Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Argentinië verliest, Brazilië speelt gelijk in WK-kwalificatie

Argentinië verliest, Brazilië speelt gelijk in WK-kwalificatie

ASUNCION (ANP) - Argentinië heeft de elfde wedstrijd in de Zuid-Amerikaanse kwalificatiereeks voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico niet kunnen winnen. De wereldkampioen verloor op bezoek in Asunción met 2-1 van Paraguay.

Lautaro Martínez zette de Argentijnen na ruim tien minuten nog op 0-1, maar Paraguay kwam vrij snel langszij via Antonio Sanabria. In de tweede helft werd Omar Alderete de matchwinner. Lionel Messi speelde de hele wedstrijd voor de Argentijnen. Ook hij kon de derde nederlaag van zijn ploeg niet voorkomen.

Ook Brazilië liet punten liggen door een 1-1-gelijkspel in en tegen Venezuela. Raphinha was trefzeker voor de Brazilianen, Telasco Segovia maakte gelijk namens de Venezolanen. Vlak voor tijd miste Vinícius Júnior nog een penalty namens de bezoekers.

Argentinië blijft ondanks zijn nederlaag aan kop gaan met 22 punten na elf speelronden. Colombia (19 punten uit tien wedstrijden) volgt als tweede, Brazilië (17 punten) staat derde. De top zes plaatst zich rechtstreeks voor het WK. De nummer 7, op een totaal van tien landen, speelt play-offs.

Meer uit Voetbal

AS Roma houdt top 3 Serie A in het vizier door zege op Como

ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.

8 uur geleden
Ajax legt verdediger Bouwman vast tot medio 2030

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.

10 uur geleden
Reguilón gaat bij Inter Miami met Messi spelen

MIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.

13 uur geleden
Fortuna Düsseldorf presenteert Mislintat als sportief directeur

DÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.

14 uur geleden
Doelman Ter Stegen staat mogelijk voor rentree bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.

15 uur geleden
Voetbalclub KRC Genk ontslaat trainer Fink

GENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.

17 uur geleden
Olij verdedigt het doel van PSV in bekerduel met GVVV

EINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.

17 uur geleden