Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal houdt stand bij Liverpool en slaat aanval op koppositie af

Arsenal houdt stand bij Liverpool en slaat aanval op koppositie af

LIVERPOOL (ANP) - De topper tussen Liverpool en Arsenal in de Premier League heeft geen winnaar opgeleverd. Het vermakelijke duel op Anfield eindigde in 1-1. Arsenal sloeg daarmee een aanval op de koppositie af en blijft voorlopig eerste met 40 punten. Liverpool is tweede en heeft net als nummer 3 Aston Villa 39 punten.

Oranje-internationals Virgil van Dijk en Cody Gakpo hadden een basisplaats bij Liverpool. Ryan Gravenberch viel halverwege de tweede helft in. De eindstand was na een half uur spelen al bereikt. Het was voor Liverpool in de competitie de tweede thuiswedstrijd op rij die onbeslist eindigde. Vorige week bleven doelpunten uit in de ontmoeting met Manchester United. Alle andere thuisduels in de Premier League won Liverpool dit seizoen tot dusverre.

Arsenal begon sterk en kreeg binnen een halve minuut via Gabriel Jesus al een goede schotkans. Meer dan een hoekschop leverde het niet op. In de 4e minuut was het wel raak. Uit een vrije trap van aanvoerder Martin Ødegaard kopte Gabriel Magalhães raak. Voor de Braziliaan, die Gakpo aftroefde in de lucht, was het zijn eerste doelpunt dit seizoen.

Salah

Liverpool kwam steeds beter in de wedstrijd. Mohamed Salah schoot na een kwartier spelen eerst nog in het zijnet, maar in de 29e minuut was het wel raak. Na een lange pass van Trent-Alexander Arnold kapte Salah oud-PSV'er Oleksandr Zintsjenko eenvoudig uit en schoot in de korte hoek raak: 1-1.

De Griek Kostas Tsimikas moest zich in de 35e minuut met een blessure aan zijn sleutelbeen laten vervangen bij Liverpool. Hij kreeg bij een duel bij de zijlijn een duwtje en nam in zijn val trainer Jürgen Klopp mee.

Liverpool kreeg in de tweede helft de grootste kansen. De 2-1 leek in de 72e minuut te vallen, toen Liverpool na balverlies bij Arsenal met vijf man richting het doel van de Londenaren ging. Salah tikte de bal breed op Alexander-Arnold, maar de verdediger schoot de bal in kansrijke positie tegen de lat.

Meer uit Voetbal

Arsenal redt punt bij Bayern München na late goal Rice

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München en Arsenal hebben elkaar in evenwicht gehouden in de topper in de Champions League. Het werd 2-2 in München. Declan Rice tekende laat in de wedstrijd voor de gelijkmaker voor de club uit Londen.

1 uur geleden
Nipte nederlaag Feyenoord bij Real Betis in Champions League

SEVILLA (ANP) - Feyenoord heeft tegen Real Betis zijn tweede nederlaag in de Champions League van dit seizoen geleden. De koploper van de Eredivisie verloor in Sevilla met 1-0 van de Spaanse subtopper. Isco tekende na een uur uit een strafschop voor de enige treffer.

1 uur geleden
Ruime nederlaag ManUnited tegen Como bij rentree De Ligt

COMO (ANP) - Manchester United-verdediger Matthijs de Ligt heeft zijn rentree na een slepende rugblessure niet kunnen vieren met een overwinning. De Engelse ploeg leed met de Oranje-international in de basis een ruime nederlaag in de Champions League bij het Italiaanse Como: 4-1. Invaller Joshua Zirkzee maakte in de blessuretijd de treffer van United.

2 uur geleden
Klacht Barcelona bij UEFA over PSG-spandoek 'Parijse slachtpartij'

PARIJS (ANP/RTR) - FC Barcelona heeft een klacht ingediend bij de Europese voetbalbond UEFA vanwege een spandoek van de aanhang van Paris Saint-Germain. Dat bevestigt een woordvoerder van de Catalaanse club woensdag aan persbureau Reuters.

9 uur geleden
Websites voetbalbond KNVB uit voorzorg offline gehaald

ZEIST (ANP) - De websites van voetbalbond KNVB zijn offline gehaald. Dit is uit voorzorg gebeurd na waarschuwingen over kwetsbaarheden in de veelgebruikte programmeertaal PHP, meldt de woordvoerder. Ook websites als Voetbal.nl en OnsOranje.nl zijn niet bereikbaar.

10 uur geleden
PSG-aanvaller Kvaratskhelia maanden eruit met kruisbandblessure

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain is Khvicha Kvaratskhelia maanden kwijt. De 25-jarige aanvaller heeft een scheur in de voorste kruisband van zijn rechterknie opgelopen tijdens het gewonnen Champions League-duel van dinsdagavond tegen FC Barcelona (4-2).

12 uur geleden
FIFA na correctie The Times: opnieuw ondermijning gezag Infantino

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA spreekt opnieuw van "een doelbewuste poging om het gezag van FIFA en haar voorzitter te ondermijnen". De bond reageert daarmee op een rectificatie van de Engelse krant The Times naar aanleiding van berichtgeving van vorige week over het salaris van FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De krant meldde dat de Zwitser een tweede salaris zou hebben ontvangen van de Amerikaanse entiteit die door de FIFA was opgericht voor de organisatie van het WK van afgelopen zomer. Die betaling zou niet in het financiële verslag van de voetbalbond staan.

12 uur geleden