Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal laat Liverpool uitlopen met gelijkspel tegen Aston Villa

Arsenal laat Liverpool uitlopen met gelijkspel tegen Aston Villa

LONDEN (ANP) - Arsenal is door een gelijkspel in de thuiswedstrijd tegen Aston Villa verder achteropgeraakt bij koploper Liverpool. De Duitser Kai Havertz dacht in de slotfase de winnende treffer te hebben gemaakt voor de nummer 2 uit Londen, maar na het bekijken van de videobeelden bleek daarbij sprake van hands: 2-2.

Arsenal kijkt tegen een achterstand van 6 punten aan op Liverpool en heeft ook een wedstrijd meer gespeeld. De ploeg van trainer Arne Slot won zaterdagmiddag dankzij twee late treffers van Darwin Núñez het uitduel met Brentford met 2-0.

In het eerste uur leek er na treffers van Gabriel Martinelli en Havertz niets aan de hand voor Arsenal. Met een knappe kopbal maakte de Belg Youri Tielemans het in de zestigste minuut echter weer spannend. Op aangeven van Matty Cash schoot aanvaller Ollie Watkins acht minuten later zelfs de gelijkmaker binnen. Na de afgekeurde treffer van Havertz raakte Arsenal nog de paal en schoot Leandro Trossard nipt voorlangs.

Oranje-international Ian Maatsen werd in de rust gewisseld bij Aston Villa, landgenoot Lamare Bogarde was al in de eerste helft ingevallen. De van Borussia Dortmund overgekomen Donyell Malen bleef op de bank. Jurriën Timber speelde bij Arsenal wel de hele wedstrijd.

Meer uit Voetbal

Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

48 minuten geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

1 uur geleden
Excelsior wint ook bij Groningen en is bijna zeker van handhaving

GRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.

2 uur geleden
Inter moet na gelijkspel Napoli nog even wachten op titel

COMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.

2 uur geleden
Paris Saint-Germain laat net als Bayern München punten liggen

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de tweede halve finale tegen Bayern München in de Champions League punten laten liggen in de Franse competitie. Met vrijwel alle sterspelers op de bank eindigde de thuiswedstrijd tegen FC Lorient in 2-2.

3 uur geleden
Atlético verslaat Valencia met op alle plekken gewijzigd elftal

VALENCIA (ANP/AFP) - Atlético Madrid is zo goed als zeker van een plaats in het hoofdtoernooi van de Champions League komend seizoen. Het elftal van trainer Diego Simeone won in de Spaanse voetbalcompetitie met 2-0 bij Valencia en verstevigde daarmee de vierde plaats.

3 uur geleden
NAC na late nederlaag in Utrecht weer stap dichter bij degradatie

UTRECHT (ANP) - NAC Breda kan degradatie uit de Eredivisie nauwelijks nog voorkomen. De Brabanders hielden met een man minder lange tijd stand bij FC Utrecht, maar gingen in de slotfase alsnog onderuit: 2-0.

4 uur geleden