Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal kan net geen einde maken aan zegereeks City

Arsenal kan net geen einde maken aan zegereeks City

LONDEN (ANP) - Arsenal is er in de Premier League net niet in geslaagd een einde te maken aan de zegereeks van Manchester City. De koploper won met 2-1 in het Londense Emirates Stadium en het winnende doelpunt viel in blessuretijd.

Arsenal nam in de eerste helft de leiding via Bukayo Saka, die raak schoot op aangeven van Kieran Tierney. Na een klein uur maakte Riyad Mahrez gelijk uit een penalty. De strafschop was toegekend na een overtreding van Granit Xhaka op Bernardo Silva. In eerste instantie kende de arbiter geen strafschop toe, maar na het zien van de beelden kwam hij terug op zijn beslissing.

Kort na de gelijkmaker moest Arsenal met tien man verder na de tweede gele kaart voor Gabriel. In het laatste half uur drong City aan en de ploeg van trainer Pep Guardiola kreeg diverse goede mogelijkheden. Het moegestreden Arsenal leek stand te houden, maar in de 93e minuut bezorgde Rodri City alsnog de zege door van dichtbij raak te schieten.

Bij Arsenal zat de Nederlander Albert Stuivenberg als trainer op de bank. Hij verving hoofdtrainer Mikel Arteta, die vanwege een positieve coronatest thuis zat.

Koploper City heeft in de competitie nu elf duels op rij gewonnen. Op 30 oktober verspeelde de regerend kampioen voor het laatst punten in de Premier League. Nummer 4 Arsenal had vier achtereenvolgende competitieduels gewonnen.

Meer uit Voetbal

Ook met Rutten blijft doel: Curaçao wil naar 16e finale WK

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."

2 uur geleden
Bodø schakelt Inter uit in Champions League

MILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.

4 uur geleden
Atlético Madrid schakelt Brugge uit in CL door hattrick Sørloth

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.

6 uur geleden
Mexicaanse president geeft veiligheidsgarantie voor WK voetbal

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.

10 uur geleden
Real Madrid staat 100 procent achter Vinícius in racismezaak

MADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.

11 uur geleden
Carleer valt af bij Oranje-voetbalsters, Levels opgeroepen

ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.

12 uur geleden
Marokkaans international Hakimi staat terecht voor verkrachting

PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.

13 uur geleden