Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal komende tijd zonder geblesseerde aanvaller Saka

Arsenal komende tijd zonder geblesseerde aanvaller Saka

LONDEN (ANP/AFP) - Arsenal heeft de komende tijd niet de beschikking over Bukayo Saka. De 23-jarige Engelse international kampt met een hamstringblessure.

Saka liep de blessure zaterdag op tijdens de gewonnen wedstrijd bij Crystal Palace (1-5). De aanvaller werd na 25 minuten gewisseld. "Het ziet er niet goed uit. Hij zal er veel weken uit zijn", aldus trainer Mikel Arteta tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met Ipswich Town van vrijdag.

Saka was dit seizoen goed voor vijf competitietreffers en tien assists. Arteta zei maandag dat Raheem Sterling voorlopig ook niet inzetbaar is. De aanvaller heeft een knieblessure.

De blessures komen op een ongunstig moment, gezien het volle speelschema rond de feestdagen. Na het thuisduel met Ipswich speelt de nummer 3 van de Premier League op 1 januari uit bij Brentford, waarna drie dagen later een uitwedstrijd bij Brighton volgt. Op 7 januari treft de ploeg Newcastle United in de halve finale van de League Cup.

Meer uit Voetbal

Liverpool-coach Slot ziet PSV onder Bosz graag voetballen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-coach Arne Slot liet zich dinsdag vol lof uit over PSV en zijn collega Peter Bosz. "Teams onder Peter zijn altijd leuk om naar te kijken", zei Slot tijdens de persconferentie, een dag voordat beide teams elkaar treffen op de vijfde speeldag van de Champions League.

29 minuten geleden
Man die inreed op feestende Liverpool-fans ontkent 31 aanklachten

LIVERPOOL (ANP/AFP) - De man die in mei inreed op feestende supporters van Liverpool heeft bij de start van zijn proces 31 aanklachten ontkend, waaronder zwaar lichamelijk letsel, opzettelijke verwonding en gevaarlijk rijgedrag.

2 uur geleden
Dembélé keert tegen Tottenham zo goed als zeker terug bij PSG

PARIJS (ANP/AFP) - Ousmane Dembélé maakt woensdag naar alle waarschijnlijkheid weer deel uit van de wedstrijdselectie van Paris Saint-Germain. De 28-jarige aanvaller, winnaar van de Gouden Bal, kwam dit seizoen door verschillende blessures pas vijf keer in actie. Drie weken geleden deed Dembélé voor het laatst mee.

3 uur geleden
Courtois heeft maag-darminfectie en mist duel met Olympiakos

MADRID (ANP) - Real Madrid kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Olympiakos in de Champions League niet beschikken over Thibaut Courtois. De Belgische doelman heeft een maag-darminfectie, meldt de Spaanse voetbalclub op X.

7 uur geleden
Everton-trainer noemt absurde rode kaart niet onoverkomelijk

MANCHESTER (ANP) - De rode kaart die een speler van Everton maandagavond kreeg voor een slaande beweging naar een ploeggenoot, is volgens trainer David Moyes niet onoverkomelijk. Speler Idrissa Gueye heeft zijn excuses aangeboden en daarmee is de zaak wat Everton-trainer Moyes betreft opgelost. "Dit soort dingen gebeuren nu eenmaal in het voetbal", zei hij.

16 uur geleden
Benfica-coach Mourinho ziet duel met Ajax als 'essentieel'

AMSTERDAM (ANP) - Trainer José Mourinho van Benfica ziet het Champions League-duel met Ajax van dinsdag als "essentieel voor beide teams". Ajax en Benfica zijn de enige clubs in het belangrijkste Europese toernooi die alle vier duels hebben verloren. "Ajax is geen team voor nul punten na vier wedstrijden, net als wij", zei Mourinho een dag voor het duel in Amsterdam.

20 uur geleden
Jeugdinternational Addai twee keer trefzeker bij ruime zege Como

TURIJN (ANP) - Jeugdinternational Jayden Addai heeft Como op weg geholpen naar een ruime 5-1-uitzege op Torino. De 20-jarige aanvaller maakte de eerste twee doelpunten van het elftal van trainer Cesc Fàbregas.

21 uur geleden