Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Argentinië verliest, Brazilië speelt gelijk in WK-kwalificatie

Argentinië verliest, Brazilië speelt gelijk in WK-kwalificatie

ASUNCION (ANP) - Argentinië heeft de elfde wedstrijd in de Zuid-Amerikaanse kwalificatiereeks voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico niet kunnen winnen. De wereldkampioen verloor op bezoek in Asunción met 2-1 van Paraguay.

Lautaro Martínez zette de Argentijnen na ruim tien minuten nog op 0-1, maar Paraguay kwam vrij snel langszij via Antonio Sanabria. In de tweede helft werd Omar Alderete de matchwinner. Lionel Messi speelde de hele wedstrijd voor de Argentijnen. Ook hij kon de derde nederlaag van zijn ploeg niet voorkomen.

Ook Brazilië liet punten liggen door een 1-1-gelijkspel in en tegen Venezuela. Raphinha was trefzeker voor de Brazilianen, Telasco Segovia maakte gelijk namens de Venezolanen. Vlak voor tijd miste Vinícius Júnior nog een penalty namens de bezoekers.

Argentinië blijft ondanks zijn nederlaag aan kop gaan met 22 punten na elf speelronden. Colombia (19 punten uit tien wedstrijden) volgt als tweede, Brazilië (17 punten) staat derde. De top zes plaatst zich rechtstreeks voor het WK. De nummer 7, op een totaal van tien landen, speelt play-offs.

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

4 uur geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

4 uur geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

5 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

9 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

10 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

10 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

10 uur geleden