Arnhem hoopt op goede oplossing voor Vitesse
ARNHEM (ANP) - Arnhem hoopt dat voetbalclub Vitesse een goede oplossing vindt voor de problemen die woensdag zijn gerezen. En ook dat de Arnhemse club "een plan B" heeft, zegt wethouder Bob Roelofs (Arnhem Centraal), onder meer verantwoordelijk voor sportzaken in Arnhem. Arnhem en Vitesse zijn volgens hem nauw met elkaar verbonden.
De licentiecommissie van de KNVB haalde woensdagochtend een streep door de Amerikaanse overname van de Arnhemse voetbalclub. Kort daarna maakte de KNVB bekend dat Vitesse een boete van 100.000 euro moet betalen omdat de licentiecommissie niet goed geïnformeerd zou zijn.
Vitesse heeft woensdagmiddag volgens De Gelderlander een spoedoverleg belegd voor het voltallige personeel. Wethouder Roelofs is niet bij dat overleg of op een andere manier erbij betrokken, zegt zijn woordvoerder. "Vooralsnog is dit een zaak die Vitesse aangaat, waar de gemeente nu geen rol in speelt."
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Anthony Gordon verlaat Newcastle United voor FC Barcelona. De kampioen van Spanje betaalt volgens veel media maximaal 80 miljoen euro voor de aanvaller die zijn handtekening onder een vijfjarig contract heeft gezet.
34 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de Eredivisie Cup gewonnen. Ze versloegen in de finale Ajax in Eindhoven (3-0). Chimera Ripa, Fenna Kalma en Sisca Folkertsma maakten de doelpunten op de Herdgang in Eindhoven.
45 minuten geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van Clint Leemans. De naar de eerste divisie gedegradeerde club heeft besloten het contract van de verdediger niet te verlengen.
49 minuten geledenANTALYA (ANP) - De voetballers van Iran hebben een oefenwedstrijd tegen Gambia gewonnen (3-1). Aria Yousefi, Ramin Rezaeian en Mehdi Taremi maakten de doelpunten voor de WK-deelnemer in Antalya.
1 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Jurriën Timber is fit voor een basisplaats in de finale van de Champions League. Dat vertelde zijn trainer Mikel Arteta op een persconferentie in Boedapest, waar zaterdag de eindstrijd tegen Paris Saint-Germain op het programma staat. "Hij is fit en kan starten", zei de trainer die Arsenal dit seizoen naar de eerste landstitel sinds 2004 leidde.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema maakt zondag deel uit van de selectie van Manchester City voor de finale van de FA Cup tegen Brighton & Hove Albion. De Nederlandse spits raakte begin april geblesseerd en miste daardoor de twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk. Miedema maakt geen deel uit van de selectie van Oranje voor de twee komende WK-kwalificatieduels met Ierland (5 juni) en Polen (9 juni).
6 uur geledenWASHINGTON (ANP/DPA) - De Verenigde Staten, Canada en Mexico nemen bij het wereldkampioenschap voetbal maatregelen vanwege de uitbraak van ebola in Centraal-Afrika. Dat heeft de Amerikaanse regering namens de drie organiserende landen aangekondigd.
7 uur geleden