Arsenal laat Liverpool uitlopen met gelijkspel tegen Aston Villa
LONDEN (ANP) - Arsenal is door een gelijkspel in de thuiswedstrijd tegen Aston Villa verder achteropgeraakt bij koploper Liverpool. De Duitser Kai Havertz dacht in de slotfase de winnende treffer te hebben gemaakt voor de nummer 2 uit Londen, maar na het bekijken van de videobeelden bleek daarbij sprake van hands: 2-2.
Arsenal kijkt tegen een achterstand van 6 punten aan op Liverpool en heeft ook een wedstrijd meer gespeeld. De ploeg van trainer Arne Slot won zaterdagmiddag dankzij twee late treffers van Darwin Núñez het uitduel met Brentford met 2-0.
In het eerste uur leek er na treffers van Gabriel Martinelli en Havertz niets aan de hand voor Arsenal. Met een knappe kopbal maakte de Belg Youri Tielemans het in de zestigste minuut echter weer spannend. Op aangeven van Matty Cash schoot aanvaller Ollie Watkins acht minuten later zelfs de gelijkmaker binnen. Na de afgekeurde treffer van Havertz raakte Arsenal nog de paal en schoot Leandro Trossard nipt voorlangs.
Oranje-international Ian Maatsen werd in de rust gewisseld bij Aston Villa, landgenoot Lamare Bogarde was al in de eerste helft ingevallen. De van Borussia Dortmund overgekomen Donyell Malen bleef op de bank. Jurriën Timber speelde bij Arsenal wel de hele wedstrijd.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
4 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
9 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
19 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
21 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
23 uur geleden