Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal klopt ManCity met 5-1 en staat weer dichter bij Liverpool

Arsenal klopt ManCity met 5-1 en staat weer dichter bij Liverpool

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft dankzij een overtuigende 5-1-zege op Manchester City het gat met koploper Liverpool weer verkleind tot 6 punten. In het Emirates Stadium kwam er ook een einde aan de opmars van de kwakkelende kampioen City, die in de voorgaande zes competitieduels zonder nederlaag bleef en naar de vierde plaats was gestegen.

Arsenal-aanvoerder Martin Ødegaard opende al in de tweede minuut de score na een fout in de opbouw van City. De Noor kon makkelijk afronden na breed leggen van Kai Havertz. Na een volgende fout van City kreeg de Duitser zelf de kans om te scoren, maar hij miste een grote kans.

Tien minuten na rust maakte City-spits Erling Haaland gelijk met een rake kopbal. Een minuut later zette middenvelder Thomas Partey Arsenal alweer op voorsprong met een afstandsschot. In de 62e minuut verruimde Myles Lewis-Skelly (18) de marge door in de verre hoek raak te schieten. Havertz scoorde een kwartier voor tijd alsnog. De 17-jarige invaller Ethan Nwaneri maakte de nederlaag van City in de blessuretijd met een geplaatst afstandsschot nog pijnlijker. Oranje-international Jurriën Timber speelde de hele wedstrijd bij de 'Gunners'.

Arsenal verzamelde 50 punten uit 24 duels, 9 meer dan City. Liverpool speelde een duel minder en heeft 56 punten.

Meer uit Voetbal

Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

22 minuten geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

2 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

2 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

3 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

3 uur geleden
Arsenal viert dag na verloren finale landstitel in Londen

LONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.

4 uur geleden
Uruguayaanse voetballers zonder aanvaller Suárez naar WK

MONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.

4 uur geleden