Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal kan net geen einde maken aan zegereeks City

Arsenal kan net geen einde maken aan zegereeks City

LONDEN (ANP) - Arsenal is er in de Premier League net niet in geslaagd een einde te maken aan de zegereeks van Manchester City. De koploper won met 2-1 in het Londense Emirates Stadium en het winnende doelpunt viel in blessuretijd.

Arsenal nam in de eerste helft de leiding via Bukayo Saka, die raak schoot op aangeven van Kieran Tierney. Na een klein uur maakte Riyad Mahrez gelijk uit een penalty. De strafschop was toegekend na een overtreding van Granit Xhaka op Bernardo Silva. In eerste instantie kende de arbiter geen strafschop toe, maar na het zien van de beelden kwam hij terug op zijn beslissing.

Kort na de gelijkmaker moest Arsenal met tien man verder na de tweede gele kaart voor Gabriel. In het laatste half uur drong City aan en de ploeg van trainer Pep Guardiola kreeg diverse goede mogelijkheden. Het moegestreden Arsenal leek stand te houden, maar in de 93e minuut bezorgde Rodri City alsnog de zege door van dichtbij raak te schieten.

Bij Arsenal zat de Nederlander Albert Stuivenberg als trainer op de bank. Hij verving hoofdtrainer Mikel Arteta, die vanwege een positieve coronatest thuis zat.

Koploper City heeft in de competitie nu elf duels op rij gewonnen. Op 30 oktober verspeelde de regerend kampioen voor het laatst punten in de Premier League. Nummer 4 Arsenal had vier achtereenvolgende competitieduels gewonnen.

Meer uit Voetbal

Berghuis ontbreekt op laatste training Ajax voor duel met Inter

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis moet de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League vermoedelijk aan zich voorbij laten gaan. De 33-jarige aanvaller ontbrak dinsdag op de laatste training voor het duel met de Italianen wegens fysieke klachten.

55 minuten geleden
Atlético Madrid mist aanvaller Álvarez in Liverpool

MADRID (ANP/RTR) - Atlético Madrid mist woensdag in de uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League Julián Álvarez. De Spaanse club meldt dat de Argentijnse aanvaller niet fit is nadat hij zaterdag in het competitieduel met Villarreal (2-0) halverwege was uitgevallen.

1 uur geleden
Feyenoord hoeft Hadj Moussa maar één duel te missen na rode kaart

ZEIST (ANP) - Feyenoord hoeft aanvaller Anis Hadj Moussa maar één duel te missen naar aanleiding van zijn rode kaart van zaterdag in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen (1-0). Feyenoord en Hadj Moussa gingen niet akkoord met een schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal, die pleitte voor een schorsing van drie duels waarvan één voorwaardelijk.

2 uur geleden
Van den Brom volgt Oosting op als trainer FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - John van den Brom is de nieuwe trainer van FC Twente. De 58-jarige Amersfoorter ondertekent bij de Enschedeërs een contract tot het einde van dit seizoen. Van den Brom is de opvolger van Joseph Oosting, die anderhalve week geleden wegens teleurstellende resultaten werd ontslagen.

16 uur geleden
UEFA en FIFPRO: overvolle speelkalender heeft kantelpunt bereikt

NYON (ANP/RTR) - De Europese voetbalbond UEFA en de internationale spelersvakbond FIFPRO waarschuwen dat de overvolle speelkalender een kantelpunt heeft bereikt. Voorzitters Aleksander Ceferin (UEFA) en David Terrier (FIFPRO) doen dat maandag in een gezamenlijke verklaring, die volgt op kritiek van onder meer FC Barcelona en Paris Saint-Germain op de voetbalbonden van Spanje en Frankrijk.

18 uur geleden
Na Leverkusen ontslaat ook Mönchengladbach trainer al snel

MÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Gerardo Seoane is niet langer de trainer van Borussia Mönchengladbach. De 46-jarige Zwitser werd maandag ontslagen. Borussia Mönchengladbach verloor zondag voor eigen publiek met 4-0 van Werder Bremen en heeft na drie speelronden pas 1 punt.

20 uur geleden
FC Barcelona rolt Valencia op in Johan Cruijff-stadion

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.

1 dag geleden