Arnesen gaat in de winter de transfermarkt op
ROTTERDAM (ANP) - Frank Arnesen is geen fan van de winterse transferperiode, maar de nieuwe technisch directeur van Feyenoord gaat die periode wel aangrijpen om zijn eerste resultaten te behalen. De 63-jarige Deen, die halverwege januari officieel begint in Rotterdam, weet dat trainer Dick Advocaat graag een paar nieuwe spelers wil hebben.
"We weten welke plekken we moeten invullen. Ik heb al met Dick gesproken, dat weet je waar het al snel over gaat: hoeveel spelers hij wil hebben", zei Arnesen met een knipoog. De Deen werkte 25 jaar geleden bij PSV al met de Haagse trainer. "Dick is 72 jaar, maar nog steeds enorm gretig. Daar houd ik van", aldus Arnesen, die strompelend de perskamer van De Kuip binnenkwam, het gevolg van een operatie aan een knie. "Zodra m'n knie weer goed is, ga ik in januari aan de slag."
De komende weken blijft Sjaak Troost op interim-basis de rol van technisch directeur vervullen. Troost keert daarna weer terug als lid van de raad van commissarissen.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de Portugese middenvelder Bernardo Silva transfervrij vastgelegd. De 109-voudig international komt over van Manchester City en heeft voor twee seizoenen getekend bij de 'Koninklijke'.
4 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP) - Oostenrijk is moeizaam aan het wereldkampioenschap voetbal begonnen. Het elftal van bondscoach Ralf Rangnick, die vorige week zijn contract verlengde tot en met het Europees kampioenschap van 2028, won in de groepsfase met 3-1 van Jordanië. Voor Jordanië is het de eerste deelname aan de mondiale titelstrijd.
8 uur geledenHOUSTON (ANP) - Zweden kijkt met vertrouwen uit naar de ontmoeting met het Nederlands elftal van zaterdag op het wereldkampioenschap voetbal. In amper negen maanden tijd heeft cynisme bij de Scandinaviërs plaatsgemaakt voor hoop en enthousiasme. Bondscoach Graham Potter verving in oktober de ontslagen Jon Dahl Tomasson, bereikte via een zijdeur alsnog het WK en vertrouwt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico op zijn twee topspitsen uit de Premier League: Viktor Gyökeres van Arsenal en Alexander Isak van Liverpool.
9 uur geledenKANSAS CITY (ANP/DPA) - Lionel Messi (38) kan amper bevatten hoe goed hij aan het WK voetbal is begonnen. "Als kind had ik me nooit kunnen voorstellen wat ik allemaal zou gaan meemaken", zei Messi na afloop van Argentinië - Algerije (3-0) in de mixed zone van het Kansas City Stadium.
10 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Het emotioneerde de Argentijnse bondscoach Lionel Scaloni om naar Lionel Messi te kijken. "Messi is 38 jaar. Het is moeilijk uit te leggen. Het emotioneert. Het is ongelooflijk", zei Scaloni na de 3-0-overwinning van Argentinië op Algerije waarin Messi drie keer scoorde.
10 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Lionel Messi (38) is zijn zesde en laatste WK voetbal sensationeel begonnen. Twintig jaar na zijn WK-debuut in Duitsland maakte de superster alle doelpunten voor Argentinië in de met 3-0 gewonnen eerste groepswedstrijd tegen Algerije. Het uitverkochte Kansas City Stadium juichte Messi massaal toe tijdens de eerste passen van zijn 'Last Dance' in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
12 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Lionel Messi is gedeeld topscorer aller tijden op het wereldkampioenschap voetbal. De 38-jarige Argentijn maakte in de groepswedstrijd tegen Algerije in Kansas City drie doelpunten, een voor de rust en twee erna.
12 uur geleden