
Armeense aanvaller Adamyan scoort tweemaal voor Club Brugge
OOSTENDE (ANP) - Sargis Adamyan heeft Club Brugge aan een uitzege op Oostende geholpen. De Armeense aanvaller had met twee doelpunten een groot aandeel in de vijfde competitiezege op rij van zijn ploeg (1-3).
Adamyan maakte de eerste twee doelpunten van Club Brugge. Frederik Jäkel tekende voor de gelijkmaker van Oostende (1-1). De wedstrijd verloor veel aan spanning toen Kjell Scherpen, de Nederlandse doelman van de thuisploeg, een inzet van Andreas Skov Olsen in eigen doel werkte (1-3).
Club Brugge nam Adamyan eind januari op huurbasis over van Hoffenheim. Alfred Schreuder, de trainer van de Belgische topclub, leerde de Armeense aanvaller kennen toen hij voor de Duitse ploeg werkte. Schreuder liet Noa Lang op de bank beginnen. De aanvaller liet onlangs zijn onvrede blijken toen zijn Nederlandse trainer hem had gewisseld. Lang mocht in de 80e minuut invallen voor Adamyan. Bas Dost en Ruud Vormer bleven de hele wedstrijd op de bank.
Club Brugge blijft de nummer 2 van de Belgische competitie, met een achterstand van 7 punten op Union. De koploper won vrijdag al het uitduel met Leuven (1-4).
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - West Ham United heeft woensdagavond de Conference League gewonnen. De Engelse club van de Schotse trainer David Moyes versloeg in de finale in Praag het Italiaanse Fiorentina. De beslissende treffer (2-1) viel in de 90e minuut en werd gemaakt door Jarrod Bowen.
1 uur geledenPRAAG (ANP) - Aanvoerder Cristiano Biraghi van Fiorentina is tijdens de finale van de Conference League in Praag tegen West Ham United geraakt door een uit het publiek gegooid voorwerp. Hij liep daardoor een bloedende wond aan de achterkant van zijn hoofd op. Dat gebeurde bij het nemen van een hoekschop.
2 uur geledenMIAMI (ANP) - Lionel Messi heeft bevestigd dat hij voor Inter Miami gaat voetballen. "Ik heb besloten dat ik naar Miami ga", zegt hij in de Spaanse kranten Diario Sport en Mundo Deportivo. "De deal is nog niet voor 100 procent afgerond. Maar we hebben besloten dat we daar onze weg vervolgen."
2 uur geledenPRAAG (ANP) - Sofyan Amrabat begint om 21.00 uur met Fiorentina aan de finale van de Conference League tegen West Ham United. De middenvelder, geboren in Huizen, is vastbesloten om met een prijs afscheid te nemen van het seizoen.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Michel Breuer keert komend seizoen terug bij Excelsior. De voormalige verdediger gaat als assistent van hoofdtrainer Marinus Dijkhuizen aan de slag bij het eerste elftal.
5 uur geledenZÜRICH (ANP/DPA) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft ten onrechte beweerd dat het WK in Qatar klimaatneutraal was. Dit is de conclusie van de Zwitserse Integriteitscommissie (SLK), die klachten uit meerdere landen gegrond acht.
5 uur geledenROME (ANP) - AS Roma moet Tammy Abraham lang missen. De 25-jarige spits is aan de kruisband van zijn linkerknie geopereerd. Hij moet lang revalideren.
6 uur geleden