Arnesen gaat in de winter de transfermarkt op
ROTTERDAM (ANP) - Frank Arnesen is geen fan van de winterse transferperiode, maar de nieuwe technisch directeur van Feyenoord gaat die periode wel aangrijpen om zijn eerste resultaten te behalen. De 63-jarige Deen, die halverwege januari officieel begint in Rotterdam, weet dat trainer Dick Advocaat graag een paar nieuwe spelers wil hebben.
"We weten welke plekken we moeten invullen. Ik heb al met Dick gesproken, dat weet je waar het al snel over gaat: hoeveel spelers hij wil hebben", zei Arnesen met een knipoog. De Deen werkte 25 jaar geleden bij PSV al met de Haagse trainer. "Dick is 72 jaar, maar nog steeds enorm gretig. Daar houd ik van", aldus Arnesen, die strompelend de perskamer van De Kuip binnenkwam, het gevolg van een operatie aan een knie. "Zodra m'n knie weer goed is, ga ik in januari aan de slag."
De komende weken blijft Sjaak Troost op interim-basis de rol van technisch directeur vervullen. Troost keert daarna weer terug als lid van de raad van commissarissen.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
9 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
11 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
13 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
14 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
21 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
21 uur geleden