Arsenal komende tijd zonder geblesseerde aanvaller Saka
LONDEN (ANP/AFP) - Arsenal heeft de komende tijd niet de beschikking over Bukayo Saka. De 23-jarige Engelse international kampt met een hamstringblessure.
Saka liep de blessure zaterdag op tijdens de gewonnen wedstrijd bij Crystal Palace (1-5). De aanvaller werd na 25 minuten gewisseld. "Het ziet er niet goed uit. Hij zal er veel weken uit zijn", aldus trainer Mikel Arteta tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met Ipswich Town van vrijdag.
Saka was dit seizoen goed voor vijf competitietreffers en tien assists. Arteta zei maandag dat Raheem Sterling voorlopig ook niet inzetbaar is. De aanvaller heeft een knieblessure.
De blessures komen op een ongunstig moment, gezien het volle speelschema rond de feestdagen. Na het thuisduel met Ipswich speelt de nummer 3 van de Premier League op 1 januari uit bij Brentford, waarna drie dagen later een uitwedstrijd bij Brighton volgt. Op 7 januari treft de ploeg Newcastle United in de halve finale van de League Cup.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft met een thuiszege op PEC Zwolle (2-1) afstand genomen van de laatste plaatsen in de Eredivisie. De Rotterdammers waren met name in de eerste helft sterker, maar scoorden toen maar één keer. PEC kwam vlak na rust via een zeldzaam doelpunt van Ryan Thomas op gelijke hoogte, de Georgiër Irakli Yegoian bezorgde de thuisploeg in de slotfase alsnog een benauwde overwinning.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (1-2). De ploeg van trainer Arne Slot sloeg toe na rust, toen de thuisploeg al even met tien man speelde.
1 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig gaat de winterstop in als nummer 4 van de Bundesliga in plaats van als eerste achtervolger van koploper Bayern München. Bayer Leverkusen was in Leipzig met 3-1 te sterk en nam de derde plaats over. Vrijdag verdrong Borussia Dortmund de Oost-Duitsers al van de tweede plaats door een zege op Borussia Mönchengladbach (2-0).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NEC. De 17-jarige middenvelder krijgt het vertrouwen van interim-trainer Fred Grim na zijn goede spel van vorige week tegen Feyenoord.
3 uur geledenOSS (ANP) - De Graafschap heeft de eerste helft van het seizoen als nummer 3 van de Keuken Kampioen Divisie afgesloten. De ploeg uit Doetinchem won de uitwedstrijd tegen TOP Oss (2-3), na een achterstand van 2-0.
3 uur geledenALMELO (ANP) - SC Heerenveen is er na de bekerzege tegen Feyenoord in geslaagd ook de laatste Eredivisiewedstrijd voor de winterstop met een overwinning af te sluiten. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Almelo met 0-3 te sterk voor Heracles.
3 uur geleden