Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Armin van Buuren en Chef'Special warmen Oranjefans op met EK-lied

Armin van Buuren en Chef'Special warmen Oranjefans op met EK-lied

HAMBURG (ANP) - Armin van Buuren en Chef'Special hebben zondagochtend met hun speciale EK-lied Larger Than Life de menigte op het fanplein in Hamburg opgewarmd voor de mars door de stad en de eerste groepswedstrijd van Oranje.

"Wij hebben mad veel respect voor jullie allemaal", zei zanger Joshua Nolet. "Jullie zijn de vroege vogels, jullie zijn het Oranjelegioen, door jullie worden we kampioen." Het Nederlands elftal trapt om 15.00 uur af tegen Polen in het Volksparkstadion.

Rond 08.45 uur gingen de hekken van het fanplein open. Ondanks de lichte regen stroomden bij de opening al honderden fans het plein op. Al snel waren dat er enkele duizenden. "Wij waren echt bang dat er drie man en een paardenkop zouden staan, maar dat bleek niet zo te zijn", zegt Armin van Buuren tegen het ANP. De twee waren gevraagd om het publiek om 09.30 uur op te warmen met hun EK-nummer Larger Than Life.

Het vroege tijdstip was voor de dj ongebruikelijk. "Het was inderdaad een beetje vroeg. Normaal ben ik dat natuurlijk ook niet gewend, het is eerder 21.30 uur 's avonds." Volgens Van Buuren had het vroege tijdstip te maken met de autoriteiten die mensen vroeg en veilig naar het Volksparkstadion willen laten gaan. Nederland begint daar om 15.00 uur aan de eerste groepswedstrijd tegen Polen. "Het was dat of niks, dus dan maar dat." De dj volgt de wedstrijd zelf in het stadion. Hij verwacht een 3-1 overwinning voor Oranje.

Meer uit Binnenland

Twintigers slachtoffers fatale ongeluk na achtervolging Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft de identiteit van de vier inzittenden van het fatale ongeluk na een korte politieachtervolging donderdag in Den Haag bekendgemaakt. Allen komen uit Den Haag. De bestuurder was een 24-jarige man, hij overleed. Ook overleden twee vrouwen van 21 en 20 jaar. Een 21-jarige vrouw raakte gewond.

1 uur geleden
OM in beroep tegen moeder die dochters mishandelde

ARNHEM (ANP) - Het Openbaar Ministerie gaat in hoger beroep tegen de straf die een moeder uit Apeldoorn kreeg voor het ruim twintig jaar mishandelen van haar vier dochters. Het OM had tien jaar cel geƫist, de rechtbank gaf haar maandag tien maanden cel.

3 uur geleden
NPO zendt ook zonder Nederlandse deelname songfestival uit

HILVERSUM (ANP) - De NPO zendt in mei het Eurovisie Songfestival uit op NPO 1, ook nu omroep AVROTROS heeft besloten om in 2026 niet deel te nemen aan de editie in Wenen. Dat meldt de NPO vrijdag.

3 uur geleden
Rotterdammer (78) vast voor seksueel misbruik Filipijnse kinderen

ROTTERDAM (ANP) - De politie heeft deze week een 78-jarige man in Rotterdam opgepakt op verdenking van seksueel misbruik van kinderen in de Filipijnen en het livestreamen daarvan. Hij had volgens het Openbaar Ministerie contact met een Filipijnse vrouw die de livestreams voor hem regelde. De Filipijnse politie arresteerde haar in oktober en bevrijdde toen vier kinderen uit de misbruiksituatie.

4 uur geleden
Greenpeace en Frisse Wind doen aangifte tegen Tata Steel

IJMUIDEN (ANP) - Greenpeace en stichting Frisse Wind doen vrijdag bij het Openbaar Ministerie aangifte tegen Tata Steel, laten de organisaties weten. Volgens een recent verslag van de omgevingsdienst is vorig jaar een hogere uitstoot van bepaalde stoffen gemeten door het staalbedrijf in IJmuiden.

6 uur geleden
SWOV: aantal verkeersdoden neemt komende jaren flink toe

DEN HAAG (ANP) - Als het huidige beleid wordt voortgezet, stijgt het aantal verkeersslachtoffers de komende decennia sterk. Het verwachte aantal verkeersdoden ligt in 2040 dan tussen de 720 en 760, tegenover 675 in 2024. Dat staat in een rapport van het Instituut voor Wetenschappelijk Onderzoek Verkeersveiligheid (SWOV).

7 uur geleden
NPO respecteert besluit AVROTROS om songfestival te mijden

HILVERSUM (ANP) - De NPO respecteert het besluit van AVROTROS om in 2026 niet deel te nemen aan het Eurovisie Songfestival in Wenen. Dat laat een woordvoerder donderdagavond weten. "We onderzoeken op dit moment de mogelijkheden om het Eurovisie Songfestival alsnog bij de Nederlandse kijkers te brengen en hopen daar snel op terug te komen", meldt de NPO.

20 uur geleden