Arsenal en Slavia Praag komen laat tot scoren in Londen
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft niet kunnen winnen in de eerste wedstrijd tegen Slavia Praag in de kwartfinales van de Europa League. De Engelse club leek in het thuisduel genoegen te moeten nemen met 0-0. In de 86e minuut hielp invaller Nicolas Pépé de thuisploeg alsnog aan een voorsprong, die door Tomas Holes diep in de extra tijd alsnog teniet werd gedaan: 1-1.
Na een teleurstellende eerste helft was Willian kort na de rust voor Arsenal dicht bij een treffer. Uit een vrije trap schoot hij de bal op buitenkant paal. Ploeggenoot Alexandre Lacazette verzuimde nadien de score te openen. De Franse spits besloot een lange rush met een schot op de paal.
Namens Slavia Praag kreeg Jan Boril een grote kans. Doelman Bernd Leno hield hem van scoren af. In de slotfase wisten beide ploegen toch nog tot scoren te komen, waardoor Slavia Praag nu de beste uitgangspositie heeft voor de return volgende week in Praag.
Kudela
Verdediger Ondrej Kudela ontbrak bij Slavia Praag. Hij is voorlopig voor één wedstrijd geschorst hangende het onderzoek naar een mogelijk racistische belediging in de achtste finales van een speler van Rangers. Voor hem dreigt een schorsing van maximaal tien duels. Arsenal miste onder anderen verdediger David Luiz, die onlangs een knieoperatie onderging. Ook de Schotse international Kieran Tierney ontbrak door een knieblessure in de Engelse defensie.
Villarreal behaalde bij Dinamo Zagreb een kostbare zege: 0-1. Gerard Moreno bracht vlak voor de rust het doelpunt op zijn naam uit een strafschop.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.
28 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.
11 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.
12 uur geledenGENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
14 uur geleden