Arsenal na penalty's richting kwartfinale League Cup
LIVERPOOL (ANP) - Arsenal heeft zich ten koste van Liverpool na strafschoppen geplaatst voor de kwartfinales in de League Cup. Beide ploegen bleven in de wedstrijd van negentig minuten op 0-0 steken.
Vorige week maandag stonden de twee Engelse grootmachten ook tegenover elkaar. In de Engelse Premier League eindigde het onderlinge duel in 3-1 voor Liverpool. Nu won Arsenal: de ploeg van trainer Mikel Arteta nam de strafschoppenserie net iets beter (4-5). De pogingen van Mohamed Elneny (Arsenal), Divock Origi en Harry Wilson (beiden Liverpool) werden gekeerd.
Liverpool, dat eerder op de donderdagaan Ajax werd gekoppeld in poule D van de Champions League, speelde met Virgil van Dijk in de basisopstelling. Georginio Wijnaldum startte op de bank en viel een kwartier voor tijd in. Wijnaldum schoot zijn penalty raak.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
11 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
14 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
17 uur geleden