Argentinië verliest, Brazilië speelt gelijk in WK-kwalificatie
ASUNCION (ANP) - Argentinië heeft de elfde wedstrijd in de Zuid-Amerikaanse kwalificatiereeks voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico niet kunnen winnen. De wereldkampioen verloor op bezoek in Asunción met 2-1 van Paraguay.
Lautaro Martínez zette de Argentijnen na ruim tien minuten nog op 0-1, maar Paraguay kwam vrij snel langszij via Antonio Sanabria. In de tweede helft werd Omar Alderete de matchwinner. Lionel Messi speelde de hele wedstrijd voor de Argentijnen. Ook hij kon de derde nederlaag van zijn ploeg niet voorkomen.
Ook Brazilië liet punten liggen door een 1-1-gelijkspel in en tegen Venezuela. Raphinha was trefzeker voor de Brazilianen, Telasco Segovia maakte gelijk namens de Venezolanen. Vlak voor tijd miste Vinícius Júnior nog een penalty namens de bezoekers.
Argentinië blijft ondanks zijn nederlaag aan kop gaan met 22 punten na elf speelronden. Colombia (19 punten uit tien wedstrijden) volgt als tweede, Brazilië (17 punten) staat derde. De top zes plaatst zich rechtstreeks voor het WK. De nummer 7, op een totaal van tien landen, speelt play-offs.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.
3 uur geledenESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
6 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
18 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
18 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
20 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
21 uur geleden