Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Argentinië zonder Messi en coach groepswinnaar in Copa América

Argentinië zonder Messi en coach groepswinnaar in Copa América

MIAMI (ANP) - Argentinië heeft zich als groepswinnaar geplaatst voor de kwartfinales van de Copa América. De titelverdediger, die al zeker was van kwalificatie voor de knock-outfase, won in Miami het laatste groepsduel met 2-0 van Peru.

Lautaro Martínez tekende na rust voor beide Argentijnse treffers. Leandro Paredes miste bij een 1-0-stand een strafschop namens Argentinië.

Sterspeler Lionel Messi kwam niet in actie in Florida door spierklachten in zijn rechterbeen. Bondscoach Lionel Scaloni miste het duel door een schorsing, omdat hij zijn team na de rust van het openingsduel met Canada te laat het veld op had laten komen. Assistent Walter Samuel zat op de bank voor het duel met Peru.

Canada

De andere groepswedstrijd tussen Canada en Chili eindigde in 0-0. De Chilenen speelden ruim een uur met tien man, nadat Gabriel Suazo in de 27e minuut een tweede gele kaart had gekregen.

Argentinië is met 9 punten uit drie duels groepswinnaar. Nummer 2 Canada plaatste zich met 4 punten eveneens voor de kwartfinales. Chili en Peru zijn uitgeschakeld.

Meer uit Voetbal

Oranje verslaat Oezbekistan en ziet keeper Verbruggen uitvallen

NEW YORK (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de laatste oefenwedstrijd voor het WK op het nippertje gewonnen. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman versloeg Oezbekistan (2-1) in een leeg Icahn Stadium in New York.

2 uur geleden
Doelman Verbruggen valt geblesseerd uit bij Oranje

NEW YORK (ANP) - Doelman Bart Verbruggen is geblesseerd uitgevallen tijdens de laatste oefenwedstrijd voor het WK tegen Oezbekistan in New York. De doelman kwam in botsing met verdediger Abdukodir Khusanov van Manchester City. Hij speelde vervolgens nog even verder, maar liet zich vervangen door Mark Flekken.

2 uur geleden
Platini klaagt FIFA-baas Infantino aan in verkiezingszaak 2015

PARIJS (ANP/AFP) - Oud-voetbalbestuurder Michel Platini klaagt voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA aan bij een Franse rechtbank. Dat schreef de 70-jarige Franse oud-speler in een verklaring aan persbureau AFP. Platini is van mening dat hij is tegengewerkt bij de verkiezing voor een nieuwe FIFA-voorzitter in 2015.

3 uur geleden
Spelers van Oranje herdenken overleden Jorritsma voor oefenduel

NEW YORK (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal hebben Hans Jorritsma vlak voor het oefenduel met Oezbekistan met een moment van stilte herdacht.

3 uur geleden
Bondscoach Koeman neemt Arsenal niets kwalijk

NEW YORK (ANP) - Ronald Koeman verwijt Arsenal niet dat die club Jurriën Timber vorige week zaterdag een uur heeft laten spelen in de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. "Ik neem ze niets kwalijk", zei de bondscoach van het Nederlands elftal maandag vlak voor de oefenwedstrijd tegen Oezbekistan in New York. "Het was een finale, maar het heeft niet geholpen."

4 uur geleden
Timber mist WK met Oranje, Geertruida aan selectie toegevoegd

NEW YORK (ANP) - Jurriën Timber mist het WK met het Nederlands elftal. De verdediger is onvoldoende hersteld van een liesblessure. Bondscoach Ronald Koeman heeft Lutsharel Geertruida als vervanger opgeroepen, zo meldt de KNVB.

5 uur geleden
KNVB verdient alleen geld als Oranje wereldtitel wint

NEW YORK (ANP) - De KNVB maakt waarschijnlijk verlies op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Als we wereldkampioen worden, verdienen we 6 miljoen dollar. Als we tweede worden, maken we 2 miljoen dollar verlies", vertelde directeur betaald voetbal Marianne van Leeuwen tijdens een bijeenkomst op het Nederlandse consulaat in New York.

6 uur geleden