Argentinië roept Ajax-verdedigers Martínez en Tagliafico op
BUENOS AIRES (ANP) - De Argentijnse bondscoach Lionel Scaloni heeft de verdedigers Lisandro Martínez en Nicolás Tagliafico van Ajax opgeroepen voor de WK-kwalificatiewedstrijden tegen Uruguay en Brazilië. Beiden behoren al een tijdje tot de vaste selectie van Scaloni. Tagliafico zit weliswaar bij Ajax voornamelijk op de bank, maar mag zich binnenkort toch weer melden bij de nationale ploeg. Aanvoerder Lionel Messi is ook opgeroepen, hoewel de aanvaller van Paris Saint-Germain met een spierblessure kampt.
Argentinië staat in de Zuid-Amerikaanse kwalificatiegroep op de tweede plaats, achter Brazilië. Beide landen zijn nog ongeslagen, maar de Argentijnen speelden al vier keer gelijk en hebben 6 punten minder dan de Brazilianen. De top 4 in Zuid-Amerika plaatst zich voor het WK van volgend jaar in Qatar.
Argentinië speelt op 12 november uit tegen Uruguay en ontvangt vier dagen later Brazilië in San Juan. Ajax-aanvaller Antony behoort tot de Braziliaanse selectie. Begin september werd het eerste duel tussen de twee grootmachten in São Paulo gestaakt. Aan het begin van de wedstrijd kwamen medewerkers van de Braziliaanse gezondheidsdienst het veld op, omdat enkele Argentijnse voetballers zich niet aan de coronaregels zouden hebben gehouden.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ is het nieuwe Eredivisieseizoen begonnen met een overwinning op het gepromoveerde ADO Den Haag. In Alkmaar werd het zaterdagavond 2-0 voor de winnaar van de KNVB Beker en de Johan Cruijff Schaal.
8 minuten geledenGLASGOW (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de derde voorronde van de Champions League bereikt. Zaterdagavond werd Rangers in Schotland met 2-1 verslagen in de finale van een mini-toernooi in de tweede voorronde. In dat toernooitje won Ajax woensdag, ook in Schotland, met 2-0 van het Deense Brøndby.
43 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Landskampioen PSV is de jacht op de vierde landstitel op rij begonnen met een teleurstellend gelijkspel tegen Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Peter Bosz draaide in het eigen Philips Stadion een achterstand om in een 2-1-voorsprong, maar Edouard Michut bracht de ploeg uit Sittard in de blessuretijd op gelijke hoogte.
1 uur geledenLUXEMBURG-STAD (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de derde en laatste voorronde van de Champions League bereikt. In Luxemburg versloeg de ploeg van trainer Kasper Kurland HJK Helsinki in de tweede ronde met 3-1, dankzij drie treffers van Liz Rijsbergen.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles is het Eredivisieseizoen begonnen met een ruime thuiszege op het gepromoveerde Willem II. In de Adelaarshorst werd het 4-1 voor de club uit Deventer, die vorig jaar twaalfde werd in de Eredivisie.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC is het tweede Eredivisieseizoen onder trainer Dick Schreuder met een nederlaag begonnen. In het eigen Goffertstadion verloren de Nijmegenaren verrassend met 1-2 van Telstar, dat al vroeg op voorsprong kwam.
4 uur geledenJOHANNESBURG (ANP/Belga) - Pitso Mosimane is de nieuwe bondscoach van Zuid-Afrika. De 62-jarige Zuid-Afrikaan volgt Hugo Broos op, meldde de Zuid-Afrikaanse voetbalbond (SAFA) zaterdag.
6 uur geleden