
Arsenal lang zonder Gabriel Jesus door kruisbandblessure
LONDEN (ANP) - Arsenal kan lange tijd geen beroep doen op aanvaller Gabriel Jesus. De 27-jarige Braziliaan heeft zondag tijdens het verloren duel in de FA Cup tegen Manchester United een kruisbandblessure opgelopen. Dat maakte de club uit Londen dinsdag bekend na verder onderzoek.
Jesus ondergaat in de komende dagen een operatie. Arsenal deed geen uitspraken over de duur van zijn afwezigheid. De nummer 2 van de Premier League moet het de komende tijd ook al doen zonder aanvaller Bukayo Saka, die in december een hamstringblessure opliep.
Arsenal heeft een achterstand van 6 punten op koploper Liverpool. De ploeg van trainer Arne Slot heeft bovendien een wedstrijd minder gespeeld.
Meer uit Voetbal
SEATTLE (ANP) - Internazionale heeft een moeizame zege geboekt op Urawa Red Diamonds op het WK voor clubs. Valentín Carboni maakte in blessuretijd het winnende doelpunt in Seattle( 2-1).
21 uur geledenMIAMI (ANP) - Kylian Mbappé mist ook de tweede wedstrijd van Real Madrid op het WK voor clubs. Trainer Xabi Alonso heeft zijn sterspeler niet opgenomen in zijn selectie voor het duel met de Mexicaanse club Pachuca.
23 uur geledenZILINA (ANP) - Michael Reiziger was een gelukkige bondscoach na de zege op Portugal (1-0) in de kwartfinale van het EK in Slowakije. "Het was een fantastische avond", zei hij bij Ziggo Sport. "We hebben gevochten als leeuwen."
23 uur geledenZILINA (ANP) - Ernest Poku was de gevierde man bij Jong Oranje in de kwartfinale van het EK tegen Portugal. De invaller kwam in de 79e minuut in het veld en schoot vijf minuten later de winnende treffer binnen in Zilina (1-0).
1 dag geledenZILINA (ANP) - Jong Oranje is op karakter doorgedrongen tot de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg van bondscoach Michael Reiziger speelde ruim zeventig minuten met tien man tegen Portugal na een rode kaart voor Ruben van Bommel. Een treffer van de ingevallen Ernest Poku in de slotfase volstond voor een zege (1-0).
1 dag geledenZILINA (ANP) - Jong Oranje staat in de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg versloeg de leeftijdsgenoten van Portugal in de kwartfinale door een treffer van de ingevallen Ernest Poku (1-0). De talenten van bondscoach Michael Reiziger speelden ruim zeventig minuten met een man minder.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Jonker van de Nederlandse voetbalsters neemt Shanice van de Sanden, Merel van Dongen, Jill Baijings en Regina van Eijk niet mee naar het EK in Zwitserland. Veerle Buurman, Chasity Grant, Daniëlle de Jong en Ilse van der Zanden staan voor hun eerste grote toernooi met Oranje.
1 dag geleden