Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Armeense aanvaller Adamyan scoort tweemaal voor Club Brugge

Armeense aanvaller Adamyan scoort tweemaal voor Club Brugge

OOSTENDE (ANP) - Sargis Adamyan heeft Club Brugge aan een uitzege op Oostende geholpen. De Armeense aanvaller had met twee doelpunten een groot aandeel in de vijfde competitiezege op rij van zijn ploeg (1-3).

Adamyan maakte de eerste twee doelpunten van Club Brugge. Frederik Jäkel tekende voor de gelijkmaker van Oostende (1-1). De wedstrijd verloor veel aan spanning toen Kjell Scherpen, de Nederlandse doelman van de thuisploeg, een inzet van Andreas Skov Olsen in eigen doel werkte (1-3).

Club Brugge nam Adamyan eind januari op huurbasis over van Hoffenheim. Alfred Schreuder, de trainer van de Belgische topclub, leerde de Armeense aanvaller kennen toen hij voor de Duitse ploeg werkte. Schreuder liet Noa Lang op de bank beginnen. De aanvaller liet onlangs zijn onvrede blijken toen zijn Nederlandse trainer hem had gewisseld. Lang mocht in de 80e minuut invallen voor Adamyan. Bas Dost en Ruud Vormer bleven de hele wedstrijd op de bank.

Club Brugge blijft de nummer 2 van de Belgische competitie, met een achterstand van 7 punten op Union. De koploper won vrijdag al het uitduel met Leuven (1-4).

Meer uit Voetbal

Van Persie verrast door vertrek van algemeen directeur Te Kloese

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.

3 uur geleden
De Ligt werkt vijftig dagen voor WK op trainingsveld aan herstel

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

7 uur geleden
Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

20 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

22 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

22 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

1 dag geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

1 dag geleden