Arnesen gaat in de winter de transfermarkt op
ROTTERDAM (ANP) - Frank Arnesen is geen fan van de winterse transferperiode, maar de nieuwe technisch directeur van Feyenoord gaat die periode wel aangrijpen om zijn eerste resultaten te behalen. De 63-jarige Deen, die halverwege januari officieel begint in Rotterdam, weet dat trainer Dick Advocaat graag een paar nieuwe spelers wil hebben.
"We weten welke plekken we moeten invullen. Ik heb al met Dick gesproken, dat weet je waar het al snel over gaat: hoeveel spelers hij wil hebben", zei Arnesen met een knipoog. De Deen werkte 25 jaar geleden bij PSV al met de Haagse trainer. "Dick is 72 jaar, maar nog steeds enorm gretig. Daar houd ik van", aldus Arnesen, die strompelend de perskamer van De Kuip binnenkwam, het gevolg van een operatie aan een knie. "Zodra m'n knie weer goed is, ga ik in januari aan de slag."
De komende weken blijft Sjaak Troost op interim-basis de rol van technisch directeur vervullen. Troost keert daarna weer terug als lid van de raad van commissarissen.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.
20 minuten geledenKINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.
44 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.
1 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft algemeen directeur Rob Toussaint weggestuurd. Dat besluit is genomen na de degradatie van de club naar de eerste divisie.
1 uur geledenWENEN (ANP) - Gernot Trauner is niet opgeroepen voor de Oostenrijkse selectie voor het wereldkampioenschap voetbal. De centrale verdediger van Feyenoord keerde in april na bijna een jaar terug na een zware blessure aan zijn achillespees. Wel staat Trauner nog op een lijst van zestien door bondscoach Ralf Rangnick aangewezen reserves. De Feyenoorder was van de partij op het EK in 2024 toen Oostenrijk Nederland versloeg in de groepsfase.
2 uur geledenZAGREB (ANP) - Kroatië reist met PSV-aanvaller Ivan Perisic en Ajax-verdediger Josip Sutalo af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De verliezend finalist van het WK van 2018 treft in de groepsfase Engeland, Panama en Ghana.
2 uur geledenPRAIA (ANP) - Kaapverdië reist af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico met zes in Nederland geboren spelers. De Afrikaanse eilandengroep debuteert op het WK in een groep met Spanje, Uruguay en Saudi-Arabië.
3 uur geleden