Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal laat koppositie in Engeland aan ManCity door nederlaag

Arsenal laat koppositie in Engeland aan ManCity door nederlaag

LONDEN (ANP) - Arsenal is door een thuisnederlaag tegen Aston Villa de koppositie in de Premier League kwijtgeraakt. De ploeg van coach Mikel Arteta verloor in het Emirates Stadium met 2-0 waardoor Manchester City na 32 wedstrijden de nieuwe lijstaanvoerder is.

Arsenal staat met 71 punten nu tweede. Liverpool, dat eerder zondag met 1-0 werd geklopt door Crystal Palace, heeft evenveel punten, maar een minder doelsaldo. Manchester City won zaterdag met 5-1 van Luton Town en gaat nu aan kop met 73 punten. Er zijn nog zes speelronden in de Engelse competitie.

Arsenal kwam ondanks legio kansen niet tot scoren tegen het team van coach Unai Emery. De bezoekers uit Birmingham, die vierde staan in de Premier League, deden dat in de slotfase van de wedstrijd wel. Leon Bailey scoorde op aangeven van Lucas Digne. Enkele minuten later maakte Ollie Watkins er ook nog 0-2 van.

Meer uit Voetbal

Verdediger Tete akkoord met Fulham over nieuw contract

LONDEN (ANP) - Kenny Tete blijft bij Fulham voetballen. De 29-jarige Nederlandse vleugelverdediger heeft zijn aflopende contract met drie jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 verbonden aan de Londense club, die afgelopen seizoen als elfde eindigde in de Premier League.

3 uur geleden
AZ verlengt contract met vleugelaanvaller Daal tot 2030

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het contract met Ro-Zangelo Daal opengebroken en verlengd. De 21-jarige vleugelaanvaller is nu tot de zomer van 2030 aan de Alkmaarders verbonden.

4 uur geleden
Ajax neemt naast Noordermeer ook Van Oosten over van ADO

AMSTERDAM (ANP) - Louise van Oosten vervolgt haar voetbalcarrière bij Ajax. De 20-jarige verdedigster komt over van ADO Den Haag en ondertekent een contract voor drie jaar. Eerder deze transferperiode maakte Daniëlle Noordermeer ook de overstap van ADO naar Ajax.

4 uur geleden
Doelman Branderhorst tekent contract bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Mattijs Branderhorst (31) is ook komend seizoen de doelman van Fortuna Sittard. Hij tekende een contract dat hem tot medio 2029 aan de Limburgse club verbindt. Dat heeft Fortuna Sittard op de website van de club laten weten.

5 uur geleden
Onweer verstoort eerste training voetbalsters in Zwitserland

THUN (ANP) - Onweer heeft de eerste training van de Oranjevrouwen in Zwitserland verstoord. Na een inloopronde bliksemde het kort op het natte trainingsveld in Thun, waarna direct een groot deel van de spelersgroep de dug-out in rende. Daarop werd besloten het eerste deel van de training in de sportschool af te werken en later terug het veld op te gaan.

5 uur geleden
Hoofdhuurder Ajax verlengt contract met ArenA met vijftien jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.

7 uur geleden
Bonmatí is in Zwitserland teruggekeerd bij Spaanse EK-selectie

OBERENTFELDEN (ANP/RTR) - Aitana Bonmatí heeft zich weer aangesloten bij de Spaanse selectie voor het EK vrouwenvoetbal in Zwitserland. De middenvelder van FC Barcelona werd vorige week met een virale hersenvliesontsteking opgenomen in het ziekenhuis.

8 uur geleden