Arnhem hoopt op goede oplossing voor Vitesse
ARNHEM (ANP) - Arnhem hoopt dat voetbalclub Vitesse een goede oplossing vindt voor de problemen die woensdag zijn gerezen. En ook dat de Arnhemse club "een plan B" heeft, zegt wethouder Bob Roelofs (Arnhem Centraal), onder meer verantwoordelijk voor sportzaken in Arnhem. Arnhem en Vitesse zijn volgens hem nauw met elkaar verbonden.
De licentiecommissie van de KNVB haalde woensdagochtend een streep door de Amerikaanse overname van de Arnhemse voetbalclub. Kort daarna maakte de KNVB bekend dat Vitesse een boete van 100.000 euro moet betalen omdat de licentiecommissie niet goed geïnformeerd zou zijn.
Vitesse heeft woensdagmiddag volgens De Gelderlander een spoedoverleg belegd voor het voltallige personeel. Wethouder Roelofs is niet bij dat overleg of op een andere manier erbij betrokken, zegt zijn woordvoerder. "Vooralsnog is dit een zaak die Vitesse aangaat, waar de gemeente nu geen rol in speelt."
Meer uit Voetbal
OVIEDO (ANP) - Spanje heeft ook de derde wedstrijd in de groepsfase van de Nations League gewonnen. In Oviedo versloeg de Europees en wereldkampioen Tsjechië met 3-1.
6 uur geledenKEULEN (ANP) - Thijs Dallinga heeft tijdens een oefenwedstrijd van zijn ploeg 1. FC Köln een kruisbandblessure opgelopen. De aanvaller zal daardoor voor langere tijd niet inzetbaar zijn, meldde zijn Duitse werkgever.
8 uur geledenPORTO (ANP/AFP) - De Portugese international Bruno Fernandes heeft gezegd dat teamgenoot Cristiano Ronaldo voor altijd het grootste symbool van het Portugese nationale team is. De voetballer van Manchester United riep een dag voor de Nations League-wedstrijd tegen Noorwegen op tot eenheid, na tumultueuze dagen na het weglopen van Ronaldo uit de selectie.
8 uur geledenRIJEKA (ANP) - Engeland heeft de tweede overwinning op rij geboekt in de Nations League. De ploeg van bondscoach Thomas Tuchel overklaste Kroatië in eigen huis en won met 7-0. Bij rust bedroeg de marge al vier doelpunten.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn rentree gemaakt op het trainingsveld bij FC Barcelona. De 29-jarige middenvelder deelde zaterdag via Instagram een serie foto's van zichzelf op een veld bij het trainingscomplex van zijn club.
12 uur geledenBAČKA TOPOLA (ANP/AFP) - De persconferentie van bondscoach Heimir Hallgrímsson van Ierland in aanloop naar de tweede Nations League-wedstrijd tegen Israël is zaterdag vroegtijdig stilgelegd. Dat gebeurde na een beschuldiging van een Israëlische journalist aan het adres van bondscoach Hallgrímsson.
12 uur geledenZEIST (ANP) - De vele doelpunten die het Nederlands elftal tegenkrijgt, zijn binnen de selectie steeds meer een thema. Dat vertelde international Denzel Dumfries, een dag voor de ontmoeting met Servië in Eindhoven in de Nations League.
13 uur geleden