Argentinië verslaat Bolivia in La Paz: 1-2
LA PAZ (ANP) - Argentinië heeft in de ijle lucht van het hooggelegen La Paz gewonnen van Bolivia. De WK-kwalificatiewedstrijd eindigde in 1-2. Voor de thuisploeg, gewend aan het voetballen op een hoogte van 3600 meter, opende Marcelo Moreno in de 24e minuut de score. Op slag van rust maakte Lautaro Martínez gelijk. Na de pauze hielden beide ploegen elkaar lange tijd in evenwicht. Joaquin Correa hielp Argentinië in de 79e minuut aan de winst.
Ajacied Nicolás Tagliafico speelde bij de bezoekers de gehele wedstrijd. Hij kreeg al na een kwartier de gele kaart.
Argentinië begon de WK-kwalificatiestrijd met een benauwde thuiszege afgelopen donderdag tegen Ecuador (1-0). Lionel Messi benutte in dat duel een strafschop. De aanvoerder van Argentinië kwam tegen Bolivia niet tot scoren, maar stapte niettemin als winnaar van het veld.
De top 4 van de Zuid-Amerikaanse poule, die uit tien landen bestaat, plaatst zich voor het WK in Qatar. Het land dat als vijfde eindigt, speelt een intercontinentale play-off.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Gijs Smal staan zondag nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ. Beide spelers keerden terug van een blessure en beginnen om 16.45 uur in De Kuip op de bank.
12 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg begint om 16.45 uur met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De spits krijgt de voorkeur boven Wout Weghorst, die vorige week het duel met PSV miste omdat hij ziek was.
16 minuten geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.
3 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.
3 uur geledenPRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
16 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
18 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
18 uur geleden