
Arsenal klimt dankzij kleine zege op Ipswich naar tweede plaats
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft optimaal geprofiteerd van de nederlaag van stadgenoot Chelsea tegen Fulham van donderdag (1-2). Het elftal van trainer Mikel Arteta won voor eigen publiek met klein verschil van het laaggeklasseerde Ipswich Town: 1-0.
Arsenal nam dankzij de zege de tweede plaats over van Chelsea en heeft na achttien speelronden 36 punten. Chelsea staat op 35 punten. Koploper Liverpool kwam pas zeventien keer in actie en heeft 42 punten.
Kai Havertz maakte halverwege de eerste helft het doelpunt. Na goed voorbereidend werk van de Belg Leandro Trossard kon de Duitser de bal bij de tweede paal in het doel werken (1-0). Verdediger Jurriën Timber deed de hele wedstrijd mee bij Arsenal.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP/AFP) - Dries Mertens heeft op aparte wijze het einde van zijn voetbalcarrière bekendgemaakt. De voormalige Belgische international deed dat in een videoboodschap aan Marek Hamsik, zijn Slowaakse oud-ploeggenoot bij Napoli.
1 uur geledenATLANTA (ANP) - Manchester City heeft zich verzekerd van een plek in de achtste finales van het WK voor clubteams door met 6-0 te winnen van Al-Ain. Ilkay Gündogan scoorde twee keer voor de Engelse club. De overige treffers kwamen op naam van Rayan Cherki, Claudio Echeverri, Oscar Bobb en Erling Haaland.
3 uur geledenSEATTLE (ANP) - Internazionale heeft een moeizame zege geboekt op Urawa Red Diamonds op het WK voor clubs. Valentín Carboni maakte in blessuretijd het winnende doelpunt in Seattle( 2-1).
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Kylian Mbappé mist ook de tweede wedstrijd van Real Madrid op het WK voor clubs. Trainer Xabi Alonso heeft zijn sterspeler niet opgenomen in zijn selectie voor het duel met de Mexicaanse club Pachuca.
1 dag geledenZILINA (ANP) - Michael Reiziger was een gelukkige bondscoach na de zege op Portugal (1-0) in de kwartfinale van het EK in Slowakije. "Het was een fantastische avond", zei hij bij Ziggo Sport. "We hebben gevochten als leeuwen."
1 dag geledenZILINA (ANP) - Ernest Poku was de gevierde man bij Jong Oranje in de kwartfinale van het EK tegen Portugal. De invaller kwam in de 79e minuut in het veld en schoot vijf minuten later de winnende treffer binnen in Zilina (1-0).
1 dag geledenZILINA (ANP) - Jong Oranje is op karakter doorgedrongen tot de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg van bondscoach Michael Reiziger speelde ruim zeventig minuten met tien man tegen Portugal na een rode kaart voor Ruben van Bommel. Een treffer van de ingevallen Ernest Poku in de slotfase volstond voor een zege (1-0).
1 dag geleden