Arsenal is het winnen verleerd
LONDEN (ANP) - Ook interim-coach Fredrik Ljungberg krijgt Arsenal vooralsnog niet aan het voetballen. De Londense ploeg verloor donderdag in de Premier League de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1. In alle competities waarin Arsenal uitkomt heeft het nu al negen duels niet meer gewonnen.
Die serie slechte resultaten kostte de Spaanse coach Unai Emery vorige week zijn baan. Ljungberg kwam bij zijn eerste duel als coach niet verder dan een 2-2-gelijkspel bij Norwich. Op eigen veld tegen Brighton ging het donderdag helemaal mis.
Met Davy Pröpper als een van de aanjagers was Brighton voor rust zelfs de betere ploeg in Londen. Adam Webster beloonde dat overwicht tien minuten voor rust met een doelpunt: 0-1. Arsenal begon sterk aan de tweede helft. De Fransman Alexandre Lacazette zorgde met het hoofd voor de gelijkmaker. David Luiz leek de thuisploeg zelfs aan een voorsprong te helpen, maar de Braziliaan scoorde overduidelijk in buitenspelpositie. De winnende treffer viel aan de andere kant. Neal Maupay kopte 10 minuten voor tijd raak, waarmee hij Brighton naar de dertiende plaats hielp in de Premier League, slechts één punt achter Arsenal.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
10 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
10 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
11 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
14 uur geleden