Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal klopt Tottenham en verkleint achterstand op Liverpool

Arsenal klopt Tottenham en verkleint achterstand op Liverpool

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de spanning in de strijd om de Engelse landstitel wat verder teruggebracht. De Londenaren versloegen stadgenoot Tottenham Hotspur na een achterstand met 2-1 en profiteerden daarmee optimaal van het puntenverlies van koploper Liverpool dinsdag tegen Nottingham Forest (1-1).

Tottenham opende halverwege de eerste helft via de Zuid-Koreaan Son Heung-min nog wel de score in het Emirates Stadium. Arsenal sloeg kort voor rust twee keer toe. In de veertigste minuut werkte eerst Dominic Solanke de bal in eigen doel. Vier minuten later plaatste de Belg Leandro Trossard de bal in de verre hoek (2-1).

Bij Arsenal had Oranje-international Jurriën Timber een basisplaats. Het elftal van trainer Mikel Arteta heeft na 21 wedstrijden 43 punten. Liverpool staat op 47 punten en moet de inhaalwedstrijd tegen Everton nog spelen.

Meer uit Voetbal

Oud-voetbalbondscoach van Noren en Denen Hareide (72) overleden

OSLO (ANP/RTR) - Voormalig bondscoach van de Deense en Noorse voetballers Age Hareide is op 72-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie aan Noorse media laten weten.

25 minuten geleden
AZ in tussenronde Conference League tegen FC Noah of FC Drita

ALKMAAR (ANP) - AZ speelt in de tussenronde van de Conference League tegen FC Noah uit Armenië of FC Drita uit Kosovo. Dat is duidelijk geworden nu de laatste speelronde in het hoofdtoernooi is afgewerkt.

40 minuten geleden
AZ na 0-0 tegen Jagiellonia naar tussenronde in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.

10 uur geleden
Grote vechtpartij op veld Spakenburg na wedstrijd tegen FC Twente

SPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.

10 uur geleden
Napoli verslaat AC Milan en bereikt finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.

11 uur geleden
LTO na boerenprotest in gesprek met Eurocommissarissen

BRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.

11 uur geleden
FC Twente naar achtste finale KNVB-beker na zege op Spakenburg

SPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.

12 uur geleden