Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal is Torreira lang kwijt met enkelbreuk

Arsenal is Torreira lang kwijt met enkelbreuk

LONDEN (ANP) - Arsenal moet het waarschijnlijk de rest van het seizoen doen zonder Lucas Torreira. De middenvelder uit Uruguay heeft zijn rechterenkel gebroken. Dat gebeurde maandag tijdens de gewonnen bekerwedstrijd bij Portsmouth in de FA Cup (0-2). Torreira moest zich al na een kwartier laten vervangen na een zware tackle van James Bolton.

De 24-jarige international, doorgaans een vaste waarde bij Arsenal, werd per brancard afgevoerd en verliet later het stadion op krukken. Het is nog niet bekend of Torreira een operatie moet ondergaan en hoe lang hij is uitgeschakeld. Volgens Arsenal wordt in overleg met specialisten een herstelplan gemaakt.

Torreira is bezig aan zijn tweede seizoen bij de Engelse voetbalclub. Eerder speelde hij in Italië voor Pescara en Sampdoria.

Meer uit Voetbal

Ajax boekt in oefenduel kleine zege op PAOK Saloniki

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de voorbereiding op het nieuwe seizoen gewonnen van PAOK Saloniki. Trainer John Heitinga zag op sportpark De Toekomst zijn elftal in een oefenduel met 2-1 afrekenen met de Grieken.

52 minuten geleden
Real Madrid neemt afscheid van Lucas Vázquez

MADRID (ANP) - Na bijna twintig jaar neemt Real Madrid afscheid van Lucas Vázquez. De 34-jarige Spanjaard begon in 2007 in de jeugdopleiding van de club uit de Spaanse hoofdstad waarmee hij onder meer vijf keer de Champions League won.

2 uur geleden
UEFA-directeur wil meer wedstrijden van vrouwen in grote stadions

ZÜRICH (ANP/DPA) - Nadine Kessler, directeur vrouwenvoetbal van de UEFA, wil dat voortaan meer wedstrijden van vrouwenteams in grote stadions worden gespeeld. Dat zegt ze naar aanleiding van het bezoekersrecord op het EK in Zwitserland.

3 uur geleden
Sc Heerenveen neemt na jaar alweer afscheid van Irakees Al-Saed

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen gaat niet verder met Danilo Al-Saed. De Friese Eredivisieclub verkoopt de 26-jarige Irakese aanvaller aan de Zweedse club BK Häcken.

5 uur geleden
PSV neemt vleugelverdediger Sildillia over van SC Freiburg

EINDHOVEN (ANP) - Kiliann Sildillia is de volgende nieuweling in de selectie van PSV. De Eindhovenaren nemen de 23-jarige vleugelverdediger over van SC Freiburg. Sildillia ondertekent een contract voor vijf jaar bij de landskampioen.

6 uur geleden
Bondscoach Koeman acht kans klein dat hij nog clubtrainer wordt

TOULOUSE (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman acht de kans erg klein dat hij ooit nog als clubtrainer gaat werken. Dat zei de 62-jarige bondscoach in het programma De Avondetappe van de NOS.

18 uur geleden
Ajax verhuurt Van Axel Dongen aan sc Heerenveen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Amourricho van Axel Dongen komend seizoen aan sc Heerenveen. De 20-jarige buitenspeler beschikt in Amsterdam nog over een contract tot en met 30 juni 2027.

18 uur geleden