Arsenal laat Liverpool uitlopen met gelijkspel tegen Aston Villa
LONDEN (ANP) - Arsenal is door een gelijkspel in de thuiswedstrijd tegen Aston Villa verder achteropgeraakt bij koploper Liverpool. De Duitser Kai Havertz dacht in de slotfase de winnende treffer te hebben gemaakt voor de nummer 2 uit Londen, maar na het bekijken van de videobeelden bleek daarbij sprake van hands: 2-2.
Arsenal kijkt tegen een achterstand van 6 punten aan op Liverpool en heeft ook een wedstrijd meer gespeeld. De ploeg van trainer Arne Slot won zaterdagmiddag dankzij twee late treffers van Darwin Núñez het uitduel met Brentford met 2-0.
In het eerste uur leek er na treffers van Gabriel Martinelli en Havertz niets aan de hand voor Arsenal. Met een knappe kopbal maakte de Belg Youri Tielemans het in de zestigste minuut echter weer spannend. Op aangeven van Matty Cash schoot aanvaller Ollie Watkins acht minuten later zelfs de gelijkmaker binnen. Na de afgekeurde treffer van Havertz raakte Arsenal nog de paal en schoot Leandro Trossard nipt voorlangs.
Oranje-international Ian Maatsen werd in de rust gewisseld bij Aston Villa, landgenoot Lamare Bogarde was al in de eerste helft ingevallen. De van Borussia Dortmund overgekomen Donyell Malen bleef op de bank. Jurriën Timber speelde bij Arsenal wel de hele wedstrijd.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
49 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
2 uur geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.
3 uur geleden