Arsenal haalt Australische doelman Ryan
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft een nieuwe keeper. De Engelse voetbalclub, nummer 10 in de Premier League, heeft de Australische doelman Matthew Ryan voor de rest van het seizoen gehuurd van Brighton & Hove Albion. De 28-jarige Ryan gaat als back-up voor Bernd Leno dienen.
De Duitser is de nummer 1 onder de lat bij Arsenal, dat na het vertrek van reservekeeper Matt Macey naar Hibernian een extra doelman nodig had. De 'Gunners' kwamen uit bij Ryan, die zelf bij Brighton op de bank was beland. De Spaanse doelman Robert Sánchez krijgt sinds een paar weken de voorkeur.
Ryan speelde eerder voor de Belgische ploegen Club Brugge en Racing Genk en in Spanje voor Valencia. De 59-voudig international verhuisde in 2017 naar Brighton, waarvoor hij ruim 120 wedstrijden in de Premier League keepte. Ryan was met Australië van de partij op de WK's van 2014 en 2018.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - De UEFA heeft deze week 31,5 miljoen euro uitbetaald aan clubs die in het seizoen 2024/2025 spelers afstonden aan landenteams om mee te doen aan de Nations League. Dat zijn de eerste betalingen die voortkomen uit de gemaakte afspraken tussen de Europese voetbalbond en alle clubs in Europa rond clubvergoedingen, het zogenoemde UEFA Club Benefits Programme.
8 minuten geledenMIAMI (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft de Europese UEFA beschuldigd van een 'desinformatiecampagne'. Dat blijkt uit de reactie van de FIFA tegenover een Amerikaanse rechtbank op het verzoek van de UEFA om inzage te krijgen in stukken rond het controversiële, en inmiddels ingetrokken, investeringsplan van de FIFA.
1 uur geledenSAN RAFAEL DE ALAJUELA (ANP) - Voormalig FC Twente-speler Bryan Ruiz is aangesteld als interim-bondscoach van Costa Rica. Dat heeft de voetbalbond van het Midden-Amerikaanse land maandag bekendgemaakt. Ruiz volgt Fernando Batista op, die eerder op maandag werd ontslagen.
2 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Het Surinaamse voetbalelftal heeft in de nacht van maandag op dinsdag ook zijn tweede groepsduel in de Noord- en Midden-Amerikaanse Nations League gewonnen. In het Franklin Essed Stadion in Paramaribo werd Martinique met 2-1 verslagen. Na twee speelrondes gaat Suriname met 6 punten aan de leiding in groep B.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-middenvelder Paul Wanner heeft een voetblessure opgelopen. Dat gebeurde zondag in de interland van Oostenrijk tegen Kosovo, meldt de Eindhovense voetbalclub.
3 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Mark van Bommel (49) heeft in zijn tweede interland als bondscoach van België op maandagavond met 1-0 verloren van Frankrijk. De Rode Duivels moesten voor eigen publiek in het uitverkochte Koning Boudewijnstadion in Brussel in de 88e minuut een doelpunt incasseren van invaller Michael Olise.
12 uur geledenBURSA (ANP) - Het Italiaanse voetbalelftal heeft zijn eerste zege geboekt in de groepsfase van de Nations League. De ploeg die het WK van afgelopen zomer misliep won maandagavond in en tegen Turkije met 4-1. Na de 2-0-thuisnederlaag tegen België van vrijdag heeft Italië nu 3 punten. Turkije verloor vrijdag van Frankrijk en heeft nog geen punten.
13 uur geleden