Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Argentinië klopt Peru, Brazilië opnieuw gelijk in WK-kwalificatie

Argentinië klopt Peru, Brazilië opnieuw gelijk in WK-kwalificatie

BUENOS AIRES (ANP/AFP) - Wereldkampioen Argentinië heeft zich hersteld van de nederlaag tegen Paraguay in de WK-kwalificatie, De ploeg met Lionel Messi versloeg in Buenos Aires Peru met 1-0 en leidt de Zuid-Amerikaanse groep waarvan de zes beste landen zich rechtstreeks plaatsen voor het WK voetbal van 2026. Brazilië staat na het gelijkspel (1-1) tegen Uruguay vijfde.

Lautaro Martínez maakte tien minuten na rust het enige doelpunt voor de Argentijnen tegen Peru. De aanvaller van Internazionale liep zich eerst goed vrij in het zestienmetergebied en schoot de bal uit een voorzet van Messi vervolgens hard in de rechterhoek. Voor Messi, die zijn laatste wedstrijd van het kalenderjaar speelde, was het assist nummer 58 voor Argentinië. Daarmee kwam hij op gelijke hoogte met de Amerikaanse recordhouder in assists aller tijden Landon Donovan.

Brazilië, dat vorige week al punten liet liggen (1-1) tegen Venezuela, kwam in Salvador tegen Uruguay op achterstand door een doelpunt van Real Madrid-middenvelder Federico Valverde. Gerson maakte na ruim een uur gelijk.

Meer uit Voetbal

Ajax zonder laatste winteraankopen op jacht naar revanche op AZ

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.

3 uur geleden
Atalanta werkt recordwinnaar Juventus uit Coppa Italia

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.

12 uur geleden
Atlético Madrid met ruime zege naar laatste vier Spaanse beker

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.

12 uur geleden
Telstar stunt en schakelt bekerhouder Go Ahead Eagles uit

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.

14 uur geleden
Oud-international Van Ginkel (33) beëindigt voetbalcarrière

ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.

22 uur geleden
Geblesseerde keeper Ter Stegen kent 'zware uitdaging' richting WK

GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.

1 dag geleden
PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

1 dag geleden