Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Armeense aanvaller Adamyan scoort tweemaal voor Club Brugge

Armeense aanvaller Adamyan scoort tweemaal voor Club Brugge

OOSTENDE (ANP) - Sargis Adamyan heeft Club Brugge aan een uitzege op Oostende geholpen. De Armeense aanvaller had met twee doelpunten een groot aandeel in de vijfde competitiezege op rij van zijn ploeg (1-3).

Adamyan maakte de eerste twee doelpunten van Club Brugge. Frederik Jäkel tekende voor de gelijkmaker van Oostende (1-1). De wedstrijd verloor veel aan spanning toen Kjell Scherpen, de Nederlandse doelman van de thuisploeg, een inzet van Andreas Skov Olsen in eigen doel werkte (1-3).

Club Brugge nam Adamyan eind januari op huurbasis over van Hoffenheim. Alfred Schreuder, de trainer van de Belgische topclub, leerde de Armeense aanvaller kennen toen hij voor de Duitse ploeg werkte. Schreuder liet Noa Lang op de bank beginnen. De aanvaller liet onlangs zijn onvrede blijken toen zijn Nederlandse trainer hem had gewisseld. Lang mocht in de 80e minuut invallen voor Adamyan. Bas Dost en Ruud Vormer bleven de hele wedstrijd op de bank.

Club Brugge blijft de nummer 2 van de Belgische competitie, met een achterstand van 7 punten op Union. De koploper won vrijdag al het uitduel met Leuven (1-4).

Meer uit Voetbal

Southampton wil door met coach Eckert ondanks spionageschandaal

SOUTHAMPTON (ANP/AFP) - Voetbalclub Southampton houdt vast aan de Duitse trainer Tonda Eckert ondanks zijn rol in het spionageschandaal, dat de club een plek kostte in de finale van de play-offs voor promotie naar de Premier League. "Ik vind dat hij een tweede kans verdient en zal hem die geven. Ik steun hem volledig, omdat ik hem een supergetalenteerde coach vind", zegt de Servische clubeigenaar Dragan Šolak in een interview met de BBC.

1 uur geleden
Verdediger Luckassen alsnog met Ghana mee naar WK

CARDIFF (ANP) - Verdediger Derrick Luckassen is op het laatste moment toegevoegd aan de WK-selectie van Ghana. De 30-jarige geboren Amsterdammer was niet opgenomen in de voorselectie, maar is na een blessure vlak voor de deadline opgenomen in de definitieve groep van 26 spelers. Alexander Djiku van Spartak Moskou raakte afgelopen weekend geblesseerd op de training.

3 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië verliest van Oostenrijk

WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.

13 uur geleden
Saudische club Al Ettifaq neemt afscheid van Wijnaldum

DAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.

13 uur geleden
Turks voetbalelftal boekt oefenzege op Noord-Macedonië

ISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.

14 uur geleden
Oranje-opponent Zweden onderuit in oefenduel met Noorwegen

OSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.

15 uur geleden
Depay wil aflopend contract bij Corinthians graag verlengen

ZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.

16 uur geleden