Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal en Slavia Praag komen laat tot scoren in Londen

Arsenal en Slavia Praag komen laat tot scoren in Londen

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft niet kunnen winnen in de eerste wedstrijd tegen Slavia Praag in de kwartfinales van de Europa League. De Engelse club leek in het thuisduel genoegen te moeten nemen met 0-0. In de 86e minuut hielp invaller Nicolas Pépé de thuisploeg alsnog aan een voorsprong, die door Tomas Holes diep in de extra tijd alsnog teniet werd gedaan: 1-1.

Na een teleurstellende eerste helft was Willian kort na de rust voor Arsenal dicht bij een treffer. Uit een vrije trap schoot hij de bal op buitenkant paal. Ploeggenoot Alexandre Lacazette verzuimde nadien de score te openen. De Franse spits besloot een lange rush met een schot op de paal.

Namens Slavia Praag kreeg Jan Boril een grote kans. Doelman Bernd Leno hield hem van scoren af. In de slotfase wisten beide ploegen toch nog tot scoren te komen, waardoor Slavia Praag nu de beste uitgangspositie heeft voor de return volgende week in Praag.

Kudela

Verdediger Ondrej Kudela ontbrak bij Slavia Praag. Hij is voorlopig voor één wedstrijd geschorst hangende het onderzoek naar een mogelijk racistische belediging in de achtste finales van een speler van Rangers. Voor hem dreigt een schorsing van maximaal tien duels. Arsenal miste onder anderen verdediger David Luiz, die onlangs een knieoperatie onderging. Ook de Schotse international Kieran Tierney ontbrak door een knieblessure in de Engelse defensie.

Villarreal behaalde bij Dinamo Zagreb een kostbare zege: 0-1. Gerard Moreno bracht vlak voor de rust het doelpunt op zijn naam uit een strafschop.

Meer uit Voetbal

Voorzitter Fenerbahçe aangehouden in Turks drugsonderzoek

ISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.

9 uur geleden
Mahrez schiet Algerije naar zege op Soedan in Afrika Cup

RABAT (ANP) - Algerije is de Afrika Cup in Marokko begonnen met een 3-0-zege op Soedan. De ervaren international Riyad Mahrez maakte in Rabat twee treffers voor de Noord-Afrikaanse ploeg, die het toernooi twee keer wist te winnen.

11 uur geleden
Coach Amorim van Manchester United mist 'onvervangbare' Fernandes

MANCHESTER (ANP) - De spelers van Manchester United moeten de komende wedstrijden "een tandje bijzetten" om de afwezigheid van de geblesseerde aanvoerder Bruno Fernandes op te vangen. Dat zei trainer Ruben Amorim in aanloop naar de thuiswedstrijd van vrijdag tegen Newcastle United. "Het is onmogelijk om Bruno te vervangen. Hij creëert niet alleen de kansen, maar is ook degene die het team organiseert bij elke standaardsituatie", lichtte Amorim het belang van Fernandes toe. "Hij begrijpt elke positie op het veld, let op elk detail."

11 uur geleden
Van Bergen verlengt contract bij FC Groningen tot medio 2028

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft het contract met Thom van Bergen verlengd tot medio 2028, meldt de huidige nummer 5 van de Eredivisie op zijn clubsite.

12 uur geleden
Middenvelder Veerman blijft bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman blijft sowieso tot komende zomer bij PSV. Dat meldt de koploper in de Eredivisie in een persbericht. De club reageert op de verhalen die de laatste weken naar buiten kwamen dat de 27-jarige middenvelder in de winterstop zou vertrekken. Zo zou de Turkse club Fenerbahçe aan de transfersom van meer dan 20 miljoen euro willen voldoen.

12 uur geleden
Liverpool-coach Slot noemt balans spelhervattingen frustrerend

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot denkt dat zijn ploeg alleen nog maar kan hopen op een top-4-klassering in de Premier League door de slechte balans als het gaat om spelhervattingen. De titelverdediger in Engeland scoorde zelf dit seizoen slechts drie keer uit een standaardsituatie, maar kreeg liefst elf doelpunten tegen uit spelhervattingen. "Het is frustrerend. Halverwege vorig seizoen hadden we nog geen enkel doelpunt uit een spelhervatting tegen gekregen", vertelde Slot op een persconferentie.

15 uur geleden
Eredivisie begroet weer meer voetbalfans in stadions

ZEIST (ANP) - De belangstelling voor voetbalduels in de Eredivisie is weer toegenomen. In de eerste seizoenshelft waren de stadions van de achttien clubs gemiddeld voor 96 procent gevuld. Dat is de hoogste bezettingsgraad van de afgelopen tien seizoenen.

18 uur geleden