Armeense aanvaller Adamyan scoort tweemaal voor Club Brugge
OOSTENDE (ANP) - Sargis Adamyan heeft Club Brugge aan een uitzege op Oostende geholpen. De Armeense aanvaller had met twee doelpunten een groot aandeel in de vijfde competitiezege op rij van zijn ploeg (1-3).
Adamyan maakte de eerste twee doelpunten van Club Brugge. Frederik Jäkel tekende voor de gelijkmaker van Oostende (1-1). De wedstrijd verloor veel aan spanning toen Kjell Scherpen, de Nederlandse doelman van de thuisploeg, een inzet van Andreas Skov Olsen in eigen doel werkte (1-3).
Club Brugge nam Adamyan eind januari op huurbasis over van Hoffenheim. Alfred Schreuder, de trainer van de Belgische topclub, leerde de Armeense aanvaller kennen toen hij voor de Duitse ploeg werkte. Schreuder liet Noa Lang op de bank beginnen. De aanvaller liet onlangs zijn onvrede blijken toen zijn Nederlandse trainer hem had gewisseld. Lang mocht in de 80e minuut invallen voor Adamyan. Bas Dost en Ruud Vormer bleven de hele wedstrijd op de bank.
Club Brugge blijft de nummer 2 van de Belgische competitie, met een achterstand van 7 punten op Union. De koploper won vrijdag al het uitduel met Leuven (1-4).
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
1 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
4 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
4 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
5 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
6 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
6 uur geleden