Arsenal legt huurlingen Mari en Soares vast
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de verdedigers Pablo Mari en Cédric Soares vastgelegd. Beiden voetbalden het afgelopen half jaar al op huurbasis voor de Engelse club. Arsenal heeft Mari en Soares nu definitief overgenomen van respectievelijk Flamengo en Southampton.
De Spaanse verdediger Mari speelde in het seizoen 2017-2018 op huurbasis voor NAC Breda. Hij was toen eigendom van Manchester City. Mari stapte vorig jaar over naar de Braziliaanse club Flamengo, waarmee hij direct de Copa Libertadores won en landskampioen werd. Eind januari verhuisde de Spanjaard naar Londen, al kwam hij vanwege een enkelblessure slechts drie keer in actie voor de 'Gunners'.
Arsenal kon de Portugese rechtsback Cédric, die in 2016 met zijn land het EK won, transfervrij vastleggen. De 28-jarige verdediger stond de afgelopen vijf jaar onder contract bij Southampton, dat hem ook nog even uitleende aan Internazionale. Cédric speelde vijf wedstrijden voor Arsenal. Hij maakte daarin één doelpunt. Als winnaar van de FA Cup plaatste Arsenal zich voor de Europa League.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
15 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
1 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax zal mogelijke wedstrijden in de play-offs om een plaats in de voorronde van de Conference League in Volendam spelen. Dat heeft Ajax na eerdere berichten van De Telegraaf aan het ANP bevestigd.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.
5 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.
7 uur geleden