Arsenal na penalty's richting kwartfinale League Cup
LIVERPOOL (ANP) - Arsenal heeft zich ten koste van Liverpool na strafschoppen geplaatst voor de kwartfinales in de League Cup. Beide ploegen bleven in de wedstrijd van negentig minuten op 0-0 steken.
Vorige week maandag stonden de twee Engelse grootmachten ook tegenover elkaar. In de Engelse Premier League eindigde het onderlinge duel in 3-1 voor Liverpool. Nu won Arsenal: de ploeg van trainer Mikel Arteta nam de strafschoppenserie net iets beter (4-5). De pogingen van Mohamed Elneny (Arsenal), Divock Origi en Harry Wilson (beiden Liverpool) werden gekeerd.
Liverpool, dat eerder op de donderdagaan Ajax werd gekoppeld in poule D van de Champions League, speelde met Virgil van Dijk in de basisopstelling. Georginio Wijnaldum startte op de bank en viel een kwartier voor tijd in. Wijnaldum schoot zijn penalty raak.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - West Ham United heeft met een overwinning op Sunderland (3-1) verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Premier League. De nummer 18 van de ranglijst boekte de vijfde competitiezege van dit seizoen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. De 19-jarige aanvaller krijgt de voorkeur boven Oscar Gloukh, die op de bank zit als het duel om 16.45 uur begint.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft snel gereageerd op het aanstaande vertrek van Mats Deijl naar Feyenoord. De club heeft rechtsback Alfons Sampsted terug naar de Eredivisie gehaald. De rechtsback is een contract tot medio 2028 overeengekomen.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.
18 uur geledenUTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
1 dag geleden