Arsenal houdt met 10 man stand tegen Liverpool in League Cup
LIVERPOOL (ANP) - De strijd tussen Liverpool en Arsenal in de halve finales van de League Cup is nog helemaal open. Het eerste duel op Anfield eindigde in 0-0. De return in Londen is volgende week. Vorige week werd het eerste duel tussen beide clubs uitgesteld vanwege een uitbraak van het coronavirus bij Liverpool.
Arsenal stapte in Liverpool als morele winnaar van het veld. De bezoekers speelden bijna driekwart van de wedstrijd met tien man. De Zwitser Granit Xhaka kreeg in de 24e minuut de rode kaart voor een wilde overtreding op Diogo Jota. Liverpool, met verdediger Virgil van Dijk het hele duel in actie, kon de numerieke meerderheid niet in de stand tot uitdrukking brengen.
Chelsea heeft zich al voor de finale van de League Cup geplaatst. De Londense club versloeg stadgenoot Tottenham Hotspur twee keer: 2-0 en 0-1.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/AFP/DPA) - Koploper Bayern München kan zaterdag voor het topduel met Borussia Dortmund geen beroep doen op de geblesseerde verdediger Hiroki Ito. De Japanse international kampt met een hamstringblessure. Volgens mediaberichten is keeper Manuel Neuer ook niet afgereisd naar Dortmund.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vindt de kritiek op zijn nieuwste aanwinst Raheem Sterling misplaatst. De 82-voudig Engels international die transfervrij overkwam naar Rotterdam speelde zondag een half uur tegen Telstar. "Om hem zo af te branden op basis van zijn eerste half uur in dik een half jaar, vind ik heel misplaatst", zei Van Persie tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met FC Twente. "Dan snap je er werkelijk waar helemaal niks van."
5 uur geledenNYON (ANP) - Donyell Malen krijgt een Italiaans onderonsje in de achtste finale van de Europa League. De Oranje-international is met AS Roma gekoppeld aan Bologna. Bij Bologna treft hij zijn landgenoot Thijs Dallinga.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Anass Salah-Eddine is niet fit genoeg om zaterdag met PSV in actie te komen tegen Heracles Almelo. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag tijdens een persconferentie. In het Champions League-duel met Newcastle United in januari viel de verdediger geblesseerd uit, kort nadat hij was teruggekeerd van de Afrika Cup.
6 uur geledenNYON (ANP) - Real Madrid en Manchester City treffen elkaar in de achtste finale van de Champions League. De Spaanse recordwinnaar en de winnaar van 2023 uit Engeland speelden vorig jaar ook tegen elkaar in de knock-outfase van het toernooi. Toen won Real Madrid over twee wedstrijden met 6-3.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Jeremie Frimpong maakt weer deel uit van de selectie van Liverpool in aanloop naar het competitieduel met West Ham United. Dat zei trainer Arne Slot vrijdag tijdens een persconferentie. De Oranje-international was ongeveer een maand niet beschikbaar vanwege een hamstringblessure.
9 uur geledenSAN JUAN (ANP) - Lionel Messi is in de nacht van donderdag op vrijdag tijdens een oefenwedstrijd op Puerto Rico gevloerd door een veldbestormer. Tegen het eind van het duel kwamen meerdere toeschouwers het veld op, waarvan sommigen in Messi-tenue. Een van hen besloot het voetbalicoon te omhelzen, waarop een beveiliger de supporter vastgreep en de drie mannen omvielen. De Argentijnse wereldkampioen stond snel op en bleef rustig.
9 uur geleden