Arsenal huurt Portugese verdediger Soares
LONDEN (ANP) - De Engelse voetbalclub Arsenal heeft zich op de slotdag van de winterse transferperiode versterkt met Cédric Soares. De Portugese verdediger maakt het seizoen op huurbasis af bij de 'Gunners'. Cédric, zoals hij bekendstaat, komt over van Southampton.
Het contract van de 28-jarige Portugees loopt komende zomer af. Hij speelt sinds 2015 voor Southampton, dat hem overnam van Sporting Portugal. In de tweede helft van vorig seizoen speelde de rechtsback al op huurbasis voor de Italiaanse club Internazionale. De 33-voudig international veroverde in 2016 met Portugal de Europese titel. In de beslissende fase van het EK had Cédric een basisplaats.
Arsenal, dat bezig is aan een teleurstellend seizoen en op de tiende plaats staat, versterkte de defensie eerder deze week al met de Spanjaard Pablo Mari. De oud-speler van NAC Breda wordt gehuurd van Flamengo.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP/DPA) - Meer dan een miljoen mensen hebben maandag wereldkampioen Spanje toegejuicht tijdens een parade in een open bus door Madrid. De ploeg van bondscoach Luis de la Fuente, die zondag de WK-finale van Argentinië won, wordt gehuldigd bij het Plaza de Cibeles, waar naar schatting 120.000 mensen op af zijn gekomen.
4 uur geledenZURICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft een aanklager aangesteld om onderzoek te doen naar het opstootje na afloop van de door Spanje gewonnen WK-finale tegen Argentinië. Spanje won de finale na een verlenging met 1-0.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft afscheid genomen van middenvelder Hwang In-beom. De 29-jarige Zuid-Koreaanse international vertrekt per direct naar de Portugese landskampioen FC Porto. Hij had nog een contract tot de zomer van 2028 in De Kuip.
4 uur geledenNYON (ANP/RTR) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de Europese voetbalbond UEFA heeft zondag vanwege meningsverschillen met wereldvoetbalbond FIFA geweigerd om naar de WK-finale tussen Spanje en Argentinië te gaan. Het zou gaan om meningsverschillen over tuchtprocedures, de logistiek rond de arbitrage en de organisatie van de wedstrijden. Dat meldde een bron aan persbureau Reuters.
5 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP/DPA) - De Argentijnse sterspeler Lionel Messi noemt de pijn van het verliezen van de WK-finale tegen Spanje enorm. "Deze wond heeft tijd nodig om te genezen", schreef hij op Instagram een dag na de nederlaag.
6 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - De Spaanse koning Felipe VI heeft de nationale voetbalploeg van zijn land bedankt na de gewonnen WK-finale tegen Argentinië van zondag. "Als ons nationale team speelt, spelen we allemaal mee. Als jullie winnen, winnen jullie voor heel Spanje", zei de koning maandag tijdens een receptie voor de selectie van bondscoach Luis de la Fuente in Madrid.
7 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - De Engelse oud-voetballer Kevin Keegan is op 75-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie bekendgemaakt. De tweevoudig winnaar van de Gouden Bal (1978, 1979) had kanker.
10 uur geleden