Arsenal haalt Australische doelman Ryan
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft een nieuwe keeper. De Engelse voetbalclub, nummer 10 in de Premier League, heeft de Australische doelman Matthew Ryan voor de rest van het seizoen gehuurd van Brighton & Hove Albion. De 28-jarige Ryan gaat als back-up voor Bernd Leno dienen.
De Duitser is de nummer 1 onder de lat bij Arsenal, dat na het vertrek van reservekeeper Matt Macey naar Hibernian een extra doelman nodig had. De 'Gunners' kwamen uit bij Ryan, die zelf bij Brighton op de bank was beland. De Spaanse doelman Robert Sánchez krijgt sinds een paar weken de voorkeur.
Ryan speelde eerder voor de Belgische ploegen Club Brugge en Racing Genk en in Spanje voor Valencia. De 59-voudig international verhuisde in 2017 naar Brighton, waarvoor hij ruim 120 wedstrijden in de Premier League keepte. Ryan was met Australië van de partij op de WK's van 2014 en 2018.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
15 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
15 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
17 uur geleden