Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal kan net geen einde maken aan zegereeks City

Arsenal kan net geen einde maken aan zegereeks City

LONDEN (ANP) - Arsenal is er in de Premier League net niet in geslaagd een einde te maken aan de zegereeks van Manchester City. De koploper won met 2-1 in het Londense Emirates Stadium en het winnende doelpunt viel in blessuretijd.

Arsenal nam in de eerste helft de leiding via Bukayo Saka, die raak schoot op aangeven van Kieran Tierney. Na een klein uur maakte Riyad Mahrez gelijk uit een penalty. De strafschop was toegekend na een overtreding van Granit Xhaka op Bernardo Silva. In eerste instantie kende de arbiter geen strafschop toe, maar na het zien van de beelden kwam hij terug op zijn beslissing.

Kort na de gelijkmaker moest Arsenal met tien man verder na de tweede gele kaart voor Gabriel. In het laatste half uur drong City aan en de ploeg van trainer Pep Guardiola kreeg diverse goede mogelijkheden. Het moegestreden Arsenal leek stand te houden, maar in de 93e minuut bezorgde Rodri City alsnog de zege door van dichtbij raak te schieten.

Bij Arsenal zat de Nederlander Albert Stuivenberg als trainer op de bank. Hij verving hoofdtrainer Mikel Arteta, die vanwege een positieve coronatest thuis zat.

Koploper City heeft in de competitie nu elf duels op rij gewonnen. Op 30 oktober verspeelde de regerend kampioen voor het laatst punten in de Premier League. Nummer 4 Arsenal had vier achtereenvolgende competitieduels gewonnen.

Meer uit Voetbal

Deen Eriksen zakt weer in elkaar op het veld, maar maakt het goed

ODENSE (ANP/RTR) - Voetballer Christian Eriksen is opnieuw in elkaar gezakt. Dat gebeurde tijdens de interland tussen Denemarken en Oekraïne in Odense. Eriksen is bij bewustzijn en maakt het, gezien de omstandigheden, goed, meldt de Deense voetbalbond.

10 minuten geleden
Braziliaan Wesley mist WK door blessure, Ederson vervangt hem

NEW JERSEY (ANP/RTR) - Brazilië kan op het wereldkampioenschap voetbal niet beschikken over Wesley. De rechtervleugelverdediger heeft in de oefenwedstrijd van zaterdag tegen Egypte een dijbeenblessure opgelopen, meldt de Braziliaanse voetbalbond CBF. Bondscoach Carlo Ancelotti heeft middenvelder Ederson van Atalanta opgeroepen als vervanger.

1 uur geleden
Oranje traint met fitte selectie voor oefenduel met Oezbekistan

ORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is met een complete selectie begonnen aan de laatste training voor het oefenduel van maandag met Oezbekistan. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 26 internationals op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.

3 uur geleden
Voetballers Congo wijken voor oefenduel uit naar Frankrijk

ORLÉANS (ANP/RTR) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo wijken voor hun laatste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het wereldkampioenschap uit naar Orléans in Frankrijk. Het duel is achter gesloten deuren, meldt een woordvoerder van het team.

3 uur geleden
Curaçao wint vertrouwen voor WK in uitzwaaiwedstrijd tegen Aruba

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.

11 uur geleden
Portretten van Oranje-spelers op televisieschermen Times Square

NEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."

13 uur geleden
Curaçao verslaat Aruba in uitzwaaiwedstrijd richting WK

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.

16 uur geleden