Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Argentinië zonder Messi en coach groepswinnaar in Copa América

Argentinië zonder Messi en coach groepswinnaar in Copa América

MIAMI (ANP) - Argentinië heeft zich als groepswinnaar geplaatst voor de kwartfinales van de Copa América. De titelverdediger, die al zeker was van kwalificatie voor de knock-outfase, won in Miami het laatste groepsduel met 2-0 van Peru.

Lautaro Martínez tekende na rust voor beide Argentijnse treffers. Leandro Paredes miste bij een 1-0-stand een strafschop namens Argentinië.

Sterspeler Lionel Messi kwam niet in actie in Florida door spierklachten in zijn rechterbeen. Bondscoach Lionel Scaloni miste het duel door een schorsing, omdat hij zijn team na de rust van het openingsduel met Canada te laat het veld op had laten komen. Assistent Walter Samuel zat op de bank voor het duel met Peru.

Canada

De andere groepswedstrijd tussen Canada en Chili eindigde in 0-0. De Chilenen speelden ruim een uur met tien man, nadat Gabriel Suazo in de 27e minuut een tweede gele kaart had gekregen.

Argentinië is met 9 punten uit drie duels groepswinnaar. Nummer 2 Canada plaatste zich met 4 punten eveneens voor de kwartfinales. Chili en Peru zijn uitgeschakeld.

Meer uit Voetbal

Fitz-Jim vervangt afwezige Klaassen in thuisduel van Ajax met NEC

AMSTERDAM (ANP) - Kian Fitz-Jim begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen NEC. De middenvelder vervangt Davy Klaassen, die onvoldoende fit is en ontbreekt in de selectie van de thuisploeg.

15 minuten geleden
Koploper RC Lens verliest thuis van AS Monaco na 2-0-voorsprong

LENS (ANP) - RC Lens heeft een dure nederlaag geleden in de Franse competitie. De koploper verloor thuis na een 2-0-voorsprong met 3-2 van AS Monaco. Nummer 2 Paris Saint-Germain kan later op zaterdag de eerste plaats van Lens overnemen.

56 minuten geleden
Boadu in de spits bij PSV tegen sc Heerenveen

EINDHOVEN (ANP) - Myron Boadu staat voor het eerst dit seizoen in de basis bij PSV, dat zaterdag in eigen huis tegen sc Heerenveen speelt. Hij kende dit jaar veel blessureleed maar is weer fit. De spitspositie bij PSV was opnieuw vrijgekomen na het geblesseerd uitvallen van gelegenheidsspits Guus Til op een training.

1 uur geleden
Aston Villa verspeelt punten in strijd om bovenste plaatsen

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de strijd om de bovenste plaatsen punten verspeeld. De nummer 3 van Engeland speelde op Villa Park met 1-1 gelijk tegen Leeds United. De thuisploeg maakte op de valreep de gelijkmaker.

2 uur geleden
Winnend Bayern maakt het zichzelf moeilijk tegen Frankfurt

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een week voor het topduel met Borussia Dortmund thuis een benauwde zege geboekt op Eintracht Frankfurt: 3-2. De koploper leek bij een 3-0-tussenstand op weg naar een eenvoudige overwinning, maar incasseerde daarna nog twee tegentreffers.

2 uur geleden
Werder Bremen schrapt reis naar VS, deels om politieke redenen

BREMEN (ANP) - Bundesliga-club Werder Bremen gaat in mei niet meer op trainingskamp naar de Verenigde Staten. Dat komt volgens een woordvoerder van de Duitse club door "sportieve, economische en politieke redenen". Werder zou oefenwedstrijden spelen in Detroit en Minneapolis, waar de afgelopen weken massale protesten waren tegen immigratiedienst ICE.

3 uur geleden
Labyad nieuwe ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.

21 uur geleden