
Argentinië roept Ajax-verdedigers Martínez en Tagliafico op
BUENOS AIRES (ANP) - De Argentijnse bondscoach Lionel Scaloni heeft de verdedigers Lisandro Martínez en Nicolás Tagliafico van Ajax opgeroepen voor de WK-kwalificatiewedstrijden tegen Uruguay en Brazilië. Beiden behoren al een tijdje tot de vaste selectie van Scaloni. Tagliafico zit weliswaar bij Ajax voornamelijk op de bank, maar mag zich binnenkort toch weer melden bij de nationale ploeg. Aanvoerder Lionel Messi is ook opgeroepen, hoewel de aanvaller van Paris Saint-Germain met een spierblessure kampt.
Argentinië staat in de Zuid-Amerikaanse kwalificatiegroep op de tweede plaats, achter Brazilië. Beide landen zijn nog ongeslagen, maar de Argentijnen speelden al vier keer gelijk en hebben 6 punten minder dan de Brazilianen. De top 4 in Zuid-Amerika plaatst zich voor het WK van volgend jaar in Qatar.
Argentinië speelt op 12 november uit tegen Uruguay en ontvangt vier dagen later Brazilië in San Juan. Ajax-aanvaller Antony behoort tot de Braziliaanse selectie. Begin september werd het eerste duel tussen de twee grootmachten in São Paulo gestaakt. Aan het begin van de wedstrijd kwamen medewerkers van de Braziliaanse gezondheidsdienst het veld op, omdat enkele Argentijnse voetballers zich niet aan de coronaregels zouden hebben gehouden.
Meer uit Voetbal
TA'QALI (ANP) - Voetballer Oliver Antman heeft Finland in de WK-kwalificatie de zege bezorgd tegen Malta. De 23-jarige aanvaller van Go Ahead Eagles maakte het enige doelpunt in de uitwedstrijd van Finland: 0-1.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - De Engelse voetballers hebben hun eerste wedstrijd onder de nieuwe bondscoach Thomas Tuchel gewonnen. Op Wembley won Engeland de WK-kwalificatiewedstrijd van Albanië met 2-0.
7 uur geledenVENETIË (ANP) - Jong Oranje heeft de oefeninterland tegen Jong Italië gewonnen. In Venetië sloeg de ploeg in de extra tijd toe en won met 2-1.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Doelman Alisson Becker mist de kwalificatiewedstrijd voor het WK voetbal tegen Argentinië van 26 maart. De doelman van Liverpool viel na een botsing met Davinson Sánchez in het duel met Colombia uit en keert terug naar Liverpool, meldt zijn club uit de Premier League.
11 uur geledenVALENCIA (ANP) - Voetballer Pau Cubarsí kan zondag in Valencia niet meespelen met Spanje in de tweede kwartfinalewedstrijd van de Nations League tegen Nederland. De 18-jarige verdediger viel donderdag voor rust uit in de wedstrijd in Rotterdam die in 2-2 eindigde.
12 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Het Mexicaanse Club León mag niet meedoen aan het wereldkampioenschap voor clubs dat van 14 juni tot 13 juli in de VS op het programma staat. Volgens de FIFA voldoen de eigenaren van de Pachuca Group, die het eveneens Mexicaanse CF Pachuca in handen hebben, niet aan de vereiste criteria die bestaan om met meerdere clubs aan het WK mee te kunnen doen.
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft Robin Veldman per direct aangesteld als hoofdtrainer van sc Heerenveen. De 39-jarige trainer tekent een contract tot medio 2027 en keert daarmee terug naar de club waar hij zijn trainerscarrière begon, meldt de Friese club.
15 uur geleden