalf speelronden 9 punten.
3 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München is in de Bundesliga niet langer zonder puntenverlies. Union Berlin hield de koploper op 2-2. Verdediger Danilo Doekhi maakte beide doelpunten voor Union. Drie weken geleden was de 27-jarige geboren Rotterdammer ook al twee keer trefzeker, toen tegen Borussia Mönchengladbach.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben PSV in de Johan Cruijff ArenA verslagen. De wedstrijd leek in een gelijkspel te eindigen totdat verdedigster Myrthe Kemper-Moorrees van de bezoekers uit Eindhoven de bal diep in blessuretijd knullig in eigen doel werkte (2-1).
5 uur geledenDUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse voetbalbond legt binnenkort een verzoek bij de UEFA neer om de nationale ploeg en alle clubteams van Israël per direct te schorsen. Dat is het resultaat van een stemming van leden van de FAI.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft Manchester United aan een punt geholpen in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Hij tekende diep in blessuretijd voor de gelijkmaker (2-2).
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.
23 uur geleden