Arsenal laat Liverpool uitlopen met gelijkspel tegen Aston Villa
LONDEN (ANP) - Arsenal is door een gelijkspel in de thuiswedstrijd tegen Aston Villa verder achteropgeraakt bij koploper Liverpool. De Duitser Kai Havertz dacht in de slotfase de winnende treffer te hebben gemaakt voor de nummer 2 uit Londen, maar na het bekijken van de videobeelden bleek daarbij sprake van hands: 2-2.
Arsenal kijkt tegen een achterstand van 6 punten aan op Liverpool en heeft ook een wedstrijd meer gespeeld. De ploeg van trainer Arne Slot won zaterdagmiddag dankzij twee late treffers van Darwin Núñez het uitduel met Brentford met 2-0.
In het eerste uur leek er na treffers van Gabriel Martinelli en Havertz niets aan de hand voor Arsenal. Met een knappe kopbal maakte de Belg Youri Tielemans het in de zestigste minuut echter weer spannend. Op aangeven van Matty Cash schoot aanvaller Ollie Watkins acht minuten later zelfs de gelijkmaker binnen. Na de afgekeurde treffer van Havertz raakte Arsenal nog de paal en schoot Leandro Trossard nipt voorlangs.
Oranje-international Ian Maatsen werd in de rust gewisseld bij Aston Villa, landgenoot Lamare Bogarde was al in de eerste helft ingevallen. De van Borussia Dortmund overgekomen Donyell Malen bleef op de bank. Jurriën Timber speelde bij Arsenal wel de hele wedstrijd.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
1 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
1 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
13 uur geleden