Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal herstelt zich tegen Newcastle van nederlaag bij Porto

Arsenal herstelt zich tegen Newcastle van nederlaag bij Porto

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft zich in de Premier League op overtuigende wijze hersteld van de nederlaag bij FC Porto in de achtste finales van de Champions League (1-0). Het elftal van coach Mikel Arteta liet thuis Newcastle United met 4-1 kansloos. Arsenal boekte daarmee de zesde zege op een rij in de competitie. In die zes wedstrijden scoorden de Londenaren liefst 25 keer.

Sven Botman leidde de zege van Arsenal in. De Nederlandse verdediger van Newcastle werkte de bal na een hoekschop, in de 18e minuut, ongelukkig in eigen doel. Kai Havertz tikte enkele minuten later van dichtbij de 2-0 binnen.

Arsenal was ook na rust veel sterker en drukte dat ook in de score uit. Bukayo Saka plaatste de bal in de 65e minuut, na een kapactie, in de verre hoek. De Pool Jakub Kiwior zorgde vervolgens voor de 4-0, waarna invaller Joe Willock de eer voor Newcastle redde.

Bovenin de Premier League blijft het spannend. De titelstrijd lijkt te gaan tussen drie clubs: Liverpool (60 punten), Manchester City (59 punten) en Arsenal (58 punten). Na dit weekeinde staan er nog twaalf speelronden op het programma.

Meer uit Voetbal

WK voetbal voor vrouwen vanaf 2031 met 48 landenteams

ZÜRICH (ANP) - Het WK voetbal voor vrouwen wordt vanaf 2031 uitgebreid van 32 naar 48 landenteams. Dat heeft de FIFA besloten. Het aantal wedstrijden op de eindronde gaat daardoor van 64 naar 104.

23 minuten geleden
Vitesse bevestigt vertrek Van den Brom, Janssen keert terug

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft het vertrek van trainer John van den Brom na dit seizoen bevestigd. De Arnhemmers willen een frisse start maken en hebben daarom besloten het aflopende contract van het clubicoon niet te verlengen. Van den Brom keerde vorig seizoen terug bij Vitesse toen nog niet duidelijk was of de club zou blijven bestaan.

2 uur geleden
FC Utrecht-trainer Jans wil graag 'geweldig' Europees ticket

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht houdt nog altijd hoop op de derde plaats in de Eredivisie. Zondag neemt de ploeg van trainer Ron Jans het in Enschede op tegen FC Twente. Het gat met nummer 3 Feyenoord bedraagt 3 punten. De Rotterdammers ontvangen PSV.

2 uur geleden
Aanvoerster Hendriks wil met PSV eindelijk KNVB-beker winnen

ZEIST (ANP) - Gwyneth Hendriks (24) heeft er vertrouwen in dat ze zaterdag met PSV haar eerste beker gaat veroveren. De captain van de Eindhovense voetbalclub verloor als speelster van ADO Den Haag en PSV twee keer een bekerfinale. "Drie keer moet dan maar scheepsrecht zijn", stelde de verdedigster van PSV tijdens de persconferentie voor de bekerfinale in Zeist. Ze keek lachend naar 'De Dennenappel' en zei: "Die is deze keer voor mij."

3 uur geleden
Bekerfinale tussen vrouwen van FC Twente en PSV niet uitverkocht

ZEIST (ANP) - De bekerfinale bij de vrouwen tussen FC Twente en PSV wordt zaterdag niet voor een uitverkocht stadion gespeeld. Volgens de KNVB zijn er circa 3500 kaartjes verkocht voor het duel tussen de nummer 1 en 2 van de Vrouwen Eredivisie in Het Kasteel van Sparta. Daar is plaats voor 11.000 toeschouwers. Beide ploegen reizen pas op de dag van de eindstrijd af naar Rotterdam. De aftrap is om 14.00 uur.

3 uur geleden
Bosz laat zich niet afleiden en focust zich met PSV op topper

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet zondag winnen bij Feyenoord om kans te blijven houden op de landstitel. Trainer Peter Bosz kent het belang van de topper in de Eredivisie.

4 uur geleden
Farioli voelt geen extra druk voor mogelijk kampioensduel Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Francesco Farioli voelt geen extra druk nu Ajax zondag voor de 37e keer kampioen van Nederland kan worden. "Ik heb de druk gevoeld om Ajax terug te brengen naar de Champions League", vertelde de 36-jarige Italiaan op een persconferentie op het trainingscomplex De Toekomst van de koploper van de Eredivisie. "Dat is gelukt. Nu willen we ons ook voor de groepsfase van dat toernooi plaatsen en zo hoog mogelijk eindigen."

5 uur geleden