Argentinië met Di María en Tagliafico aan de aftrap in WK-finale
DOHA (ANP) - Argentinië begint om 16.00 uur met Ángel Di María in de ploeg aan de finale van het WK tegen Frankrijk. De aanvaller vormt de voorhoede met Lionel Messi en Julián Álvarez. Di María had op dit WK last van een hamstringblessure en bondscoach Lionel Scaloni was daarom voorzichtig met hem, maar laat de vleugelspits nu wel aan de aftrap verschijnen bij het belangrijkste duel van het toernooi.
Ook Nicolás Tagliafico heeft weer een basisplaats. De linksback maakte in de halve finale tegen Kroatië (3-0) een goede indruk als vervanger van de geschorste Marcos Acuña. Hij verruilde afgelopen zomer Ajax voor Olympique Lyon.
Opstelling Argentinië: Martínez; Romero, Molina, Otamendi en Tagliafico; De Paul, Fernández en Mac Allister; Di María, Messi en Álvarez.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creëerden minder dan in de eerste helft."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."
6 uur geledenPARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.
7 uur geledenLUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in België voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
7 uur geleden