Arsenal blijft dankzij zege op Wolverhampton meedoen in titelrace
WOLVERHAMPTON (ANP) - Arsenal mag nog altijd hopen op de eerste landstitel sinds 2004. De Londenaren herstelden zich van de uitschakeling in de kwartfinales van de Champions League tegen Bayern München door te winnen bij Wolverhampton Wanderers: 0-2.
Leandro Trossard maakte kort voor rust het eerste doelpunt. De Belg kreeg de bal aan de linkerkant binnen het zestienmetergebied voor zijn voeten en schoot hoog in de verre hoek, via de binnenkant van de paal, raak. Ook in de tweede helft was het lang wachten op een doelpunt. Aanvoerder Martin Ødegaard stelde de zege in de 95e minuut veilig met een geplaatst schot vanuit een moeilijke hoek.
Arsenal gaat nu weer aan kop met 74 punten. Liverpool kan zondag bij winst op Fulham ook op 74 punten komen. Manchester City (73 punten) speelde zaterdag in de halve finale van de FA Cup en komt dit weekeinde in de Premier League dus niet in actie. Arsenal treft in de laatste vijf duels Chelsea (thuis), Tottenham Hotspur (uit), Bournemouth (thuis), Manchester United (uit) en Everton (thuis).
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft er ondanks de matige resultaten van de laatste tijd vertrouwen in dat de supporters woensdag achter hun ploeg gaan staan. Liverpool moet in de achtste finales van de Champions League tegen Galatasaray een achterstand van 1-0 wegwerken. In september verloor Liverpool in het hoofdtoernooi van de Champions League ook met 1-0 bij Galatasaray.
15 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vindt het geen probleem als Iran de drie groepswedstrijden op het WK in haar land speelt. Ze reageerde op het verzoek dat Iran bij de wereldvoetbalbond FIFA heeft ingediend. Voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond heeft de FIFA gevraagd de groepsduels naar Mexico te verplaatsen omdat zijn land in oorlog is met de Verenigde Staten en Israël.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Dave Kwakman komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Volendam. De middenvelder heeft zaterdag een knieblessure opgelopen in een thuisduel met Fortuna Sittard. FC Volendam huurt hem sinds de winterstop van AZ.
4 uur geledenZÜRICH (ANP) - De FIFA is voorlopig niet van plan om de wedstrijden van Iran op het WK te verplaatsen naar Mexico. "We hebben regelmatig contact met alle deelnemende landen, waaronder Iran, om de planning voor het WK te bespreken", laat een woordvoerder van de wereldvoetbalbond weten. "FIFA kijkt ernaar uit dat alle deelnemende teams volgens het op 6 december aangekondigde wedstrijdschema zullen spelen."
4 uur geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.
6 uur geledenACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
20 uur geleden