Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal nadert Liverpool na winst in topper

Arsenal nadert Liverpool na winst in topper

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft het gat met koploper Liverpool in de Premier League verkleind tot 2 punten. De Londenaren wonnen in het eigen Emirates-stadion met 3-1 van de ploeg van coach Jürgen Klopp.

Kort nadat Cody Gakpo in de 13e minuut net voorlangs had geschoten opende Arsenal aan de andere kant de score. Uit een pass van Martin Ødegaard schoot Kai Havertz nog tegen doelman Alisson, in de rebound trof Bukayo Saka wel doel.

Gakpo had een basisplaats, net als vanzelfsprekend aanvoerder Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch. Zij zagen hoe een eigen doelpunt van Gabriel in de extra tijd van de eerste helft beide ploegen weer op gelijke hoogte bracht. Er ging een pass van Gravenberch op Luis Díaz aan vooraf, waarna de Braziliaanse verdediger de bal in zijn eigen doel liep.

Na een klein uur werden Gakpo en Gravenberch gewisseld. Van Dijk speelde een ongelukkige rol bij de 2-1 voor Arsenal, gemaakt door Gabriel Martinelli die profiteerde van een misverstand tussen de aanvoerder en doelman Alisson. Nadat Liverpool-verdediger Ibrahima Konaté kort voor tijd nog met twee gele kaarten naar de kant was gegaan, besliste de Belg Leandro Trossard het duel: 3-1.

Liverpool leidt met 51 punten uit 23 duels. Achter Arsenal staat Manchester City met 46 punten, maar wel met twee duels tegoed.

Meer uit Voetbal

Invaller Politano helpt Napoli aan thuiszege op AC Milan

NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).

4 uur geleden
Vakbond wil immigratiedienst ICE niet bij WK-stadion

LOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.

5 uur geleden
Trainer Kuijt wil contract bij FC Dordrecht verlengen

LEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."

5 uur geleden
Juventus wint van Genoa en passeert doelman Bijlow tweemaal

TURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.

7 uur geleden
ADO Den Haag officieus kampioen na zege op FC Eindhoven

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.

8 uur geleden
Bayern-spits Kane lijkt op tijd fit voor kraker tegen Real Madrid

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.

13 uur geleden
Lijnders kondigt vertrek aanvoerder Silva aan bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.

18 uur geleden