Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal in sterke tweede helft langs West Ham

Arsenal in sterke tweede helft langs West Ham

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft het eerste duel na de pauze vanwege het WK voetbal gewonnen. De koploper in de Premier League was in het eigen Emirates-stadion dankzij een sterke tweede helft met 3-1 te sterk voor stadgenoot West Ham United. Het was de vierde overwinning op rij voor de ploeg van coach Mikel Arteta.

In de 27e minuut nam West Ham United verrassend de leiding. Na een overtreding van Arsenal-verdediger William Saliba op Jarrod Bowen gaf scheidsrechter Michael Oliver een door de thuisploeg betwiste strafschop. Said Benrahma benutte die buitenkans: 0-1.

Arsenal was door coach Arteta in de rust op scherp gezet. Spelmaker Martin Ødegaard zette al dan niet bewust Bukayo Saka in de 53e minuut vrij voor doelman Lukasz Fabianski. De Pool was kansloos op de inzet van de Engelse international, die zijn vijfde treffer van het seizoen maakte. Vijf minuten later was de voorsprong voor de thuisploeg een feit. De Braziliaan Gabriel Martinelli verraste Fabianski met een schot in de korte hoek: 2-1.

Na een knappe combinatie werd het in de 69e minuut 3-1. Ben White stond aan de basis, uitblinker Ødegaard leverde de assist en Eddie Nketiah, die voor het eerst dit seizoen in de basis stond, schoot raak. Arsenal kwam door de zege op 40 punten uit vijftien duels. Newcastle heeft er 33 uit zestien duels, Manchester City 32 uit veertien wedstrijden.

Meer uit Voetbal

Voorzitter Marokkaanse voetbalbond: WK-finale in buurt Casablanca

RABAT (ANP/RTR) - De finale van het wereldkampioenschap voetbal is in 2030 in de buurt van de Marokkaanse stad Casablanca. Dat meldt het Spaanse persbureau EFE op basis van uitspraken van de voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond.

33 minuten geleden
Ziyech vervolgt voetballoopbaan bij Braziliaanse club Botafogo

RIO DE JANEIRO (ANP) - Hakim Ziyech zet zijn voetballoopbaan voort in Brazilië. De 33-jarige Marokkaanse middenvelder bereikte donderdag een akkoord met Botafogo over een contract tot het einde van 2028.

56 minuten geleden
Ook Franse voetbalbond trekt openlijk steun voor Infantino in

PARIJS (ANP) - Ook de Franse voetbalbond (FFF) heeft openlijk het vertrouwen in FIFA-baas Gianni Infantino opgezegd. De FFF trekt de steun in voor de herverkiezing van Infantino als voorzitter van de mondiale bond. Dat besluit is donderdag genomen tijdens een bijeenkomst van het dagelijks bestuur onder leiding van bondsvoorzitter Philippe Diallo.

2 uur geleden
Pochettino claimt titel uit 2016/2017 voor Spurs na straf Chelsea

LONDEN (ANP) - Voetbaltrainer Mauricio Pochettino vindt dat Chelsea de titel in de Premier League van het seizoen 2016/2017 moet worden afgenomen. Tottenham Hotspur, de nummer twee in die jaargang, moet vervolgens de titel worden toegekend. De huidige bondscoach van de Verenigde Staten was in het bewuste seizoen de coach van de Spurs.

3 uur geleden
PEC: geen extra maatregelen om Feyenoord-fans te weren op tribune

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle neemt geen extra maatregelen om Feyenoord-supporters te weren in de thuisvakken in de Eredivisiewedstrijd tussen beide clubs van zondag. Dat zei een woordvoerder van PEC donderdag tegen het ANP. Feyenoord besloot na het vuurwerkgeweld in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur in augustus geen uitsupporters mee te nemen naar de wedstrijden tegen NEC en PEC.

3 uur geleden
Supporters Utrecht mogen naar uitwedstrijd, maar alleen per bus

UTRECHT (ANP) - Supporters van FC Utrecht zijn zondag welkom bij de uitwedstrijd tegen Excelsior in Rotterdam, maar ze mogen alleen met een supportersbus naar de wedstrijd reizen. Eerder mochten ze ook zelf met de auto naar Rotterdam rijden, maar die autocombi is geschrapt, laat FC Utrecht weten.

8 uur geleden
Liverpool verslaat Atlético Madrid bij start Champions League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League afgesloten met een zege op Atlético Madrid. Op Anfield wonnen de Engelsen van trainer Andoni Iraola met 2-1.

17 uur geleden