Arsenal huurt Portugese verdediger Soares
LONDEN (ANP) - De Engelse voetbalclub Arsenal heeft zich op de slotdag van de winterse transferperiode versterkt met Cédric Soares. De Portugese verdediger maakt het seizoen op huurbasis af bij de 'Gunners'. Cédric, zoals hij bekendstaat, komt over van Southampton.
Het contract van de 28-jarige Portugees loopt komende zomer af. Hij speelt sinds 2015 voor Southampton, dat hem overnam van Sporting Portugal. In de tweede helft van vorig seizoen speelde de rechtsback al op huurbasis voor de Italiaanse club Internazionale. De 33-voudig international veroverde in 2016 met Portugal de Europese titel. In de beslissende fase van het EK had Cédric een basisplaats.
Arsenal, dat bezig is aan een teleurstellend seizoen en op de tiende plaats staat, versterkte de defensie eerder deze week al met de Spanjaard Pablo Mari. De oud-speler van NAC Breda wordt gehuurd van Flamengo.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
11 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
12 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
13 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
13 uur geleden