Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal bijna zeker van volgende ronde na winst bij Molde

Arsenal bijna zeker van volgende ronde na winst bij Molde

MOLDE (ANP) - Arsenal heeft zich verzekerd van de volgende fase van de Europa League. De formatie uit Londen won de groepswedstrijd in Noorwegen tegen Molde, 0-3. Arsenal is daardoor zeker van een plaats bij de eerste twee in de poule.

De middenmoter uit de Premier League nam na de rust afstand. Eerst scoorde Nicolas Pépé, vervolgens maakte Reiss Nelson er 0-2 van. Folarin Balogun zorgde voor nummer drie. Arsenal heeft nu 12 punten, twee keer zoveel als Molde. Rapid Wien (3 punten) en Dundalk (0) spelen nog tegen elkaar.

AC Milan speelde in Frankrijk gelijk bij Lille, 1-1. Lille blijft daardoor leider met 8 punten, een meer dan de Italianen. Sparta Praag, dat Celtic versloeg (4-1), staat op 6. De Schotten hebben met 1 punt weinig in te brengen.

Leicester City

Samu Castillejo zette de Italianen meteen na rust op voorsprong. Jonathan Bamba maakte gelijk voor de Fransen. Sven Botman was basisspeler bij Lille.

Jamie Vardy schoot Leicester City naar de volgende ronde. De Engels international wachtte daar tegen Braga wel mee tot de 5e minuut van blessuretijd (3-3).

Het betekende de derde keer op de avond dat Leicester op gelijke hoogte kwam. Eerder scoorden Harvey Barnes en Luke Thomas voor de formatie van coach Brendan Rogers. In de eerste minuut van de extra tijd had de Braziliaan Fransérgio Braga nog op voorsprong gezet. De Portugezen staan tweede en hebben nog goede kansen op de volgende ronde.

Meer uit Voetbal

Oranjevrouwen dankzij vier treffers Miedema ruim langs Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in hun laatste wedstrijd van het jaar met ruime cijfers gewonnen van een zwak Zuid-Korea. Het oefenduel in Waalwijk eindigde in 5-0. Oranjes topscorer aller tijden Vivianne Miedema blonk uit met vier treffers voor rust.

1 uur geleden
Manchester City nadert Arsenal door zwaarbevochten zege op Fulham

LONDEN (ANP) - Manchester City is koploper Arsenal in de Premier League genaderd tot op 2 punten. De ploeg van trainer Pep Guardiola versloeg Fulham in Londen in een spectaculaire wedstrijd met 5-4 mede door een treffer van Tijjani Reijnders.

1 uur geleden
Voetbalsters Spanje winnen opnieuw Nations League

MADRID (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben voor de tweede keer de Nations League gewonnen. De regerend wereldkampioen versloeg Duitsland in Madrid met 3-0. De eerste wedstrijd tussen beide landen in Kaiserslautern was in 0-0 geëindigd.

3 uur geleden
Voetbalster Groenen mist duel Oranje met Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - Na Wieke Kaptein mist ook Jackie Groenen het oefenduel van de Oranje-voetbalsters met Zuid-Korea. De voetbalster van Paris Saint-Germain is niet volledig fit, meldt de voetbalbond via X.

6 uur geleden
Ajax wint gestaakt duel met FC Groningen in lege ArenA

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft na vier nederlagen op rij weer eens een wedstrijd gewonnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg FC Groningen in een lege Johan Cruijff ArenA (2-0). Mika Godts en Aaron Bouwman hielpen hun ploeg naar de vijfde plaats van de Eredivisie.

7 uur geleden
Scheidsrechter Kamphuis stopt na bijna 22 jaar

ZEIST (ANP) - Jochem Kamphuis stopt als scheidsrechter in het betaalde voetbal. De KNVB meldt dat de 39-jarige geboren Groninger kiest voor "een nieuw hoofdstuk" buiten het voetbal. Kamphuis was bijna 22 jaar actief als scheidsrechter.

7 uur geleden
Ajax heeft eerste fans van vuurwerkactie geïdentificeerd

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste supporters geïdentificeerd die zondag betrokken waren bij de vuurwerkactie waardoor het thuisduel met FC Groningen werd gestaakt. Het gaat volgens de club niet alleen om fans die vuurwerk hebben aangestoken. Er zijn ook supporters herkend die een nooddeur in het stadion hebben geforceerd. Volgens algemeen directeur Menno Geelen konden daardoor supporters zonder kaartjes voor de wedstrijd met vuurwerk de Johan Cruijff ArenA binnenkomen.

8 uur geleden