Arminia Bielefeld officieel gepromoveerd naar Bundesliga
BIELEFELD (ANP) - Arminia Bielefeld keert komend seizoen terug in de Bundesliga. De koploper van de tweede Bundesliga is als eerste ploeg zeker van promotie na de remise van nummer 2 Hamburger SV thuis tegen VfL Osnabrück (1-1). Met een voorsprong van zeven punten kan Bielefeld niet meer onder HSV eindigen.
Nummer 3 VfB Stuttgart speelt woensdag thuis tegen SV Sandhausen. Bij winst neemt Stuttgart de tweede plek van HSV over, met een marge van één punt. Beide promotiekandidaten hebben dan nog twee competitieduels te gaan. De eerste twee plaatsen zich voor de Bundesliga, de nummer 3 speelt nog in een play-off om promotie/degradatie.
Bielefeld won maandag in eigen stadion zonder problemen van Dynamo Dresden: 4-0. Arminia degradeerde in 2009 uit de Bundesliga. Nadien speelde de club zelfs drie seizoenen op het derde niveau van Duitsland.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.
1 uur geledenVELSEN (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Telstar en FC Twente is geëindigd in 1-1. Door het gelijkspel is Twente, dat nu zevende staat, op de ranglijst ingehaald door AZ. Telstar blijft 17e met 18 punten.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor komende week een kort trainingskamp in het buitenland belegd. Trainer Robin van Persie wil aanwinst Raheem Sterling met zijn selectie laten trainen en leuke dingen met zijn spelers doen.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat hij voorlopig geen beroep kan doen op Oussama Targhalline. "We laten nog allerlei testen uitvoeren", zei hij na een nipte zege op Go Ahead Eagles. "Maar dit ziet er niet goed uit. We zijn hem wel even kwijt."
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het thuisduel met Go Ahead Eagles met veel moeite gewonnen (1-0). De ingevallen Casper Tengstedt benutte in blessuretijd een strafschop, nadat Evert Linthorst een lichte overtreding op hem had gemaakt.
4 uur geleden