Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arnhem hoopt op goede oplossing voor Vitesse

Arnhem hoopt op goede oplossing voor Vitesse

ARNHEM (ANP) - Arnhem hoopt dat voetbalclub Vitesse een goede oplossing vindt voor de problemen die woensdag zijn gerezen. En ook dat de Arnhemse club "een plan B" heeft, zegt wethouder Bob Roelofs (Arnhem Centraal), onder meer verantwoordelijk voor sportzaken in Arnhem. Arnhem en Vitesse zijn volgens hem nauw met elkaar verbonden.

De licentiecommissie van de KNVB haalde woensdagochtend een streep door de Amerikaanse overname van de Arnhemse voetbalclub. Kort daarna maakte de KNVB bekend dat Vitesse een boete van 100.000 euro moet betalen omdat de licentiecommissie niet goed geïnformeerd zou zijn.

Vitesse heeft woensdagmiddag volgens De Gelderlander een spoedoverleg belegd voor het voltallige personeel. Wethouder Roelofs is niet bij dat overleg of op een andere manier erbij betrokken, zegt zijn woordvoerder. "Vooralsnog is dit een zaak die Vitesse aangaat, waar de gemeente nu geen rol in speelt."

Meer uit Voetbal

Malen en Rensch spelen met AS Roma gelijk bij Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - AS Roma heeft een punt overgehouden aan het eerste duel in het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Gian Piero Gasperini speelde in Istanbul gelijk bij Fenerbahçe, dat voor het eerst sinds achttien jaar weer meedoet aan het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams. Het werd 1-1.

15 minuten geleden
PSV speelt bij start Champions League teleurstellend gelijk

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het hoofdtoernooi van de Champions League vrij teleurstellend begonnen. De Eindhovenaren wisten voor eigen publiek niet te winnen van Sjachtar Donetsk, de kampioen van Oekraïne: 1-1. Gleiker Mendoza zette Sjachtar in de blessuretijd van de eerste helft op voorsprong, Sergiño Dest maakte in de beginfase van de tweede helft gelijk.

17 minuten geleden
Reuters: voldoende steun Infantino om voorzitter FIFA te blijven

ZÜRICH (ANP/RTR) - Gianni Infantino kan rekenen op voldoende stemmen om voorzitter van wereldvoetbalbond FIFA te blijven. Tegenstanders overwegen nu hun strategie te wijzigen om zijn macht in te perken. Dat meldt persbureau Reuters op basis van diverse bronnen.

2 uur geleden
Kostić vervangt bij PSV geschorste Mauro, ook basisplaats Wanner

EINDHOVEN (ANP) - Filip Kostić neemt in de Champions League-wedstrijd van PSV tegen Sjachtar Donetsk de plaats in van de geschorste Mauro Júnior. De 33-jarige Serviër speelt vanaf 18.45 uur in het Philips Stadion als linkervleugelverdediger.

2 uur geleden
AZ mist middenvelder Smit ook in thuiswedstrijd tegen Willem II

ALKMAAR (ANP) - Koploper AZ kan vrijdag in de thuiswedstrijd tegen Willem II nog niet beschikken over Kees Smit. De 20-jarige middenvelder is nog niet hersteld van een lichte blessure, meldt de Alkmaarse club.

4 uur geleden
Voorzitter Marokkaanse voetbalbond: WK-finale in buurt Casablanca

RABAT (ANP/RTR) - De finale van het wereldkampioenschap voetbal is in 2030 in de buurt van de Marokkaanse stad Casablanca. Dat meldt het Spaanse persbureau EFE op basis van uitspraken van de voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond.

4 uur geleden
Ziyech vervolgt voetballoopbaan bij Braziliaanse club Botafogo

RIO DE JANEIRO (ANP) - Hakim Ziyech zet zijn voetballoopbaan voort in Brazilië. De 33-jarige Marokkaanse middenvelder bereikte donderdag een akkoord met Botafogo over een contract tot het einde van 2028.

5 uur geleden