Arsenal na penalty's richting kwartfinale League Cup
LIVERPOOL (ANP) - Arsenal heeft zich ten koste van Liverpool na strafschoppen geplaatst voor de kwartfinales in de League Cup. Beide ploegen bleven in de wedstrijd van negentig minuten op 0-0 steken.
Vorige week maandag stonden de twee Engelse grootmachten ook tegenover elkaar. In de Engelse Premier League eindigde het onderlinge duel in 3-1 voor Liverpool. Nu won Arsenal: de ploeg van trainer Mikel Arteta nam de strafschoppenserie net iets beter (4-5). De pogingen van Mohamed Elneny (Arsenal), Divock Origi en Harry Wilson (beiden Liverpool) werden gekeerd.
Liverpool, dat eerder op de donderdagaan Ajax werd gekoppeld in poule D van de Champions League, speelde met Virgil van Dijk in de basisopstelling. Georginio Wijnaldum startte op de bank en viel een kwartier voor tijd in. Wijnaldum schoot zijn penalty raak.
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.
6 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.
17 uur geleden