Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal-coach Arteta onder de indruk van eigen ploeg na CL-zege

Arsenal-coach Arteta onder de indruk van eigen ploeg na CL-zege

LONDEN (ANP/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta was onder de indruk van de prestatie van zijn ploeg na de 6-0-zege op RC Lens in de Champions League. De Engelse formatie verzekerde zich met de overwinning van de groepswinst in de poule van PSV. "We hebben het op een prachtige manier gedaan", zei de coach na afloop.

"Ik heb dit niet eens durven dromen", zei Arteta. "We hebben veel agressie getoond. Het is geweldig dat we op deze manier kunnen winnen. We zijn in het eigen stadion zo goed geweest in Europese duels, hebben veel doelpunten gemaakt en geen enkele tegen gekregen. Wij geloven dat we het kunnen doen tegen grote tegenstanders. Nu wachten we af wie we in de achtste finales tegenkomen."

Arsenal stond tegen Lens voor rust al met 5-0 voor, Jorginho maakte in de slotfase de 6-0 uit een strafschop. Door de zege van de Engelsen en de eigen overwinning op Sevilla (2-3) gaat PSV als nummer 2 eveneens naar de achtste finales. Arsenal heeft 12 punten, 4 punten meer dan PSV. Arsenal en PSV sluiten de poulefase over twee weken af met een onderling duel in Eindhoven.

Meer uit Sport

Schaatssters houden zilver over aan ploegenachtervolging

MILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben op de Olympische Spelen in Milaan genoegen moeten nemen met het zilver op de ploegenachtervolging. De regerend wereldkampioen met Joy Beune, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud verloor in de finale in het Milano Speed Skating Stadium van titelverdediger Canada met een verschil van 0,96 seconde. Het brons ging naar Japan.

13 minuten geleden
Schaatsers grijpen opnieuw naast brons op ploegenachtervolging

MILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatsers hebben op de Olympische Spelen in Milaan net als vier jaar eerder naast het brons op de ploegenachtervolging gegrepen. Het team van bondscoach Rintje Ritsma, met Stijn van de Bunt, Jorrit Bergsma en Chris Huizinga, verloor in het Milano Speed Skating Stadium de troostfinale van China met een miniem verschil van 0,09 seconde.

33 minuten geleden
Franse ijshockeyers na uitschakeling vooral boos op eigen bond

MILAAN (ANP/RTR) - De Franse hockeyers waren na hun uitschakeling op de Winterspelen in Milaan en Cortina vooral boos op de eigen bond FFHG. Ze hadden geen begrip voor de schorsing die de bond had opgelegd aan verdediger Pierre Crinon voor vechten met een Canadese speler in de laatste groepswedstrijd.

1 uur geleden
Schaatssters naar finale ploegenachtervolging na zege op Japan

MILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben op de Olympische Spelen in Milaan de finale op de ploegenachtervolging bereikt. De regerend wereldkampioen met Joy Beune, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud versloeg in de halve finale in het Milano Speed Skating Stadium Japan. Het trio treft later dinsdag om 16.47 uur Canada in de finale.

1 uur geleden
Nederlandse schaatsers missen finale op ploegenachtervolging

MILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatsers moeten op de Olympische Spelen in Milaan genoegen nemen met de strijd om het brons op de ploegenachtervolging. Het team van bondscoach Rintje Ritsma met Stijn van de Bunt, Jorrit Bergsma en Chris Huizinga verloor in de halve finale in het Milano Speed Skating Stadium van het team van Italiƫ.

2 uur geleden
Red Bull neemt na 20 jaar afscheid van hoofdontwerper Skinner

MILTON KEYNES (ANP) - Hoofdontwerper Craig Skinner heeft na een dienstverband van twintig jaar het Formule 1-team van Red Bull verlaten. Hij speelde een belangrijke rol bij de successen van het team. Max Verstappen won tussen 2021 en 2024 vier wereldtitels.

2 uur geleden
Wielrenner Evenepoel wint tijdrit en gaat aan kop in UAE Tour

HUDAYRIYAT ISLAND (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel heeft de tweede etappe van de UAE Tour in de Verenigde Arabische Emiraten gewonnen, een individuele tijdrit over 12 kilometer. Hij was zes seconden sneller dan de nummer 2 Joshua Tarling (INEOS Grenadiers) uit Groot-Brittanniƫ.

3 uur geleden