Argentinië verslaat Bolivia in La Paz: 1-2
LA PAZ (ANP) - Argentinië heeft in de ijle lucht van het hooggelegen La Paz gewonnen van Bolivia. De WK-kwalificatiewedstrijd eindigde in 1-2. Voor de thuisploeg, gewend aan het voetballen op een hoogte van 3600 meter, opende Marcelo Moreno in de 24e minuut de score. Op slag van rust maakte Lautaro Martínez gelijk. Na de pauze hielden beide ploegen elkaar lange tijd in evenwicht. Joaquin Correa hielp Argentinië in de 79e minuut aan de winst.
Ajacied Nicolás Tagliafico speelde bij de bezoekers de gehele wedstrijd. Hij kreeg al na een kwartier de gele kaart.
Argentinië begon de WK-kwalificatiestrijd met een benauwde thuiszege afgelopen donderdag tegen Ecuador (1-0). Lionel Messi benutte in dat duel een strafschop. De aanvoerder van Argentinië kwam tegen Bolivia niet tot scoren, maar stapte niettemin als winnaar van het veld.
De top 4 van de Zuid-Amerikaanse poule, die uit tien landen bestaat, plaatst zich voor het WK in Qatar. Het land dat als vijfde eindigt, speelt een intercontinentale play-off.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
7 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
8 uur geleden