Arnhem hoopt op goede oplossing voor Vitesse
ARNHEM (ANP) - Arnhem hoopt dat voetbalclub Vitesse een goede oplossing vindt voor de problemen die woensdag zijn gerezen. En ook dat de Arnhemse club "een plan B" heeft, zegt wethouder Bob Roelofs (Arnhem Centraal), onder meer verantwoordelijk voor sportzaken in Arnhem. Arnhem en Vitesse zijn volgens hem nauw met elkaar verbonden.
De licentiecommissie van de KNVB haalde woensdagochtend een streep door de Amerikaanse overname van de Arnhemse voetbalclub. Kort daarna maakte de KNVB bekend dat Vitesse een boete van 100.000 euro moet betalen omdat de licentiecommissie niet goed geïnformeerd zou zijn.
Vitesse heeft woensdagmiddag volgens De Gelderlander een spoedoverleg belegd voor het voltallige personeel. Wethouder Roelofs is niet bij dat overleg of op een andere manier erbij betrokken, zegt zijn woordvoerder. "Vooralsnog is dit een zaak die Vitesse aangaat, waar de gemeente nu geen rol in speelt."
Meer uit Voetbal
TILBURG (ANP) - Willem II heeft in de Eredivisie een pijnlijke nederlaag geleden. De Tilburgers gingen in eigen stadion met 3-0 onderuit tegen Excelsior. Willem II blijft met 1 punt uit vier wedstrijden onderin de Eredivisie staan.
9 minuten geledenROME (ANP) - AS Roma heeft de sterke start in de Italiaanse voetbalcompetitie een vervolg gegeven tegen Atalanta. Het elftal van trainer Gian Piero Gasperini won met 2-1. AS Roma stond lange tijd achter en scoorde in de slotfase van de tweede helft twee keer.
22 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV heeft de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie gewonnen: 1-3. De titelverdediger uit Eindhoven maakte in een uitverkochte Johan Cruijff ArenA een einde aan een serie van vijf onderlinge duels zonder een zege op de club uit de hoofdstad.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd in de Eredivisie tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is op zaterdagavond door scheidsrechter Martin van den Kerkhof definitief gestaakt.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is na een hervatting voor een tweede keer stilgelegd.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Supporters van Ajax hebben vlak voor de thuiswedstrijd tegen PSV afscheid genomen van Mika Godts. De 21-jarige linksbuiten vertrok ruim twee weken geleden naar Paris Saint-Germain.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV begint om 20.00 uur met Lutsharel Geertruida aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De verdediger, gehuurd van RB Leipzig, maakt voor het eerst deel uit van de basisploeg van de kampioen uit Eindhoven. Hij krijgt de voorkeur boven Ryan Flamingo.
2 uur geleden