Arsenal laat Luiz, Ødegaard en Ceballos gaan
LONDEN (ANP) - Arsenal verlengt het aflopende contract van verdediger David Luiz niet. Ook huurlingen Dani Ceballos en Martin Ødegaard van Real Madrid en doelman Mat Ryan van Brighton verlaten de Gunners.
Luiz verruilde in augustus 2019 voor 9,3 miljoen euro Chelsea voor Arsenal. De Braziliaan speelde 73 wedstrijden voor de ploeg van coach Mikel Arteta. Luiz stond vorig jaar met een sterk optreden mede aan de basis van de winst in de FA Cup-finale tegen zijn oude club Chelsea.
De Noor Ødegaard en de Spanjaard Ceballos keren terug naar Real Madrid. Ødegaard, die in januari werd gehaald, maakte in de 20 wedstrijden die hij voor Arsenal speelde twee treffers en leverde ook twee assists af. Ceballos, die al sinds juli 2019 voor Arsenal speelde, kwam afgelopen seizoen in 40 wedstrijden van de Gunners in actie.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
9 uur geleden