Arsenal na penalty's richting kwartfinale League Cup
LIVERPOOL (ANP) - Arsenal heeft zich ten koste van Liverpool na strafschoppen geplaatst voor de kwartfinales in de League Cup. Beide ploegen bleven in de wedstrijd van negentig minuten op 0-0 steken.
Vorige week maandag stonden de twee Engelse grootmachten ook tegenover elkaar. In de Engelse Premier League eindigde het onderlinge duel in 3-1 voor Liverpool. Nu won Arsenal: de ploeg van trainer Mikel Arteta nam de strafschoppenserie net iets beter (4-5). De pogingen van Mohamed Elneny (Arsenal), Divock Origi en Harry Wilson (beiden Liverpool) werden gekeerd.
Liverpool, dat eerder op de donderdagaan Ajax werd gekoppeld in poule D van de Champions League, speelde met Virgil van Dijk in de basisopstelling. Georginio Wijnaldum startte op de bank en viel een kwartier voor tijd in. Wijnaldum schoot zijn penalty raak.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.
8 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.
56 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax accepteert het schikkingsvoorstel van de KNVB van één duel schorsing voor Takehiro Tomiyasu. De Japanner kreeg zaterdag een rode kaart voor een overtreding op aanvaller Lequincio Zeefuik van Heracles Almelo.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie leidt zondag de bekerfinale tussen AZ en NEC. Hij staat voor zijn vierde eindstrijd van de KNVB-beker, na duels tussen AZ en Vitesse (2017), Ajax - PSV (2022) en AZ - Go Ahead Eagles (2025).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.
22 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.
23 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).
1 dag geleden