
Arsenal komende tijd zonder geblesseerde aanvaller Saka
LONDEN (ANP/AFP) - Arsenal heeft de komende tijd niet de beschikking over Bukayo Saka. De 23-jarige Engelse international kampt met een hamstringblessure.
Saka liep de blessure zaterdag op tijdens de gewonnen wedstrijd bij Crystal Palace (1-5). De aanvaller werd na 25 minuten gewisseld. "Het ziet er niet goed uit. Hij zal er veel weken uit zijn", aldus trainer Mikel Arteta tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met Ipswich Town van vrijdag.
Saka was dit seizoen goed voor vijf competitietreffers en tien assists. Arteta zei maandag dat Raheem Sterling voorlopig ook niet inzetbaar is. De aanvaller heeft een knieblessure.
De blessures komen op een ongunstig moment, gezien het volle speelschema rond de feestdagen. Na het thuisduel met Ipswich speelt de nummer 3 van de Premier League op 1 januari uit bij Brentford, waarna drie dagen later een uitwedstrijd bij Brighton volgt. Op 7 januari treft de ploeg Newcastle United in de halve finale van de League Cup.
Meer uit Voetbal
MÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Gerardo Seoane is niet langer de trainer van Borussia Mönchengladbach. De 46-jarige Zwitser werd maandag ontslagen. Borussia Mönchengladbach verloor zondag voor eigen publiek met 4-0 van Werder Bremen en heeft na drie speelronden pas 1 punt.
17 minuten geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.
21 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.
22 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.
23 uur geledenBURNLEY (ANP) - Liverpool FC gaat weer aan kop van de Premier League. The Reds wonnen zondag met 1-0 bij Burnley. Dat betekende de vierde competitiezege op rij voor het elftal van trainer Arne Slot.
1 dag geledenALMELO (ANP) - Heracles staat na vijf wedstrijden met 0 punten troosteloos onderaan in de Eredivisie. De ploeg van trainer Bas Sibum ging op zondag in eigen huis met 2-1 onderuit tegen AZ. Heracles heeft een doelsaldo van twee voor en zestien tegen. AZ heeft 10 punten uit vier wedstrijden. AZ ontvangt volgende week koploper Feyenoord in Alkmaar.
1 dag geleden