Arsenal blijft dankzij zege op Wolverhampton meedoen in titelrace
WOLVERHAMPTON (ANP) - Arsenal mag nog altijd hopen op de eerste landstitel sinds 2004. De Londenaren herstelden zich van de uitschakeling in de kwartfinales van de Champions League tegen Bayern München door te winnen bij Wolverhampton Wanderers: 0-2.
Leandro Trossard maakte kort voor rust het eerste doelpunt. De Belg kreeg de bal aan de linkerkant binnen het zestienmetergebied voor zijn voeten en schoot hoog in de verre hoek, via de binnenkant van de paal, raak. Ook in de tweede helft was het lang wachten op een doelpunt. Aanvoerder Martin Ødegaard stelde de zege in de 95e minuut veilig met een geplaatst schot vanuit een moeilijke hoek.
Arsenal gaat nu weer aan kop met 74 punten. Liverpool kan zondag bij winst op Fulham ook op 74 punten komen. Manchester City (73 punten) speelde zaterdag in de halve finale van de FA Cup en komt dit weekeinde in de Premier League dus niet in actie. Arsenal treft in de laatste vijf duels Chelsea (thuis), Tottenham Hotspur (uit), Bournemouth (thuis), Manchester United (uit) en Everton (thuis).
Meer uit Voetbal
PUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.
46 minuten geledenHEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
11 uur geledenMADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
13 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
14 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
18 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
18 uur geleden