Arsenal huurt Portugese verdediger Soares
LONDEN (ANP) - De Engelse voetbalclub Arsenal heeft zich op de slotdag van de winterse transferperiode versterkt met Cédric Soares. De Portugese verdediger maakt het seizoen op huurbasis af bij de 'Gunners'. Cédric, zoals hij bekendstaat, komt over van Southampton.
Het contract van de 28-jarige Portugees loopt komende zomer af. Hij speelt sinds 2015 voor Southampton, dat hem overnam van Sporting Portugal. In de tweede helft van vorig seizoen speelde de rechtsback al op huurbasis voor de Italiaanse club Internazionale. De 33-voudig international veroverde in 2016 met Portugal de Europese titel. In de beslissende fase van het EK had Cédric een basisplaats.
Arsenal, dat bezig is aan een teleurstellend seizoen en op de tiende plaats staat, versterkte de defensie eerder deze week al met de Spanjaard Pablo Mari. De oud-speler van NAC Breda wordt gehuurd van Flamengo.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP) - Ronaldinho maakt op 46-jarige leeftijd een comeback in het voetbal. De Braziliaan, die in 2002 met de nationale ploeg wereldkampioen werd en in 2006 met FC Barcelona de Champions League won, is gepresenteerd als de nieuwe aanwinst van de Italiaanse club Ravenna. Die club is actief in de derde divisie.
3 uur geledenFOXBOROUGH (ANP/DPA) - Bondscoach Carlos Queiroz van Ghana heeft de VAR bespot na de 0-0 tegen Engeland op het WK voetbal. "De VAR zat weer eens koffie te drinken. Dat snap ik, want ik trakteer mezelf ook weleens op een kop koffie, maar er was sprake van een duidelijke strafschop en ook een rode kaart", zei de 73-jarige coach na afloop van de wedstrijd in het Boston Stadium.
3 uur geledenVANCOUVER (ANP) - De Canadese voetballer Ismaël Koné heeft bezoek gekregen van de minister van Sport van Qatar en de Qatarese international Assim Madibo. Beiden wilden weten hoe het ging met de middenvelder, die zijn been brak na een tackle van Madibo in het duel tussen beide landen op het WK voetbal. Canada won met 6-0.
4 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Kansas City maakt zich op voor de 'Orange Army'. Lokale media voorspellen dat donderdag zo'n 25.000 mensen deelnemen aan de Oranjemars voor de laatste groepswedstrijd van het Nederlands elftal tegen Tunesië op het WK.
4 uur geledenGUADALAJARA (ANP) - Colombia heeft bij het wereldkampioenschap voetbal de knock-outfase bereikt. De Zuid-Amerikanen waren in Guadalajara in Mexico met 1-0 te sterk voor de Democratische Republiek Congo, dat het toernooi begon met een knap gelijkspel (1-1) tegen Portugal.
7 uur geledenMIAMI (ANP) - Brazilië kan in de laatste groepswedstrijd op het wereldkampioenschap tegen Schotland weer beschikken over Neymar. De 34-jarige spits is hersteld van de kuitblessure die hij eind mei opliep.
8 uur geledenTORONTO (ANP) - Kroatië is nog volop in de strijd om een plaats bij de laatste 32 op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Zlatko Dalić versloeg in de nacht van dinsdag op woensdag Panama met 1-0 door een doelpunt van Ante Budimir.
8 uur geleden