Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal is het winnen verleerd

Arsenal is het winnen verleerd

LONDEN (ANP) - Ook interim-coach Fredrik Ljungberg krijgt Arsenal vooralsnog niet aan het voetballen. De Londense ploeg verloor donderdag in de Premier League de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1. In alle competities waarin Arsenal uitkomt heeft het nu al negen duels niet meer gewonnen.

Die serie slechte resultaten kostte de Spaanse coach Unai Emery vorige week zijn baan. Ljungberg kwam bij zijn eerste duel als coach niet verder dan een 2-2-gelijkspel bij Norwich. Op eigen veld tegen Brighton ging het donderdag helemaal mis.

Met Davy Pröpper als een van de aanjagers was Brighton voor rust zelfs de betere ploeg in Londen. Adam Webster beloonde dat overwicht tien minuten voor rust met een doelpunt: 0-1. Arsenal begon sterk aan de tweede helft. De Fransman Alexandre Lacazette zorgde met het hoofd voor de gelijkmaker. David Luiz leek de thuisploeg zelfs aan een voorsprong te helpen, maar de Braziliaan scoorde overduidelijk in buitenspelpositie. De winnende treffer viel aan de andere kant. Neal Maupay kopte 10 minuten voor tijd raak, waarmee hij Brighton naar de dertiende plaats hielp in de Premier League, slechts één punt achter Arsenal.

Meer uit Voetbal

Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

1 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

1 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

1 uur geleden
Til lijkt na maand afwezigheid tegen Telstar rentree te maken

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.

1 uur geleden
Trainer Valverde verlaat Athletic Club na tien seizoenen

BILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.

2 uur geleden
Ajax-coach García wil zijn elftal in De Kuip met moed zien spelen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.

3 uur geleden
Liverpool tegen Brighton zonder geblesseerde aanvaller Salah

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion in de Premier League niet de beschikking over Mohamed Salah. De Egyptische aanvaller is geblesseerd en mist daardoor ook de oefenwedstrijd met zijn land tegen Spanje.

3 uur geleden