Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Argentinië roept Ajax-verdedigers Martínez en Tagliafico op

Argentinië roept Ajax-verdedigers Martínez en Tagliafico op

BUENOS AIRES (ANP) - De Argentijnse bondscoach Lionel Scaloni heeft de verdedigers Lisandro Martínez en Nicolás Tagliafico van Ajax opgeroepen voor de WK-kwalificatiewedstrijden tegen Uruguay en Brazilië. Beiden behoren al een tijdje tot de vaste selectie van Scaloni. Tagliafico zit weliswaar bij Ajax voornamelijk op de bank, maar mag zich binnenkort toch weer melden bij de nationale ploeg. Aanvoerder Lionel Messi is ook opgeroepen, hoewel de aanvaller van Paris Saint-Germain met een spierblessure kampt.

Argentinië staat in de Zuid-Amerikaanse kwalificatiegroep op de tweede plaats, achter Brazilië. Beide landen zijn nog ongeslagen, maar de Argentijnen speelden al vier keer gelijk en hebben 6 punten minder dan de Brazilianen. De top 4 in Zuid-Amerika plaatst zich voor het WK van volgend jaar in Qatar.

Argentinië speelt op 12 november uit tegen Uruguay en ontvangt vier dagen later Brazilië in San Juan. Ajax-aanvaller Antony behoort tot de Braziliaanse selectie. Begin september werd het eerste duel tussen de twee grootmachten in São Paulo gestaakt. Aan het begin van de wedstrijd kwamen medewerkers van de Braziliaanse gezondheidsdienst het veld op, omdat enkele Argentijnse voetballers zich niet aan de coronaregels zouden hebben gehouden.

Meer uit Voetbal

Doelman Koeman verlengt contract bij Telstar

VELSEN (ANP) - Ronald Koeman heeft zijn aflopende contract bij Telstar verlengd. De 31-jarige doelman heeft bijgetekend tot medio 2028, meldt de club uit Velsen-Zuid.

5 uur geleden
Voormalig Spaans international Cazorla (41) stopt

MADRID (ANP/Belga) - Voetballer Santi Cazorla beëindigt op 41-jarige leeftijd zijn carrière. Dat maakte hij donderdag bekend in een videoboodschap op sociale media.

5 uur geleden
Van Gaal stopt als adviseur van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal (74) stopt als adviseur van de raad van commissarissen (rvc) van Ajax. Dat heeft Van Gaal aan de raad laten weten, meldt de Amsterdamse club in een persbericht.

6 uur geleden
Engelse bondscoach roept ouders op: laat kinderen WK kijken

ATLANTA (ANP/RTR) - De Engelse bondscoach Thomas Tuchel heeft na het gewonnen duel met de Democratische Republiek Congo (2-1) op het WK voetbal een oproep gedaan aan alle Engelse ouders. "Laat je kinderen voetbal kijken", richtte de 52-jarige Duitser zich tot ouders die wellicht moeite hebben om hun kinderen op tijd in bed te krijgen.

9 uur geleden
Gueye stopt bij Senegal zolang technische staf aanblijft

SEATTLE (ANP) - De Senegalese voetballer Pape Gueye heeft na het verlies tegen België (3-2) in de zestiende finales van het WK voetbal aangekondigd een pauze te nemen van de nationale ploeg "zolang deze technische staf aanblijft". Dat schrijft de 27-jarige middenvelder van het Spaanse Villarreal op Instagram.

9 uur geleden
België begint in WK-duel met Senegal met het vertrouwde elftal

SEATTLE (ANP) - België begint in de zestiende finales van het WK tegen Senegal wederom met Jérémy Doku, Kevin De Bruyne, Leandro Trossard en Charles De Ketelaere als de voorste vier spelers. Bondscoach Rudy Garcia speelt in dezelfde opstelling als in het laatste duel in groep G met Nieuw-Zeeland dat België met 5-1 won.

21 uur geleden
Kane beleeft zijn 'heldenmoment' voor Engeland tegen Congo op WK

ATLANTA (ANP) - Aanvoerder Harry Kane is blij dat hij een heldenrol kon vervullen voor Engeland in het gewonnen WK-duel met de Democratische Republiek Congo. De Engelse topscorer aller tijden hielp zijn land met twee late doelpunten aan een 2-1-zege in de zestiende finales. "We hebben het gehad over spelers die heldenmomenten beleven en dat kan iedereen zijn. Vandaag was ik het", zei de spits na afloop.

21 uur geleden