Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal blijft dankzij zege op Wolverhampton meedoen in titelrace

Arsenal blijft dankzij zege op Wolverhampton meedoen in titelrace

WOLVERHAMPTON (ANP) - Arsenal mag nog altijd hopen op de eerste landstitel sinds 2004. De Londenaren herstelden zich van de uitschakeling in de kwartfinales van de Champions League tegen Bayern München door te winnen bij Wolverhampton Wanderers: 0-2.

Leandro Trossard maakte kort voor rust het eerste doelpunt. De Belg kreeg de bal aan de linkerkant binnen het zestienmetergebied voor zijn voeten en schoot hoog in de verre hoek, via de binnenkant van de paal, raak. Ook in de tweede helft was het lang wachten op een doelpunt. Aanvoerder Martin Ødegaard stelde de zege in de 95e minuut veilig met een geplaatst schot vanuit een moeilijke hoek.

Arsenal gaat nu weer aan kop met 74 punten. Liverpool kan zondag bij winst op Fulham ook op 74 punten komen. Manchester City (73 punten) speelde zaterdag in de halve finale van de FA Cup en komt dit weekeinde in de Premier League dus niet in actie. Arsenal treft in de laatste vijf duels Chelsea (thuis), Tottenham Hotspur (uit), Bournemouth (thuis), Manchester United (uit) en Everton (thuis).

Meer uit Voetbal

Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

7 minuten geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

8 minuten geleden
Fortuna Sittard huurt Spartaan Duijvestijn tot einde seizoen

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.

1 uur geleden
Le Monde: salaris Infantino flink gegroeid sinds zijn aanstelling

ZÜRICH (ANP) - Het inkomen van FIFA-voorzitter Gianni Infantino is vier keer zo hoog sinds zijn aanstelling in 2016. Dat blijkt uit documenten die door de Franse krant Le Monde zijn ingezien. Infantino verdiende in 2024 ruim 5 miljoen euro. Hij kreeg tien jaar geleden een beginsalaris van 1,28 miljoen euro.

1 uur geleden
Van Nistelrooij assistent-trainer bij Oranje op weg naar WK

ZEIST (ANP) - Ruud van Nistelrooij (49) maakt vanaf 1 februari deel uit van de technische staf van het Nederlands elftal. De voormalige spits van Oranje wordt assistent van bondscoach Ronald Koeman in aanloop naar het WK voetbal deze zomer in de VS, Canada en Mexico.

1 uur geleden
Oranje-international Malen op huurbasis naar AS Roma

ROME (ANP) - Oranje-international Donyell Malen verruilt Aston Villa op huurbasis voor AS Roma. De nummer 5 van de Serie A heeft een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de 26-jarige aanvaller. Dat meldt de Italiaanse club op de eigen website.

3 uur geleden
Mühren schiet FC Volendam in blessuretijd langs Sparta in beker

ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.

13 uur geleden