Argentinië opnieuw naar finale Copa América na zege op Canada
NEW JERSEY (ANP) - Argentinië heeft voor de zesde keer in de laatste acht edities de finale van de Copa América bereikt. In de halve finale in New Jersey was de ploeg van bondscoach Lionel Scaloni met 2-0 te sterk voor Canada. Julián Álvarez en Lionel Messi scoorden voor de wereldkampioen.
Het verrassend presterende Canada kreeg de eerste goede kansen op de openingstreffer, maar Jacob Shaffelburg schoot twee keer naast. Op aangeven van Rodrigo De Paul vond City-aanvaller Álvarez halverwege de eerste helft wel het net. Argentinië had vervolgens de overhand, maar moest toch op zijn hoede zijn voor de gelijkmaker. De intikker van Messi, na een schot van Enzo Fernández, gaf de titelverdediger wat lucht.
In de finale is Uruguay of Colombia zondag de tegenstander. Uruguay en Argentinië zijn met vijftien eindoverwinningen samen de best presterende landen van de Copa América.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
56 minuten geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
58 minuten geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
7 uur geleden