
Arsenal bijna zeker van volgende ronde na winst bij Molde
MOLDE (ANP) - Arsenal heeft zich verzekerd van de volgende fase van de Europa League. De formatie uit Londen won de groepswedstrijd in Noorwegen tegen Molde, 0-3. Arsenal is daardoor zeker van een plaats bij de eerste twee in de poule.
De middenmoter uit de Premier League nam na de rust afstand. Eerst scoorde Nicolas Pépé, vervolgens maakte Reiss Nelson er 0-2 van. Folarin Balogun zorgde voor nummer drie. Arsenal heeft nu 12 punten, twee keer zoveel als Molde. Rapid Wien (3 punten) en Dundalk (0) spelen nog tegen elkaar.
AC Milan speelde in Frankrijk gelijk bij Lille, 1-1. Lille blijft daardoor leider met 8 punten, een meer dan de Italianen. Sparta Praag, dat Celtic versloeg (4-1), staat op 6. De Schotten hebben met 1 punt weinig in te brengen.
Leicester City
Samu Castillejo zette de Italianen meteen na rust op voorsprong. Jonathan Bamba maakte gelijk voor de Fransen. Sven Botman was basisspeler bij Lille.
Jamie Vardy schoot Leicester City naar de volgende ronde. De Engels international wachtte daar tegen Braga wel mee tot de 5e minuut van blessuretijd (3-3).
Het betekende de derde keer op de avond dat Leicester op gelijke hoogte kwam. Eerder scoorden Harvey Barnes en Luke Thomas voor de formatie van coach Brendan Rogers. In de eerste minuut van de extra tijd had de Braziliaan Fransérgio Braga nog op voorsprong gezet. De Portugezen staan tweede en hebben nog goede kansen op de volgende ronde.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - John van den Brom is de nieuwe trainer van FC Twente. De 58-jarige Amersfoorter ondertekent bij de Enschedeërs een contract tot het einde van dit seizoen. Van den Brom is de opvolger van Joseph Oosting, die anderhalve week geleden wegens teleurstellende resultaten werd ontslagen.
13 uur geledenNYON (ANP/RTR) - De Europese voetbalbond UEFA en de internationale spelersvakbond FIFPRO waarschuwen dat de overvolle speelkalender een kantelpunt heeft bereikt. Voorzitters Aleksander Ceferin (UEFA) en David Terrier (FIFPRO) doen dat maandag in een gezamenlijke verklaring, die volgt op kritiek van onder meer FC Barcelona en Paris Saint-Germain op de voetbalbonden van Spanje en Frankrijk.
15 uur geledenMÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Gerardo Seoane is niet langer de trainer van Borussia Mönchengladbach. De 46-jarige Zwitser werd maandag ontslagen. Borussia Mönchengladbach verloor zondag voor eigen publiek met 4-0 van Werder Bremen en heeft na drie speelronden pas 1 punt.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.
1 dag geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.
1 dag geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.
1 dag geleden