Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arjen Lubach stopt met De Avondshow en vertrekt bij VPRO

Arjen Lubach stopt met De Avondshow en vertrekt bij VPRO

HILVERSUM (ANP) - Arjen Lubach stopt met De Avondshow met Arjen Lubach. Dat meldt de VPRO donderdag. Lubach en het team maken na drie jaar nog één seizoen van het satirische nieuwsprogramma. De presentator meldt in een persbericht dat er na het laatste seizoen van De Avondshow een einde komt aan zijn samenwerking met de VPRO.

"Tien jaar lang kregen wij alle ruimte en kansen om satirische televisie te maken voor de VPRO. Ik ben de VPRO daar onmetelijk dankbaar voor. Het contact met alle VPRO'ers heb ik altijd als zeer prettig ervaren, zowel zakelijk als persoonlijk. Toch is het soms tijd voor nieuwe avonturen en komt er nu een einde aan onze samenwerking. Maar niet getreurd: komische televisie maken zit in mijn bloed, dus Nederland is nog niet van ons af", zegt Lubach.

De VPRO zegt Lubach dankbaar te zijn voor de afgelopen tien jaar, waarin hij eerst wekelijks het programma Zondag met Lubach maakte en sinds 2022 het dagelijkse De Avondshow met Arjen Lubach. Hoofdredacteur Willem van Zeeland zegt dat Lubach en zijn team "klassieke televisie" hebben gemaakt voor de omroep. "Het maakte hem tot een belangrijke stem in Nederland en hij wist met zijn scherpzinnige humor miljoenen mensen te bereiken."

In 2016 won Lubach de Zilveren Nipkowschijf voor het programma Zondag met Lubach. In 2017 kreeg het programma ook de Gouden Televizier-Ring. Het laatste seizoen van De Avondshow met Arjen Lubach is vanaf maandag 2 september te zien op NPO 1.

Meer uit Binnenland

Nederlandse kapitein Madleen naar vliegveld voor uitzetting

JERUSALEM (ANP) - De Nederlander Mark van Rennes, kapitein van het schip Madleen, is samen met vijf andere activisten onderweg naar een vliegveld in Israël. Ze worden donderdag of vrijdagochtend vroeg uitgezet, meldt de Arabisch-Israëlische mensenrechtenorganisatie Adalah.

55 minuten geleden
Amsterdam stopt direct met beboeten dakloze buitenslapers

AMSTERDAM (ANP) - Dak- en thuislozen die in Amsterdam buiten slapen, worden daarvoor niet meer beboet. In een brief aan de gemeenteraad schrijft burgemeester Femke Halsema er per direct mee te stoppen, omdat het volgens haar "niet daadwerkelijk helpt".

56 minuten geleden
Oplichter Palm Invest maakt afspraken met OM

ZWOLLE (ANP) - De 56-jarige Remco V., eerder veroordeeld voor oplichting van miljoenen euro's in de zaak rond Palm Invest, heeft met het Openbaar Ministerie zogenoemde procesafspraken gemaakt. In ruil voor een strafeis van twee jaar cel, waarvan de helft voorwaardelijk, voert zijn advocaat geen verweer tegen de oplichting.

1 uur geleden
Minderjarige deed valse melding van wapen bij school Barneveld

BARNEVELD (ANP) - De politie heeft een minderjarige verdachte aangehouden voor het doen van een valse melding van een dreigende situatie met een pistool bij middelbare school De Meerwaarde in Barneveld. Vanwege de melding rond 10.00 uur schaalde de politie groot op met onder meer specialistische teams van de Dienst Speciale Interventies en een politiehelikopter. De school aan de Rietberglaan werd ontruimd.

1 uur geleden
Festivals zetten speciale bussen in tijdens NS-staking

HILVARENBEEK (ANP) - Best Kept Secret en Oerol zetten allebei speciale pendelbussen in voor bezoekers van de festivals die vrijdag beginnen. Best Kept Secret in Hilvarenbeek laat bussen rijden vanaf de NS-stations in Oss, Breda en Zaltbommel.

2 uur geleden
Hoogleraar: zet je schrap voor digitale dreiging bij NAVO-top

DEN HAAG (ANP) - Nederland moet zich schrap zetten voor digitale dreiging tijdens de NAVO-top. Dat zegt Paul Ducheine, hoogleraar Cyber Warfare aan de Nederlandse Defensie Academie. Hoewel volgens hem niet valt te voorspellen of er iets gebeurt tijdens de top eind juni, adviseert hij organisaties zich goed voor te bereiden op mogelijke aanvallen.

2 uur geleden
Ziekenhuis AVL: waar mogelijk telefonische afspraken bij NAVO-top

AMSTERDAM (ANP) - Het Antoni van Leeuwenhoek doet in de dagen rondom de NAVO-top "waar mogelijk" poliafspraken telefonisch. Wegafsluitingen hebben impact op de bereikbaarheid van het ziekenhuis in Amsterdam. "We verwachten dat onze zorg zo veel mogelijk door kan gaan zoals normaal", laat het AVL weten. Medewerkers die mogelijk niet op tijd op hun werk kunnen komen door de verkeershinder kunnen overnachten in het ziekenhuis.

3 uur geleden