Arsenal houdt met 10 man stand tegen Liverpool in League Cup
LIVERPOOL (ANP) - De strijd tussen Liverpool en Arsenal in de halve finales van de League Cup is nog helemaal open. Het eerste duel op Anfield eindigde in 0-0. De return in Londen is volgende week. Vorige week werd het eerste duel tussen beide clubs uitgesteld vanwege een uitbraak van het coronavirus bij Liverpool.
Arsenal stapte in Liverpool als morele winnaar van het veld. De bezoekers speelden bijna driekwart van de wedstrijd met tien man. De Zwitser Granit Xhaka kreeg in de 24e minuut de rode kaart voor een wilde overtreding op Diogo Jota. Liverpool, met verdediger Virgil van Dijk het hele duel in actie, kon de numerieke meerderheid niet in de stand tot uitdrukking brengen.
Chelsea heeft zich al voor de finale van de League Cup geplaatst. De Londense club versloeg stadgenoot Tottenham Hotspur twee keer: 2-0 en 0-1.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
1 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
2 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
2 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
11 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden