
Arrabal niet langer teammanager van voetballers Oranje
ZEIST (ANP) - Fernando Arrabal is niet langer de teammanager van Oranje. Hij vertrekt na 22 jaar bij voetbalbond KNVB. Arrabal volgde eind 2017 Hans Jorritsma op bij het Nederlands elftal.
"Met trots kijk ik terug op mijn carrière bij de KNVB, waar ik altijd met veel toewijding en plezier heb gewerkt. Het was een voorrecht om met zoveel fijne collega's, stafleden en spelers te mogen werken. Ik wens Oranje heel veel succes en blijf ze uiteraard volgen", zei Arrabal.
Voor zijn periode als teammanager van Oranje bekleedde hij dezelfde functie elf jaar bij Jong Oranje.
De KNVB hoopt op korte termijn een opvolger aan te wijzen.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond de rode kaart die zijn aanvaller Anis Hadj Moussa in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen (1-0) kreeg niet terecht. Dat zei hij na afloop in een interview met ESPN.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook de vierde competitiewedstrijd van dit seizoen gewonnen. De Rotterdammers hadden in De Kuip aan een doelpunt van Anis Hadj Moussa genoeg om sc Heerenveen te verslaan: 1-0. Beide teams speelden een deel van de tweede helft met tien man na rode kaarten voor Hadj Moussa (57e minuut) en Hristiyan Petrov (72e minuut). De tweede helft telde veertien minuten blessuretijd, onder meer omdat het broekje van scheidsrechter Robin Hensgens stuk was en hij in de kleedkamer een nieuwe moest halen.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft na het vertrek van trainer Joseph Oosting nog geen klinkend resultaat behaald. De Enschedese voetbalclub speelde zaterdagavond in de eigen Grolsch Veste met 2-2 gelijk tegen NAC Breda. FC Twente heeft 4 punten na vijf wedstrijden en staat op de veertiende plaats van de Eredivisie. NAC staat een plek lager.
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Peter Bosz had even nodig om op adem te komen na de spectaculaire wedstrijd tussen NEC en PSV in de Eredivisie (3-5). "Ik ben nog niet helemaal bijgekomen", sprak de trainer van PSV met een lach voor de camera van ESPN.
16 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de eerste competitiezege van het seizoen behaald. Het elftal van Melvin Boel won in de Adelaarshorst met 3-0 van FC Volendam. Go Ahead Eagles heeft nu 6 punten uit vijf wedstrijden. FC Volendam blijft op 4 punten staan en is de ongeslagen status kwijt.
16 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - PSV'er Joey Veerman was blij dat de uitwedstrijd tegen NEC (3-5) er zaterdagavond op zat. "Ik snap dat dit op tv er erg leuk uitziet, maar in het veld is dat helemaal niet zo. Dit had niets met voetbal te maken", vertelde de middenvelder aan ESPN.
16 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - PSV heeft in een vermakelijk en spectaculair duel afgerekend met NEC. De regerend landskampioen zegevierde in Nijmegen met 5-3. Beide elftallen hadden nog veel vaker kunnen scoren.
16 uur geleden