Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal legt huurlingen Mari en Soares vast

Arsenal legt huurlingen Mari en Soares vast

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de verdedigers Pablo Mari en Cédric Soares vastgelegd. Beiden voetbalden het afgelopen half jaar al op huurbasis voor de Engelse club. Arsenal heeft Mari en Soares nu definitief overgenomen van respectievelijk Flamengo en Southampton.

De Spaanse verdediger Mari speelde in het seizoen 2017-2018 op huurbasis voor NAC Breda. Hij was toen eigendom van Manchester City. Mari stapte vorig jaar over naar de Braziliaanse club Flamengo, waarmee hij direct de Copa Libertadores won en landskampioen werd. Eind januari verhuisde de Spanjaard naar Londen, al kwam hij vanwege een enkelblessure slechts drie keer in actie voor de 'Gunners'.

Arsenal kon de Portugese rechtsback Cédric, die in 2016 met zijn land het EK won, transfervrij vastleggen. De 28-jarige verdediger stond de afgelopen vijf jaar onder contract bij Southampton, dat hem ook nog even uitleende aan Internazionale. Cédric speelde vijf wedstrijden voor Arsenal. Hij maakte daarin één doelpunt. Als winnaar van de FA Cup plaatste Arsenal zich voor de Europa League.

Meer uit Voetbal

Duel tussen FC Utrecht en KRC Genk 53 minuten later begonnen

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.

1 uur geleden
Van Persie: dit voelt als een frisse en nieuwe start

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.

1 uur geleden
Mobiele eenheid drijft fans KRC Genk uit stadion van FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.

1 uur geleden
Olympique Lyon en Aston Villa naar achtste finale Europa League

BERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.

1 uur geleden
Aftrap van FC Utrecht uitgesteld na problemen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.

1 uur geleden
Dolend Feyenoord boekt tegen Graz eerste zege sinds december

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.

2 uur geleden
Feyenoord klopt Sturm Graz en houdt kleine kans op tussenronde

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Europa League nog een kleine kans om de tussenronde te bereiken. Het elftal van trainer Robin van Persie won in De Kuip met 3-0 van Sturm Graz. Feyenoord kwam daarmee op 6 punten na zeven wedstrijden.

2 uur geleden