Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal en Slavia Praag komen laat tot scoren in Londen

Arsenal en Slavia Praag komen laat tot scoren in Londen

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft niet kunnen winnen in de eerste wedstrijd tegen Slavia Praag in de kwartfinales van de Europa League. De Engelse club leek in het thuisduel genoegen te moeten nemen met 0-0. In de 86e minuut hielp invaller Nicolas Pépé de thuisploeg alsnog aan een voorsprong, die door Tomas Holes diep in de extra tijd alsnog teniet werd gedaan: 1-1.

Na een teleurstellende eerste helft was Willian kort na de rust voor Arsenal dicht bij een treffer. Uit een vrije trap schoot hij de bal op buitenkant paal. Ploeggenoot Alexandre Lacazette verzuimde nadien de score te openen. De Franse spits besloot een lange rush met een schot op de paal.

Namens Slavia Praag kreeg Jan Boril een grote kans. Doelman Bernd Leno hield hem van scoren af. In de slotfase wisten beide ploegen toch nog tot scoren te komen, waardoor Slavia Praag nu de beste uitgangspositie heeft voor de return volgende week in Praag.

Kudela

Verdediger Ondrej Kudela ontbrak bij Slavia Praag. Hij is voorlopig voor één wedstrijd geschorst hangende het onderzoek naar een mogelijk racistische belediging in de achtste finales van een speler van Rangers. Voor hem dreigt een schorsing van maximaal tien duels. Arsenal miste onder anderen verdediger David Luiz, die onlangs een knieoperatie onderging. Ook de Schotse international Kieran Tierney ontbrak door een knieblessure in de Engelse defensie.

Villarreal behaalde bij Dinamo Zagreb een kostbare zege: 0-1. Gerard Moreno bracht vlak voor de rust het doelpunt op zijn naam uit een strafschop.

Meer uit Voetbal

Iraanse voetbalsters krijgen asiel in Australië

CANBERRA (ANP) - Australië heeft vijf Iraanse voetbalsters een humanitair visum verstrekt. De speelsters vroegen asiel aan nadat ze voorafgaand aan een wedstrijd in Australië vorige week niet meezongen met het Iraanse volkslied. Dat werd in Iran gezien als daad van verzet tegen de islamitische republiek, waarna de vijf in Iraanse staatsmedia werden neergezet als verraders.

3 uur geleden
West Ham United na strafschoppen door in FA Cup

LONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.

9 uur geleden
Kane terug in selectie Bayern München voor CL-duel met Atalanta

ATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.

13 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

18 uur geleden
Technisch directeur Cruijff wil met Ajax direct meedoen om titel

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.

20 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

20 uur geleden
Spelersvakbond uit zorgen over veiligheid Iraanse voetbalsters

SYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.

22 uur geleden