Arsenal haalt Australische doelman Ryan
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft een nieuwe keeper. De Engelse voetbalclub, nummer 10 in de Premier League, heeft de Australische doelman Matthew Ryan voor de rest van het seizoen gehuurd van Brighton & Hove Albion. De 28-jarige Ryan gaat als back-up voor Bernd Leno dienen.
De Duitser is de nummer 1 onder de lat bij Arsenal, dat na het vertrek van reservekeeper Matt Macey naar Hibernian een extra doelman nodig had. De 'Gunners' kwamen uit bij Ryan, die zelf bij Brighton op de bank was beland. De Spaanse doelman Robert Sánchez krijgt sinds een paar weken de voorkeur.
Ryan speelde eerder voor de Belgische ploegen Club Brugge en Racing Genk en in Spanje voor Valencia. De 59-voudig international verhuisde in 2017 naar Brighton, waarvoor hij ruim 120 wedstrijden in de Premier League keepte. Ryan was met Australië van de partij op de WK's van 2014 en 2018.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - FC Barcelona heeft de topper in La Liga bij Atlético Madrid gewonnen. In het Metropolitano won de ploeg van trainer Hansi Flick met 2-1.
7 minuten geledenTROMSØ (ANP/DPA) - Een persoon is ernstig gewond geraakt nadat een deel van een tribune was ingestort bij een wedstrijd in de Noorse voetbalcompetitie tussen Tromsø en Bodø-Glimt. Het slachtoffer is naar een ziekenhuis gebracht met ernstige verwondingen.
44 minuten geledenUTRECHT (ANP) - NEC heeft tegen FC Utrecht de derde competitiezege van het seizoen geboekt. De club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder was met 3-2 te sterk in Stadion Galgenwaard in Utrecht.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale staat weer tweede in de Serie A na een zege op Como. De Italiaanse landskampioen was enkele dagen na de zege op Feyenoord in de Champions League in eigen huis met 2-0 te sterk voor Como.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Joshua Zirkzee heeft met een doelpunt bijgedragen aan het 4-4-gelijkspel van Manchester United tegen Aston Villa. Ondanks het punt blijft United op de achttiende plek in de Premier League staan met 8 punten.
2 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - PSV gaat na twaalf speelronden aan de leiding van de Eredivisie. Het elftal van trainer Peter Bosz won zondag eenvoudig met 5-2 in Leeuwarden van SC Cambuur. Het duel werd na twintig minuten korte tijd stilgelegd nadat er bekertjes en plastic flesjes door de aanhang van Cambuur op het veld waren gegooid.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft met een sensationele 4-3-overwinning op FC Groningen de aansluiting met de top behouden. De ploeg van trainer Leeroy Echteld boog in Alkmaar een 3-1-achterstand om in een zege. AZ staat na twaalf duels met 23 punten op de vijfde plaats. FC Groningen is de nummer 9 van de Eredivisie met 15 punten.
4 uur geleden