Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal herstelt zich tegen Newcastle van nederlaag bij Porto

Arsenal herstelt zich tegen Newcastle van nederlaag bij Porto

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft zich in de Premier League op overtuigende wijze hersteld van de nederlaag bij FC Porto in de achtste finales van de Champions League (1-0). Het elftal van coach Mikel Arteta liet thuis Newcastle United met 4-1 kansloos. Arsenal boekte daarmee de zesde zege op een rij in de competitie. In die zes wedstrijden scoorden de Londenaren liefst 25 keer.

Sven Botman leidde de zege van Arsenal in. De Nederlandse verdediger van Newcastle werkte de bal na een hoekschop, in de 18e minuut, ongelukkig in eigen doel. Kai Havertz tikte enkele minuten later van dichtbij de 2-0 binnen.

Arsenal was ook na rust veel sterker en drukte dat ook in de score uit. Bukayo Saka plaatste de bal in de 65e minuut, na een kapactie, in de verre hoek. De Pool Jakub Kiwior zorgde vervolgens voor de 4-0, waarna invaller Joe Willock de eer voor Newcastle redde.

Bovenin de Premier League blijft het spannend. De titelstrijd lijkt te gaan tussen drie clubs: Liverpool (60 punten), Manchester City (59 punten) en Arsenal (58 punten). Na dit weekeinde staan er nog twaalf speelronden op het programma.

Meer uit Voetbal

PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

1 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

2 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

2 uur geleden
Coach Slot verliest met Liverpool van Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League de topper tegen Liverpool met 3-2 gewonnen. De ploeg van trainer Michael Carrick staat door de zege steviger op de derde plaats met 64 punten. Liverpool van coach Arne Slot staat vierde met 58 punten.

2 uur geleden
Brugts met FC Barcelona in finale van Champions League

BARCELONA (ANP) - Esmee Brugts staat met FC Barcelona in de finale van de Champions League. De 22-jarige vleugelverdedigster schakelde met haar Catalaanse club het Duitse Bayern München in de halve finales uit. Na een 1-1-gelijkspel in de heenwedstrijd won FC Barcelona de return in Camp Nou met 4-2. Barça treft de voetbalsters van Olympique Lyon in de finale op 23 mei in het Ullevaal Stadion van Oslo.

2 uur geleden
Feyenoord zet met late zege grote stap richting Champions League

SITTARD (ANP) - Feyenoord heeft een grote stap gezet richting het hoofdtoernooi van de Champions League. De Rotterdammers stelden in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard teleur en wisten een achterstand in de slotfase pas om te draaien toen Fortuna na een rode kaart voor Paul Gladon met een man minder op het veld kwam te staan. Feyenoord won met 2-1.

4 uur geleden
PEC Zwolle na zege op Heracles zeker van handhaving

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle speelt volgend seizoen weer in de Eredivisie. Het elftal van Henry van der Vegt won zondag in eigen huis van het al gedegradeerde Heracles Almelo: 1-0. PEC Zwolle staat na 32 wedstrijden op 37 punten op de twaalfde plaats. Nummer 16 FC Volendam heeft 6 punten minder dan PEC en speelt nog tegen nummer 15 Telstar dat evenveel punten heeft. Het is daardoor onmogelijk dat zowel FC Volendam als Telstar op de ranglijst PEC nog voorbijgaat.

4 uur geleden