Arnautovic vindt onderdak bij Bologna
BOLOGNA (ANP) - Marko Arnautovic verlaat China en verhuist naar Italië. De 32-jarige Oostenrijkse international, in het verleden onder meer actief bij FC Twente, heeft onderdak gevonden bij Bologna. De Italiaanse voetbalclub maakte zondag bekend met Shanghai Port, waar Arnautovic twee seizoen speelde, overeenstemming te hebben bereikt over de transfer. De afkoopsom bedraagt volgens de Italiaanse media ongeveer 3 miljoen euro. Over de duur van de verbintenis zei Bologna nog niets.
Arnautovic kwam in 2006 naar Nederland om te gaan spelen in het opleidingsteam van FC Twente en Heracles Almelo. Een jaar later maakte de tweebenige, 1,92 meter lange aanvaller als zeventienjarige zijn debuut in de hoofdmacht van Twente. Na een korte periode bij Internazionale kwam de Oostenrijker, vaak omschreven als grillig, moeilijk en ook wel gestoord, uit voor voor Werder Bremen, Stoke City en West Ham United uit. In 2019 ging hij naar China.
Bij Bologna staan ook de Nederlanders Stefano Denswill, Mitchell Dijks, Jerdy Schouten en sinds kort Sydney van Hooijdonk onder contract.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een kansloze nederlaag geleden tegen Internazionale (0-3) in de Champions League. De koploper van de Eredivisie kwam technisch, tactisch en fysiek zwaar tekort tegen de huidige nummer 2 van de Serie A.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een nieuwe tegenslag ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick keek in de Champions League-ontmoeting met AS Roma halverwege nog tegen een ruime achterstand aan, maar won door drie doelpunten in de tweede helft alsnog: 3-2.
7 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook de vierde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique liet Villarreal, de huidige nummer 9 uit Spanje, kansloos: 0-6.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn voetbalcarrière. De international van Oranje speelde tegen Aston Villa in de Champions League zijn driehonderdste wedstrijd in het shirt van FC Barcelona. Coach Hansi Flick liet de middenvelder in de 70e minuut invallen in Camp Nou voor Pedri. FC Barcelona leidde op dat moment met 3-0.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is na 70 minuten even onderbroken geweest toen er vuurwerk op het veld terechtkwam. Een van de fakkels belandde in de buurt van doelman Josep Martínez van de bezoekers. Internazionale leidde met 3-0.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Vlak voor aanvang van het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is een moment stilte gehouden voor Jesús de Miguel, de Spaanse aanvaller van CD Tenerife die is overleden aan de gevolgen van een harde botsing maandag met de doelman van FC Andorra. Bijna alle toeschouwers in De Kuip gingen even staan en het was muisstil.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.
10 uur geleden