Arsenal-coach Arteta ziet teruggekeerde Timber stappen maken
LOS ANGELES (ANP) - Arsenal-coach Mikel Arteta heeft zich na de gewonnen oefenwedstrijd tegen Manchester United (2-1) ook uitgelaten over het niveau van Jurriën Timber. De 23-jarige verdediger miste bijna het hele vorige seizoen door een zware knieblessure en is inmiddels volledig hersteld.
"Ik ben erg blij met hem. Jurriën krijgt steeds meer het ritme te pakken", zei Arteta na afloop in Los Angeles tegen verslaggevers. "Kijk eens naar zijn leiderschap, zijn rust, zijn enorme kwaliteiten. Het is alsof we een nieuwe speler hebben binnengehaald. Jurriën voegt ontzettend veel toe aan het team."
Timber stond tegen Manchester United in de basis en vulde de positie van centrale verdediger in. Arteta gaf aan dat hij zich waarschijnlijk toch weer moet gaan richten op de backposities. Arsenal is momenteel namelijk nog niet compleet.
Timber, vijftienvoudig Oranje-international, maakte vorig jaar zomer de overstap van Ajax naar Arsenal. In de eerste competitiewedstrijd tegen Nottingham Forest raakte hij zwaar geblesseerd aan zijn rechterknie.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Heracles blijft goed presteren onder leiding van interim-trainer Hendrie Krüzen. De Almeloërs wonnen met 2-1 bij Excelsior en zijn daarmee in de Eredivisie bijna van de laatste plaats af. Heracles heeft nu net als nummer 17 Telstar na twaalf speelronden 9 punten.
1 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München is in de Bundesliga niet langer zonder puntenverlies. Union Berlin hield de koploper op 2-2. Verdediger Danilo Doekhi maakte beide doelpunten voor Union. Drie weken geleden was de 27-jarige geboren Rotterdammer ook al twee keer trefzeker, toen tegen Borussia Mönchengladbach.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben PSV in de Johan Cruijff ArenA verslagen. De wedstrijd leek in een gelijkspel te eindigen totdat verdedigster Myrthe Kemper-Moorrees van de bezoekers uit Eindhoven de bal diep in blessuretijd knullig in eigen doel werkte (2-1).
3 uur geledenDUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse voetbalbond legt binnenkort een verzoek bij de UEFA neer om de nationale ploeg en alle clubteams van Israël per direct te schorsen. Dat is het resultaat van een stemming van leden van de FAI.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft Manchester United aan een punt geholpen in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Hij tekende diep in blessuretijd voor de gelijkmaker (2-2).
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.
21 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Telstar te winnen. De ploeg van trainer John van den Brom had in de Grolsch Veste in Enschede kansen te over om te scoren, maar wist geen enkele keer de bal langs de uitblinkende doelman Ronald Koeman te werken. De wedstrijd eindigde in 0-0.
21 uur geleden