Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal blijft leider in Premier League na zege op Tottenham

Arsenal blijft leider in Premier League na zege op Tottenham

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft zaterdag in de strijd om de koppositie in de Engelse Premier League stadgenoot Tottenham Hotspur met 3-1 verslagen. Voor de thuisploeg was het de zevende overwinning in acht duels, waarmee het verschil met Tottenham groeide naar 4 punten. Manchester City kan zondag de marge met de koploper weer terugbrengen tot een punt als het in eigen stadion wint van stadgenoot Manchester United.

De Ghanees Thomas Partey zette Arsenal na 20 minuten met een afstandsschot op voorsprong. Lang hield die niet stand want na een onnodige overtreding van de Braziliaanse verdediger Gabriel op zijn landgenoot Richarlison mocht Harry Kane Tottenham vanaf de strafschopstip weer op gelijke hoogte brengen.

Kort na rust kwam Arsenal opnieuw op voorsprong. Doelman Hugo Lloris mocht het zich zelf aanrekenen. Hij liet een inzet van Bukayo Saka los waarna Gabriel Jesus van dichtbij raak schoot. Na ruim een uur verloor Tottenham Emerson Royal die na een zware overtreding op Gabriel Martinelli met rood naar de kant mocht. Vijf minuten later volgde de 3-1, een afstandsschot van de Zwitser Granit Xhaka: 3-1.

Meer uit Voetbal

NAC Breda haalt transfervrije Ghanese aanvaller Ayew (36)

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft zich versterkt met de ervaren aanvaller André Ayew. De 120-voudig international van Ghana zat sinds afgelopen zomer zonder club, na zijn vertrek bij de Franse Ligue 1-club Le Havre. De 36-jarige Ayew heeft in Breda getekend tot het einde van het seizoen. NAC kan dat contract met een jaar verlengen.

1 uur geleden
Belgisch voetbal wint zaak om uitzendrechten en blijft op tv

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Streamingdienst DAZN moet het Belgische profvoetbal blijven uitzenden en betalen. Dat heeft het Brusselse arbitragehof besloten, nadat de rechtenhouder vorige maand het contract had opgezegd omdat deze er niet in slaagde de rechten door te verkopen. De organisator van de Belgische voetbalcompetitie Pro League verzette zich daartegen en heeft gelijk gekregen.

3 uur geleden
Arteta ziet na zege op Villa dat koploper Arsenal op goede weg is

LONDEN (ANP/AFP) - Trainer Mikel Arteta ziet dat koploper Arsenal op de goede weg is voor een eerste kampioenschap in 22 jaar. "2025 was op persoonlijk en professioneel vlak geweldig. In 2026 weten we wat we willen. We zullen er elke dag keihard voor moeten werken, maar ik denk dat we op de goede weg zijn", zei de Spaanse coach na de 4-1-zege op nummer 3 Aston Villa.

4 uur geleden
Koploper Arsenal wint topper tegen Aston Villa ruim: 4-1

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.

14 uur geleden
Kluivert scoort en speelt gelijk met Bournemouth bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.

15 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië bereikt achtste finales Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.

17 uur geleden
Espanyol verbiedt bij derby shirts van FC Barcelona in stadion

BARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.

17 uur geleden