Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal laat Liverpool uitlopen met gelijkspel tegen Aston Villa

Arsenal laat Liverpool uitlopen met gelijkspel tegen Aston Villa

LONDEN (ANP) - Arsenal is door een gelijkspel in de thuiswedstrijd tegen Aston Villa verder achteropgeraakt bij koploper Liverpool. De Duitser Kai Havertz dacht in de slotfase de winnende treffer te hebben gemaakt voor de nummer 2 uit Londen, maar na het bekijken van de videobeelden bleek daarbij sprake van hands: 2-2.

Arsenal kijkt tegen een achterstand van 6 punten aan op Liverpool en heeft ook een wedstrijd meer gespeeld. De ploeg van trainer Arne Slot won zaterdagmiddag dankzij twee late treffers van Darwin Núñez het uitduel met Brentford met 2-0.

In het eerste uur leek er na treffers van Gabriel Martinelli en Havertz niets aan de hand voor Arsenal. Met een knappe kopbal maakte de Belg Youri Tielemans het in de zestigste minuut echter weer spannend. Op aangeven van Matty Cash schoot aanvaller Ollie Watkins acht minuten later zelfs de gelijkmaker binnen. Na de afgekeurde treffer van Havertz raakte Arsenal nog de paal en schoot Leandro Trossard nipt voorlangs.

Oranje-international Ian Maatsen werd in de rust gewisseld bij Aston Villa, landgenoot Lamare Bogarde was al in de eerste helft ingevallen. De van Borussia Dortmund overgekomen Donyell Malen bleef op de bank. Jurriën Timber speelde bij Arsenal wel de hele wedstrijd.

Meer uit Voetbal

Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

6 uur geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

7 uur geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

7 uur geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

8 uur geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

9 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

10 uur geleden
Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

19 uur geleden