Arsenal herstelt zich tegen Newcastle van nederlaag bij Porto
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft zich in de Premier League op overtuigende wijze hersteld van de nederlaag bij FC Porto in de achtste finales van de Champions League (1-0). Het elftal van coach Mikel Arteta liet thuis Newcastle United met 4-1 kansloos. Arsenal boekte daarmee de zesde zege op een rij in de competitie. In die zes wedstrijden scoorden de Londenaren liefst 25 keer.
Sven Botman leidde de zege van Arsenal in. De Nederlandse verdediger van Newcastle werkte de bal na een hoekschop, in de 18e minuut, ongelukkig in eigen doel. Kai Havertz tikte enkele minuten later van dichtbij de 2-0 binnen.
Arsenal was ook na rust veel sterker en drukte dat ook in de score uit. Bukayo Saka plaatste de bal in de 65e minuut, na een kapactie, in de verre hoek. De Pool Jakub Kiwior zorgde vervolgens voor de 4-0, waarna invaller Joe Willock de eer voor Newcastle redde.
Bovenin de Premier League blijft het spannend. De titelstrijd lijkt te gaan tussen drie clubs: Liverpool (60 punten), Manchester City (59 punten) en Arsenal (58 punten). Na dit weekeinde staan er nog twaalf speelronden op het programma.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
9 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
12 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
13 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
15 uur geleden