Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Argentinië roept Ajax-verdedigers Martínez en Tagliafico op

Argentinië roept Ajax-verdedigers Martínez en Tagliafico op

BUENOS AIRES (ANP) - De Argentijnse bondscoach Lionel Scaloni heeft de verdedigers Lisandro Martínez en Nicolás Tagliafico van Ajax opgeroepen voor de WK-kwalificatiewedstrijden tegen Uruguay en Brazilië. Beiden behoren al een tijdje tot de vaste selectie van Scaloni. Tagliafico zit weliswaar bij Ajax voornamelijk op de bank, maar mag zich binnenkort toch weer melden bij de nationale ploeg. Aanvoerder Lionel Messi is ook opgeroepen, hoewel de aanvaller van Paris Saint-Germain met een spierblessure kampt.

Argentinië staat in de Zuid-Amerikaanse kwalificatiegroep op de tweede plaats, achter Brazilië. Beide landen zijn nog ongeslagen, maar de Argentijnen speelden al vier keer gelijk en hebben 6 punten minder dan de Brazilianen. De top 4 in Zuid-Amerika plaatst zich voor het WK van volgend jaar in Qatar.

Argentinië speelt op 12 november uit tegen Uruguay en ontvangt vier dagen later Brazilië in San Juan. Ajax-aanvaller Antony behoort tot de Braziliaanse selectie. Begin september werd het eerste duel tussen de twee grootmachten in São Paulo gestaakt. Aan het begin van de wedstrijd kwamen medewerkers van de Braziliaanse gezondheidsdienst het veld op, omdat enkele Argentijnse voetballers zich niet aan de coronaregels zouden hebben gehouden.

Meer uit Voetbal

Noorse voetbalbond dient serie klachten in bij FIFA

OSLO (ANP) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft een serie klachten ingediend bij twee commissies van de FIFA. Dat heeft de bond dinsdag bekendgemaakt in een uitgebreide verklaring. De klachten hebben betrekking op drie onderwerpen: de FIFA-vredesprijs, de ingetrokken schorsing van Folarin Balogun tijdens het WK en het inmiddels ingetrokken commercialiseringsplan rond FIFA Forward Enterprise.

2 uur geleden
Surinaamse bond wil stappen tegen racisme na duel met Guatemala

PARAMARIBO (ANP) - Suriname heeft na afloop van de verloren wedstrijd tegen Guatemala in de Nations League van de Midden- en Noord-Amerikaanse bond CONCACAF zijn beklag gedaan over racisme. Volgens Brian Tevreden, directeur voetbalzaken van de Surinaamse voetbalbond, hoorden de spelers de gehele wedstrijd "apengeluiden" van het publiek in Guatemala-Stad. Guatemala won het duel met 1-0.

5 uur geleden
Suriname grijpt naast kwartfinales in Nations League CONCACAF

GUATEMALA-STAD (ANP) - Suriname heeft door een nederlaag bij Guatemala naast een plek in de kwartfinales van de Nations League van de Midden- en Noord-Amerikaanse voetbalbond CONCACAF gegrepen. De ploeg van bondscoach Henk Fraser verloor door een laat doelpunt met 1-0 in Guatemala-Stad.

7 uur geleden
Van Bommel met België opnieuw onderuit tegen Frankrijk

SAINT-DENIS (ANP) - Mark van Bommel heeft als bondscoach van het Belgische nationale voetbalelftal opnieuw verloren van Frankrijk. In de Nations League gingen de Rode Duivels maandagavond een week na de 1-0-thuisnederlaag met 4-1 onderuit in de uitwedstrijd tegen het Franse elftal van bondscoach Zinédine Zidane.

17 uur geleden
NAC wil zware straf voor vuurwerkafsteker in uitvak bij Vitesse

BREDA (ANP) - NAC Breda wil de "hardst mogelijke maatregelen" tegen de supporter die afgelopen zaterdag tijdens de uitwedstrijd tegen Vitesse in het Gelredome vuurwerk heeft afgestoken op een toilet. Door de rondvliegende stukken raakten vijf mensen gewond: drie supporters en twee stewards. Een verdachte is door de politie aangehouden en wordt nog vastgehouden, meldt NAC in een verklaring op de website van de club.

20 uur geleden
Hato genomineerd voor Golden Boy-award voor voetbaltalent

TURIJN (ANP) - Jorrel Hato is als enige Nederlander genomineerd voor de Golden Boy-award, de prijs voor de meest talentvolle voetballer in het Europese clubvoetbal. Dat heeft de Italiaanse sportkrant Tuttosport, de organisator van de prijs, maandag bekendgemaakt. Eerder wonnen Rafael van der Vaart (2003) en Matthijs de Ligt (2018) de prijs voor voetballers jonger dan 21.

21 uur geleden
Portugese voetbalbond wil oplossing 'misverstand' over Ronaldo

LISSABON (ANP) - Voorzitter Pedro Proença van de Portugese voetbalbond wil dat de rel rond Cristiano Ronaldo bij de Portugese selectie wordt opgelost. Volgens de voorzitter berust de hele zaak op een misverstand en is de band met de vedette hecht.

1 dag geleden