
Arina Sabalenka test positief op coronavirus
INDIAN WELLS (ANP) - De nummer twee van de wereld, Arina Sabalenka, komt niet in actie op Indian Wells omdat de 23-jarige tennisster uit Belarus positief heeft getest op corona. "Helaas heb ik positief getest bij Indian Wells en kan ik niet meedoen", schreef Sabalenka zaterdag (lokale tijd) op Instagram.
Sabalenka, die vorige maand verloor van de Canadese tiener Leylah Fernandez in de halve finale van de US Open, was de hoogstgeplaatste speelster in Indian Wells nadat Ash Barty, de nummer één van de wereld, zich had teruggetrokken.
"Ik ben in quarantaine gegaan en ik zal hier blijven totdat ik ben goedgekeurd door de artsen en gezondheidsfunctionarissen. Tot nu toe gaat het goed met me, maar ik vind het erg jammer dat ik dit jaar niet kan spelen."
Novak Djokovic
De afwezigheid van Sabalenka is een nieuwe klap voor het toernooi dat wordt gespeeld van 4 tot en met 17 oktober. Novak Djokovic, de nummer één van de wereld bij de heren, Naomi Osaka, de kampioen van 2018 en de 23-voudig grand slam kampioen Serena Williams, doen ook niet mee.
Sabalenka heeft zich al gekwalificeerd voor de seizoensafsluitende WTA Finals, waar de acht beste enkelspeelsters en acht beste dubbelteams ter wereld strijden, die volgende maand worden gehouden in Guadalajara in Mexico.
Meer uit Sport
OSTRAVA (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Yorick de Groot zijn bij het Elite16-toernooi in Ostrava uitgeschakeld. Het Nederlandse duo verloor in de eerste tussenronde met duidelijke cijfers van de Tsjechen Ondrej Perusic en David Schweiner: 21-15 21-13.
7 uur geledenCHAMPOLUC (ANP/BELGA) - Isaac Del Toro heeft de roze leiderstrui behouden in de negentiende etappe van de Giro d'Italia. De Mexicaanse klassementsleider wil zich met nog één zware bergetappe te gaan nog niet zeker wanen van de roze trui. "Ik wil niet te veel vertrouwen hebben", zei de renner van UAE Team Emirates in het flashinterview.
7 uur geledenLAUSANNE (ANP/RTR/AFP) - World Boxing voert verplichte geslachtstests in voor alle boksers die aan wedstrijden meedoen. De internationale federatie zegt dit beleid te gaan voeren na de ophef rond boksers, onder wie Imane Khelif tijdens de Olympische Spelen in Parijs vorig jaar.
8 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Turnster Naomi Visser is er bij de EK in het Duitse Leipzig niet in geslaagd een medaille te veroveren aan het onderdeel brug. Visser kwam door een val niet verder dan 12,300 punten en de achtste plek. Het goud ging naar Nina Derwael uit België (14,466).
8 uur geledenCHAMPOLUC (ANP) - Simon Yates slaagde er in de negentiende etappe van de Giro d'Italia niet in tijd terug te pakken op klassementsleider Isaac Del Toro. Sterker nog, de Britse wielrenner van Visma - Lease a Bike verloor een halve minuut op de rozetruidrager uit Mexico en was bij Eurosport niet tevreden over de ploegtactiek. Volgens ploegleider Marc Reef ging het echter volgens plan.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Max Verstappen heeft ook bij de tweede vrije training van de Grote Prijs van Spanje de beste tijd aan een McLaren moeten laten. Nu was dat Oscar Piastri. De regerend wereldkampioen in de Formule 1 zette zelf in de Red Bull de derde tijd neer. Ook George Russell in de Mercedes was nog sneller.
9 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Turnster Elze Geurts is bij de EK in het Duitse Leipzig vijfde geworden in de finale op het onderdeel sprong. De 30-jarige Geurts kwam na haar twee sprongen tot een gemiddelde van 13,233 punten. Het goud ging naar Karina Schönmaier uit Duitsland die 13,983 punten behaalde.
10 uur geleden